Server Bilgileri

Server Adı :

Epic MyKO [Lvl 72] Orta Farm & Kolay EXP MYKO SERVER

Zorluk : Orta
Durum : Sunucu Açık (Son Kontrol: 07-06-2020 00:56)
E.Tarihi : 07-06-2020 00:56
Puan : 1 Oy
ads

Server Tanıtımı

https://www.epicmyko.com

1. Maceranız boyunca sunucumuzda farklı aşamalar ve güncellemeler olacaktır. Fakat başlangıçta aşağıdaki güncellemeler ile başlayacaktır:

- Maksimum Seviye: 60 (65 > 72)
- Middle Class Item
- Master kapalı olacaktır.
- Death Match etkinliği tamamen kaldırılmıştır.

- Ve dahası maceranız boyunca açıklanmaya devam edilecektir.

2. Her ay yeni bir sezonun başlayacağı Aylık NP Sıralaması için bir Sezonluk NP (Seasonal National Points) uygulamamız olacaktır. Her ay aylık NP sıralamasındaki ilk 10 kişi Half Of Fame tabelasında yer alacak ve ödüllendirilecektir. Ayrıca ilk 5 kişi isimlerinde özel bir renge sahip olacaklardır. Ödüller aşağıdaki gibi olacaktır:


İlk 5: 1500 KC
İlk 6-10: 1000 KC3. CZ'de PK ile Death Souls toplayabilirsiniz. Topladığınız Death Soul ile Selfname Weapon satın alabilirsiniz. (72 GELİYOR AKŞAM)

4. Çoklu kullanıcı (Multi-Client) VARDIR EN FAZLA 3 CLİENT 1 BİLGİSAYARDA..!!!

5. Nation Transfer (NT) her 14 günde bir ücretsiz olarak yapılabilecektir. Bunun dışında yapılacak NT için ücretli NT Scroll almanız gerecektir.


6. UPGRADE ORANI

Blessed Elemental Scroll% 100
Blessed Upgrade Scroll
+1 -> +2: 100%
+2 -> +3: 100%
+3 -> +4: 90%
+4 -> +5: 60%
+5 -> +6: 35%
+6 -> + 7: 12% /trinalı %18
+7 -> +8: 0% / 72 cap açılcaktır.(GMLERİN ÇOĞU TÜRK ADMİNİ YABANCIDIR SERVER KAYGISI GEÇİRMEYECEĞİNİZDEN EMİN OLABİLİRSİNİZ)

TÜRK OYUNCUDAN ÇOK YABANCI USERİN BULUNDUĞU BİR SERVERDA BEN TÜRKÜN GÜCÜNÜ GÖSTERMEK İSTİYORUM DİYORSAN BURAYA BEKLİYORUZ BEN BİR USER OLARAK AÇTIM BU KONUYU VE ZAMANLA USER ARTIŞI BEKLENİLDİĞİ SÖYLENDİ TÜRKÜN GÜCÜNÜ BU SERVERDA GÖSTERELİM LÜTFEN..

Oyuncularımızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak onların önerileri doğrultusunda hareket edeceğimize söz veriyoruz. Önerilerinizi dikkate alacağımızdan emin olabilirsiniz. Eşitlik bizim için en önemli faktörlerden biridir. Bu yüzden her ne olursa olsun haksızlığa maruz kalmayacaksınız. En iyi oyun deneyimini yaşayabilmeniz ve arkadaşlarınızla güzel anılar elde edinebilmeniz için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çabalayacağımıza söz veriyoruz.

Yeni bir destanın doğuşu sizleri bekliyor! Sadece eğlenmekten başka yapmanız gereken bir şey yok! Gelin bu macerayı hep birlikte yaşayalım! Bizi takip etmeye devam edin!


Hepinize Teşekkürler
- Epic MyKO Ekibi

GELİN PİŞMAN OLMAYACAĞINIZ BİR SERVER ESKİ USKO DENEYİMİNİN TADINI ÇIKARTIN.

SON OLARAK OYUNA GİRDİM ANINDA DC YEDİM DİYORSANIZ HERŞEYİ KAPATIN ÖYLE GİRİŞ YAPIN SORUN DÜZELİCEKTİR 

Yorumlar

Online Sayacı