Arachna Anahtarı Nedir, Nereden Düşer, Nasıl Kullanılır ?

Arachna Anahtarı Nedir

Sizlere metin2 oyununda en çok yardımcı olacak itemlerden birisidir.  Arachna anahtarını nerelerde kullanabileceğinizi bilirseniz, sizlere çok fazla yararı dokunabilir.  Bu anahtar örümcek zindanının 3. Katına çıkmak için kullanılır. Bu anahtar metin2 ve metin2 pvp de geçerlidir. Patron (Boss) odasına girmek için gerekli bir eşyadır. Patron odasına girebilmek için bazı şartlar da vardır. 50 lvl olan kişiler bu odaya erişim sağlayabilirler. Örümcek zindanı 3 e girebilmek için de, örümcek zindanı 2 salonuna da önceden giriş yapmanız gerekmektedir. Peki örümcek zindanına nasıl girilir? Yüzbaşı yeni kaptana gidilir bilet alınır. Yazının kopyası alınır ve örümcek zindanına erişim sağlanır.


Arachna Anahtarı Nereden Düşer?

Arachna anahtarı zindandaki yaratıklardan düşmektedir. Bu anahtarlar için zindanda iyice kasılmanız gerekir. Anahtarlı bulmak oldukça uğraştırır. Ancak 3. Kata çıkabilmek için kesinlikle geçerlidir. Bu anahtarı elde edebilmek için örümcek bacakları,  örümceğin zehir kesesi, örümcek gözleri ve kral örümcek zehri gibi itemleri Uriel’e teslim ederek Arachna anahtarını elde edebilirsiniz. Bu itemleri örümcek zindanı 2 den düşürebilirsiniz. Uriel sizlere erişiminiz olmayan bölümlerde item düşürdüğünüzde yardımcı olacaktır.

Önemli not: Uriel e itemler teslim edildikten sonra işlemin olumsuz olma olasılığı vardır. 

Bu eşyalar eğer olumsuz yani başarısız olduğu taktirde oyuncuların tekrardan itemleri toplaması gerekir veher denediğinizde şans oranınız bir o kadar arttıracaktır.

Arachna Anahtarı Nasıl Kullanılır?

Arachna anahtarını kazanmanız için sizlere Uriel 24 saat süre vermektedir. Bu anahtarı kazandığınız taktirde yeni kata erişiminiz oldukça kolaylaşacaktır. Kapıya gittiğiniz taktirde erişiminiz açılacaktır. Her katta zorluk derecesi oldukça arttıracaktır.  Anahtarı kullanmak oldukça kolaydır her oyuncu kolaylıkla kapıyı açabilir. Bu kapıyı açabilmek için gurup liderinin anahtarı olması yeterlidir. Tüm kullanıcılar anahtar gönder bölümünden, önceki görevinde Uriel tarafından verilen görevleri, bireysel olarak tamamlaması gerekir. Gurup hazır olduğunda lider, eski taşa tıklar ve giriş yaparlar. Bu kısımda 24 dakikalık kısıtlama vardır. İlk göreve baronu öldürerek başlarlar. Düşen bu itemlerin değeri birbirinden farklı olacaktır.

İyi Oyunlar…

Yorumlar

Online Sayacı