Felakette hayatını kaybeden vatandaşlarımızın ailelerine ve sevenlerine baş sağlığı diliyoruz.

Sparta Online - 110 Cap Eu - Ch | Uzun ömürlü | G.O 19/06/2022

Server Adı
Sparta Online
Site Adresi
https://playsparta.online/
Cap
110
Race
CH / EU
Açılış Tarihi
19 Haz 2022
Discord
https://discord.gg/FANuMakFrb

Dieb

New member
Katılım
17 Haz 2022
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Konuyu Başlatan

Beta açılış, bitiş : 25.05.2022 - 31.05.2022
Büyük açılış : 19.06.2022
Sizin de bildiğiniz gibi, büyük bir özveri ve sıkı çalışmalarımız ile işimizi yapıyoruz. Sizi de bu maceranın bir parçası olarak görmekten mutluluk duyarız.
Neden mi Sparta? Bir bakalım.Öncelikle diğer sunuculardan farklı olarak, size %100 play2win bir server olacağının garantisini veriyoruz. Bu büyük teklifleri kaçırmayın!
Büyük açılıştan sonraki ilk 10 gün sizleri neler mi bekliyor?
Sparta'nın ilk 10 günü için oyunda geçirdiğiniz her 1 saat için [2] Silk hediye!
Not: Her bir çar için [2]Silk, yani eğer 4x çarla oynayacak olursanız her biri için ayrı ayrı silk kazanacaksınız. NOT: Silk ödülleri karakterler 110 olduktan sonra başlar.
İlk 110 olacak arkadaşlar da silk ödülünden faydalanacaklar.Etkinlikler ve Çekilişler
-Büyük paylaş & kazan etkinliği
-Günlük Discord çekilişleri
-Günlük oyun içi eventler
-Bütün FTW savaşları için Real $ ve Silk ödülleri
-Bütün donateler için %50 extra bonus silk
-Oto eventler için %50 extra ödül
En büyük ödül için : 500 Dolar real para & Silk & Starter packet & Discord ürünleri ve çok daha fazlası!
Sparta' nın %100 korumalı bir server olduğunu, daha önce hiç görmediğiniz kadar eğleneceğinizi ve 2022 yazının en iddiali serveri olacağımızı bildirmeliyiz.
Sparta eski silkroad heyecanı kaybetmeyen bir sisteme sahip. Açtığımız ilk serveri büyük bir gurur ile hatırlıyoruz. Eğer açtığımız ilk server'da oynamışsanız, ilkemizin profesyonelliğe ve ciddiyete dayandığını zaten biliyorsunuzdur. Bu projeyi oluşturduğumuzdan bu yana kendimizi çok fazla geliştirdik ve sizlere Lag, bug vb. çeşitli sorunların oyunumuzda asla olmayacağını garanti edebiliyoruz. Hep birlikte aktif ve canayakın bir oyuncu topluluğu oluşturmayı çok istiyoruz. Serverimizin oynanış tarzı çok basit,kolay, tatmin edici ve size unutamayacağınız anılar yaşatıcak. Eğer sizde bu anıların bir parçası olmak istiyorsanız, Fırsat ayağınıza geldi!
Oyunumuz da normal veya özel bütün uniquelerden silk drobu kazanabilirsiniz. Ayriyetten gün içinde yapılan bütün oto eventlerde de silk ödülü mevcut.
PLAY2WİN Olmayı kafamıza koymuşuz bi kere!Oyun ile ilgili kafanıza takılan her konuda discorddan 7/24 iletişim halinde olan Supporterlerimiz tarafından bilgilendirileceksiniz.
Her zaman yanınızdayız!

KASILMA KOLAYLIKLARI !

1-9 DG Arası Sun set itemler çantanıza otomatik olarak gelir. Teleport atmanız yeterli!

Oyuna başlarken çantanız da size yardıcı olabilmek adına çeşitli kolaylıklar sağlayacak itemler göreceksiniz, tabii bunlar depolanamaz ve aktarılamaz.​
 
Üst