Felakette hayatını kaybeden vatandaşlarımızın ailelerine ve sevenlerine baş sağlığı diliyoruz.

Romania Minecraft Survival Sunucu !

Server Adı
romania
Site Adresi
https://minecraft-romania.ro/
Server Tipi
  1. Survival
Versiyon
1.8-1.17.X
Açılış Tarihi
1 Eki 2022
Discord
https://discord.com/invite/playsquad

Toretto

Moderatör
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
794
Tepkime puanı
1
Konuyu BaşlatanFAYDALI
BİLGİLER• Herhangi bir video veya fotoğraf kanıtı sadece3 gün boyunca geçerlidir. 3 günlük sınırı aşan herhangi bir kanıt otomatik olarak geçersizdir, ancak fiilin ciddiyetine bağlı olarak delillerin kabul edileceği durumlar olacaktır. Ekranın sağındaki tablonun, aynı zamanda Skor Tablosu olarak da adlandırılır, kanıtta görünmemesi durumunda kanıt dikkate alınmayacaktır.• Herhangi bir "aldatmaca" işareti veya hack'e sahip olduğunuz izlenimini yaratmak, yaptırıma tabidir.
• Yöneticiler ve Operatörler,X-Ray modunu kullanma, kanıtları etkinleştirilmiş olarak sunabilme hakkına sahiptir, ancak YALNIZCA bu modu kullanan birine yaptırım uygulamak amacıyla. Oyunda dürüst olmayan avantajlar elde etmek amacıyla kullanılması kesinlikle yasaktır, bu modu kişisel amaçlar için kullanırken yakalanan personel üyesine uzaklaştırma cezası uygulanacaktır.
• Verilen tüm yaptırımlar - Tekme, Uyar, Sessize Al, Yasaklama ve Yasaklama-IPGLOBAL'dir.
• Verilen cezalar birleştirilebilir, böylece bir Oyuncu, Bağışçı veya Personel Üyesi birkaç kuralı ihlal ederse, tek bir cezada toplanır (örneğin: Dil için 25 dakika Hareket Et [15 dakikayı Kapat] + Uzatma [10 dakikayı Kapat]).
• "Kuralları okudunuz mu?" sorusuna "Evet, sunucu kurallarını Play.Minecraft-România.Ro büyük bir titizlikle okudum." cevabını vermeniz gerekecektir.
• Bir oyuncu, sunucunun veya oyuncuların refahını etkileyebilecek şekilde kuralları ihlal ederse, kuralın düzenlemeye geçirilip geçirilmediğine bakılmaksızın, yönetim, eylemin ciddiyetine bağlı olarak yaptırım uygulayabilir. Ayrıca duruma göre kurallar eklenebilir ve idare bunları ilan etmek veya yönetmeliğe yazmak zorunda değildir.
• Durum ne olursa olsun kayıp eşyalardan personel ve sunucu yönetimi sorumlu değildir. Onları kaybetmeden önce hangi eşyalara sahip olduğunuzu kanıtlayamadığımız için, size geri vermek istediğimizde hangi eşyaları kaybettiğiniz hakkında gerçeği söyleyip söylemediğinizi anlamamız imkansızdır.

FAYDALI ŞARTLARSPAM- Sohbette 3 veya daha fazla ardışık satırı aynı
mesajla doldurun.
SPAM'DEN KAÇINMA- Spam'e benzer şekilde, Spam'den Kaçınma, aralarında 3 veya daha fazla kesintiye uğratıcı ileti göndermeyi içerir. Aralarındaki zaman farkı önemli değildir, tüm mesajlar bir veya en fazla 2 resimde görülebiliyorsa, onaylanacaktır.
UYARI- Uyarı olarak da bilinir, genellikle alabileceğiniz en kolay cezadır. Her uyarı 7 gün boyunca geçerlidir ve bu süre geçtikten sonra sona erer. 3 aktif uyarı biriktirmeniz durumunda KICK alırsınız. 4 aktif uyarıda 1 gün boyunca BAN alacaksınız.
UZANTI - Bir kelimedeki, mesajdaki karakterlerin tekrar tekrar kullanılmasını veya sohbeti sebepsiz yere doldurmak için karakter içeren uzun bir kelime yazılmasını içerir. İleti/sözcük/sözdizimi 9 karakterden uzunsa uzantıya yaptırım uygulanır.KÜRESEL DÜZENLEME

