Felakette hayatını kaybeden vatandaşlarımızın ailelerine ve sevenlerine baş sağlığı diliyoruz.

Metin2 Toplu İtem Silme Nasıl Yapılır ?

senuzulme35

New member
Katılım
4 Mar 2022
Mesajlar
28
Tepkime puanı
0
Konuyu Başlatan
Bugün sizleri büyük bir dertten kurtaracak olduğumuz toplu item silme sistemi nasıl yapılır ondan bahsedeceğiz. Bir çok oyuncunun kasılırken otomatik toplamayı mecburen açık bırakmasından dolayı envateri gereksiz silahlar, kalkanlar, zırhlar, ayakkabılar, kolyeler, küpeler, çiçekler vs. tarzı bir çok çeşit eşyalarla gereksiz yer kaplıyor. Bu eşyaları tek tek silmek mevcut ancak daha hızlı şekilde toplu olarak hepsini nasıl silebilirsiniz size bunu anlatacağız.

Hep örneklendirmemizi kct bilişim sunucuları ile yapıyoruz biliyorsunuz, yine aynı şekilde örneklendirme ile göstereceğim sizlere.

Öncelikle eşyaları tek tek silmek istiyorsanız envateri açıyorsunuz , envater üzerinde eşya arama kısmının hemen altında bir çöp kutusu simgesi bulunuyor.

1653311668271.png

Silmek istediğiniz eşyaları bu kutucuğa sürükleyip bırakıyorsunuz ve ekranınıza silme işleminizin onayı için bir kısım geliyor, sonrasında evet diyerek eşyayı siliyorsunuz.

1653311721282.png

Bu şekilde eşyalarınızı tek tek silebilirsiniz.

Toplu silme işlemi içinde yaşlı kadına gitmemiz gerekiyor.

Yaşlı kadına ulaştıktan sonra silmek istediğimiz eşyayı direkt olarak yaşlı kadının üzerine sürüklüyoruz. Eşya silme işlemi için gerekli olan pencere açılıyor. Sil dedikten sonra üzerinizde ki aynı tarzda olan eşyaların tamamını direkt olarak silecektir.

1653311799677.png

Not : Üzerinizde aynı türden birden fazla eşya varsa yaşlı kadın üzerinden tek silme işlemi ile o eşyaların tamamını silebilirsiniz. Farklı eşyaların tamamının tek hamlede silinme işlemi mümkün değildir.
 
Üst