Server Bilgileri

Server Adı :

BİTE - KO """" / http://bite-ko.net/ """" Farm Server

Zorluk : Zor
Durum : Sunucu Açık (Son Kontrol: 28-04-2020 01:42)
E.Tarihi : 28-04-2020 01:41
Puan : 1 Oy
ads

Server Tanıtımı

Official! AÇILIŞ! 01 MAYIS 21:00'DA

2575
2576

2569HAKKIMIZDA: Oyuncuların beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda kalıcı bir oyun serüveni sunmak ve hizmetlerle geleceğin kaliteli server'ı olmayı hedefleyen bir ekibiz. Dinamik oyun modelimiz yenilikçi etkinlik ve sistemlerine entegre ettiği öncü server'ı ile fark yaratmak ve KNİGHT oyuncularının hayatında bir iz bırakma iddasındayız.
Zaman içerisinde herkesin ve her kesimin beğenip oynadığı bir oyun olabilmek amacıyla neredeyse SIFIR edit üstün kalitede bir oyun sunma gayesinde uzun uğraşlar sonucunda BİTEKO ile tekrar karşınıza çıkıyoruz.
MİSYONUMUZ VE AMACIMIZ: Mümkün olduğunca 83 level HOMEKO orjinalliğinin dışına çıkmadan ve MMORPG bir KNİGHT mecerasını sunmak en öncelikli hedefimiz. Oyunun uzun vadeli olması için zor olması gerekmeyen oyunun doğasına aykırı düzenlemelerin hiç birinin eklenmemesinden yanayız. Oyun anlayışımız açıklamak gerekirse sürekli koşuşturmanın olduğu hızlıca tüketilen bir oyun sunmak yerine daha stabil yavaş yavaş ilerleyen ayrıca da eğlenceli bir oyun zevki yaşatmak bizim için altın değerindedir. Tabiki bu sadece 7/24 farm olması demek değildir.
Tamamen tadında ve tamamen stabil sorunsuz çalışan yeni bir çok ETKİNLİKLER gibi bambaşka bir boyutta oyunun dengesini bozacak ödüller içermeyen ETKİNLİKLERİMİZ olacaktır.

Oyuncularımızı sürekli bir etkinliğe katılmak zorunda bırakmak ve bunun sonucunda değerli şeyler elde edemeyip eğlenceden uzaklaşması bizim oyun anlayışımızın dışında kalıyor.
 
 

2569


 

[IMG]
 

2571


• Upgrade Sistemi •
 

[IMG]


 

2569• Açılışımıza Herkez Davetlidir •

 

2567 

Yorumlar

Online Sayacı