1. İster bizim topluluğumuzdan ister diğer topluluklardan olsun, diğer sunuculara reklam verin. Reklamcılık, olası tüm yöntemlerle onaylanacaktır - sohbet, özel mesaj, kitaplar veya işaretler. Bu kuralın istisnası, Hypixel gibi popüler premium sunuculardır.
YAPTIRIM:BAN-IP

2.
Çoklu hesap oluşturun (aynı IP'de yasaklanan 10'dan fazla hesap).
YAPTIRIM:BAN-IP

3.
Her türlü kanıtı taklit etmek için - şikayetler için,STORE'da bağış üzerine alınan makbuzlar için, vb.
YAPTIRIM:BAN-IP

4.
Sırasıyla bir dereceye kadar Donör ve Personel tutan hesapları kırın.
YAPTIRIM:BAN-IP + KARA LISTE

5
. Karta sağ tıkladığınızda küfürlü kelimeler içeren veya oyunun çökmesine neden olan tetikleyici mesajlar içeren kartlar gibi modifiye edilmiş kartlar oluşturun ve dağıtın. Ayrıca, bölümlere girişi engelleyen öğelerin dağılımı da aynı şekilde onaylanır.
YAPTIRIM:BAN

6.
Personelinkine benzer takma adlar kullanın (örneğin, d1no14, from014, dyno14, vb.).
YAPTIRIM:BAN

7.
Sohbetteki birinin kimliğini gösterin. Bu, adını sohbette, özel bir mesajda, tabelalarda veya kitaplarda ve hatta bölüm ve ana anlaşmazlık sunucularında herkese açık hale getirmeyi, adresini, diğer akrabalarının adlarını veya kimliğiyle ilgili herhangi bir unsuru kamuya açıklamayı içerir.
YAPTIRIM:BAN

8.
Müstehcen veya zehirli bir isme sahip olmak. Ayrıca, ad uzatılırsa (9 karakterden itibaren) aynı ceza uygulanır.
YAPTIRIM:BAN

9
. Size diğer oyunculara göre dürüst olmayan avantajlar sağlayabilecek her türlü hack / mod / kod / aracı kullanın. İzin verilen tek modlar optifine, daha iyi fps ve LabyMod, 5zig, kafatası projesi ve diğerleri gibi pvp modlarıdır. Bu kuralın istisnası,BAN 3 DAYS ile onaylanan X-RAY'dir.
YAPTIRIM:BAN 14 GÜN

10.
Kontrolü reddetme - Bir personel sizden bir hack olup olmadığını kontrol etmek için bir çek isterse ve kontrolü reddederseniz, yaptırıma tabi tutulursunuz.
YAPTIRIM:BAN 14 GÜN

11.
YAZICI modunu kullanın (Schematica Mod).
YAPTIRIM:BAN 7 GÜN

12.
Oyununuzu desteklemek için hataları kullanın. Size avantaj sağlayan her türlü hata yaptırıma tabi tutulur ve bunların cezası, hatanın ciddiyetine bağlı olarak değişebilir.
YAPTIRIM:BAN 5 GÜN

13.
Yasaklama, bir yasak aldıktan hemen sonra başka bir hesapla girmekten kaçının. Bu kuralın istisnası,4 aktif uyarının cezasıdır, kural13Bu senaryoda artık geçerli olmayacaktır.
YAPTIRIM:BIN 1 GÜN

14.
Müstehcen/pornografik yapılar yapın.
YAPTIRIM:BIN 12 SAAT + SILINMIŞ

İNŞAAT 15. Bir olayı bir operatör tarafından yetkisiz hale getirin (örneğin "Fac ver-all the spawn" )

YAPTIRIM:BAN 12 SAAT

16.
Diğer oyuncuları cezaya teşvik edin (örneğin, Marcel'e yemin eden kişi 10k alır).
YAPTIRIM:BAN 12 SAAT

17.
Böceği kapıyla veya cam gibi diğer bloklarla kullanın; bu, bir oyuncuya spam göndererek kapıdan veya pencereden vurmayı ve ayrıca spam göndererek kapılardan geçmeyi içerir. Bu hata, kapı / bloktan 3 darbeden onaylanacaktır. Ayrıca, bir oyuncuya duvardan oklarla veya böceğe bloklarla vurmayı içeren ok hatası, üzerlerine tırmanmak için "görünmez" bloklar yerleştirir. Tüm hatalar kendilerini aynı şekilde onaylayacaktır.
YAPTIRIM:BAN 12 SAAT18. İnci böceğini kullanın - incileri spam eden bloklardan geçmek.
YAPTIRIM: BIN 1 GÜN

