Felakette hayatını kaybeden vatandaşlarımızın ailelerine ve sevenlerine baş sağlığı diliyoruz.

SkyBoxTr Türk Sunucu Arayanların Adresi !

Server Adı
SkyboxTR
Site Adresi
https://skyboxtr.com/giris-yap
Server Tipi
  1. Skyblock
Versiyon
1.8-1.17.X
Açılış Tarihi
4 Haz 2022
Discord
https://discord.com/invite/ZAvchBFF

Toretto

Moderatör
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
794
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan
Yeni Sistemleriyle SkyBoxTR oyuncularına eşsiz bir SkyBlok deneyimi sunuyor. Sunucuya gir adanı kur ve oynamaya başla. Özel sistemlerimizle klanını kur, klan adanı yönet ardından Uçan Adalar dünyasına gidip claimlediğin bölgede imparatorluğunu kur. Bu macerada sen de kendini göster.

Hakkımızda OPINTecth bünyesinde bulunan SkyBoxTR oyunculara kaliteli oyun keyfini verme politikasıyla kurulmuştur. Temelleri 2022 Şubat ayında atılmış olup sürekli kendisini geliştirmeyi geliştirirken de oyuncuların isteklerini birinci önceliği haline getirmiştir. Alanlarında bilgili yönetim ekibi ve developerlarıyla "Gerçek Oyun Deneyimini" oyunculara sunuyor.
Sevgilerle, SkyBoxTR

Screenshot_43.png

SkyBoxTR Kuralları.

1-> Oyun yöneticilerini gereksiz ithamlarla, yalan belgelerle kandırmaya çalışmak yasaktır.

2-> Oyuncuları örgütleyip bir kimseye veya bir gruba hakaret etmek, suç atmak, gururunu kırmak yasaktır.

3-> Sohbetin akışını sabote edecek şekilde mesaj atmak (spam/flood) ceza sebebidir.

4-> Herhangi bir platformda SkyBoxTR aleyhine paylaşımlar yapmak, marka değerini düşüren ithamlarda ve/veya söylemlerde bulunmak yasaktır.

5-> Bir kimsenin özel hayatına dair bilgileri SkyBoxTR platformlarında yayınlamak ceza sebebidir. Fotoğraf, telefon numarası ve video gibi öğeler dahildir.

6-> Oyun açıklarını kullanıp haksız kazanç elde etmek yasaktır.

7-> SkyBoxTR platformlarında siyasi, dini görüşlere hakaret etmek veya aşağılayıcı kelimeler sarfetmek ceza sebebidir.

8-> SkyBoxTR sunucusunda oyun içi veya oyunla ilgisi olmayan unsurların/hizmetlerin; para, site kredisi karşılığında, para değeri olan/olmayan ögeler ve benzerleri karşılığında ticaretin yapılması/yapılmaya teşebbüs edilmesi ceza sebebidir.

9-> Oyun yöneticileri gerekli gördüğü hallerde asıl/yan hesaplarınızı ve arkadaşlarınızı oyundan uzaklaştırabilir.

10-> Farklı bir şekilde oyun oynama avantajı sağlayan herhangi bir client/mod kullanmak yasaktır. Yasadışı client veya modlar kullanmak kesinlikle yasaktır. Kill aura, anti-knockback, x-rayler, auto-clickerlar, makro basışları, freecamlar, oyuncu lokasyonunu gösteren mapler, uçmak yasadışı modlara örneklerdir. Regedit de buna dahil (Kayıt defterini düzenleme). Bile bile yasadışı modlar kullanan kişiler ile takım olmak sizide yasaklandırabilir.

11-> Kimliğe bürünmek, diğer oyuncuları sizi bir yetkili veya bir YouTuber olduğunuza inandırmaya zorlamaya çalışmak olarak tanımlanır. Kimliğe bürünme kesin olarak yasaktır.

12-> Reklamcılık diğer sunucuların, sosyal medya hesaplarının, Youtube Twitch hesaplarının veya diğer herhangi mal veya hizmetin tanıtımı olarak tanımlanır. Youtube'un veya yayın yapmanın hafif reklamlarına izin verilir, ancak spam yapılır veya kötüye kullanılması durumunda ceza ile sonuçlanacaktır. Youtuber rankına sahip kullanıcılar kendi kanallarını veya diğer sosyal medya hesaplarını reklam yapabilir.
 
Üst