19.
Etkinliğe 2+ hesapla girin. Aynı IP'de akrabalarınız varsa, etkinliğin başlamasından önce bölüm operatörünü bilgilendirmeniz gerekecektir.
CEZA: BIN 6 SAAT

20.
Sunucuya, topluluğa veya personele hakaret etmek.
YAPTIRIM:1 GÜN

21
. Sunucumuzla veya topluluğumuzla ilgili olmayan siteleri, YouTube kanallarını, Discord sunucularını tanıtın. Ayrıca, "Bir sunucu arıyorum", "Sunucu kimde?" veya diğer Minecraft sunucularından / topluluklarından bahsetmek gibi sözdizimleri bu kurala girer ve aynı şekilde onaylanır.
YAPTIRIM:4 SAAT

22.
Oyun dışında iş yapmak (örneğin: "Steam'de Key GTA 5 için premium hesap sat"; "Minecraft Premium hesabı için Kliklerde 1 Milyon veriyorum!"). İzin verilen tek değişim,STORE'da bulunan paketleri içerenlerdir.
YAPTIRIM:2 SAAT

23.
Bir Oyuncu/Bağışçı/Personel hakkında saldırgan şakalar yapın. Herhangi bir dostça şaka özel olarak anlatılabilir - halka açık sohbetlerde, sırasıyla bağışçılar için, herhangi bir kişiye saldırgan ilgisi olan herhangi bir şaka, kişi ile rahatsız edici olan kişi arasındaki ilişkiden bağımsız olarak onaylanacaktır.
YAPTIRIM: 30 DAKIKA SESSIZE ALIN

YAPTIRIM:
UYARI (SOHBET BAĞIŞÇISI)

24.
Bir kişiyi ırkına veya dinine göre rencide etmek, küfür etmek, saldırmak veya dezavantajlı duruma düşürmek ve halka açık sohbette diğer oyuncularla kavga etmek/kavga etmek. Ayrıca, küfür etmek, kısaltılmış veya sansürlenmiş olsalar bile, yine de yaptırım uygulanacaksınız çünkü aslında söylemek istediğiniz şeyi söylemeye gerek yok.
DİL YAPTIRIMI:15 DAKİKA
HÜCUM CEZASI:30 DAKIKA

25.
Gönderdiğiniz mesajlarda zehirli bir karaktere sahip olun. "L, ez, r3kt, vb." gibi kısaltmalar da onaylanacaktır.
YAPTIRIM:20 DAKIKA

26.
Genel sohbete spam göndermek, arka arkaya 3 kez aynı veya neredeyse aynı mesajı göndermeyi içerir. Spam farklı satırlardaysa, cezaSpam'den Kaçınma için10 DAKİKASUSTURMA olacaktır.
YAPTIRIM:15 DAKIKA

27.
CapsLock etkinken aynı satırda olmasalar bile 3'ten fazla kelime yazın. Kelimeler CapsLock etkin, ancak farklı satırlarda yazılmışsa, ceza aynı olacaktır, ancakCapsLock Avoid'in nedeniyle.
YAPTIRIM:10 DAKIKA

28.
Bir Oyuncuyu veya Bağışçıyı tehdit etmek. Her türlü tehdide yaptırım uygulanır ve bu kuralın bir istisnası,sessiz 15 DAKİKA ile yaptırım uygulanacağı personel üyeleri söz konusudur.
YAPTIRIM:10 DAKIKA

29
. Genel sohbetlerde, /helpop veya /donorchat'te kelimeleri veya sözdizimlerini genişletin. (örneğin: saaaaaalut; 777777777; 10918123496; ahahahahahahahahahh). Uzatma 9 karakterden itibaren onaylanacaktır.
YAPTIRIM: 10 DAKIKA

30.
Müstehcen bir cilt kullanın. Ceza, cilt değişene kadar uygulanacak ve4 aktif uyarıdahesap1 GÜN boyunca yasaklanacaktır.
YAPTIRIM:
UYARI

31.
Konu dışı, spam yapın, büyük harf kullanın veya /helpop üzerine yemin edin. Oyuncular bu sohbeti yalnızca ekibimize sunucu/oyunla ilgili sorular sormak için kullanabilirler. Aynı şey, bağışçılar için özel sohbet olan /dc için de geçerlidir.
YAPTIRIM:UYARI

32.
Bilgisayar korsanlarını herkese açık sohbette bildirmek, onları bildirmek yalnızca / helpop üzerinde yapılır, böylece ekibimiz onları daha kolay yakalayabilir.
YAPTIRIM: UYARI
 
Üst