İmparatorluk Kayası Nedir?

Uzun zamanlar öncesinde yaklaşık 7 8 sene evven shinso krallığının rekabetine dayanamayan Pyungmo halkının tek çıkar yolu doğa üstü varlıklardan yardım istemekti! Belirli günler toplanıp köylerde ayin yapmaya çalışan yüzbaşı ve takım arkadaşlarının artık çok zorlu bir macera yaşayacaklarından haberi yoktu ta ki o güne kadar! Kapılarını 4 karaktere açıp büyük savaşların çanlarını çalan İmparatorluk Kayası içinden ne çıkıyordu? Bütün aranan gizli soruların cevabını şimdi göreceğiz!


Kesilmesi oldukça zor olan bu taşı sadece düşmanlarla bile iş birliği sonucunda kesebileceğini ortadan kaldırmanın tek yolu ortaklaşma birliğinin olacağı bariz belliydi, ortada birliktelik oluşturularak sonuca ulaşan şaman ve sura artık gözlerini tamamen karartmış şekilde acımasızca güçlü bineklerinin üzerinde saldırı yapıyorlardı. Ansızın ortaya çıkıp görünmezliğiyle sinsilik kullanan ninja karakteri zehirli bulutu kullanıp gereken düzenlemeyi yaptılar!


%40 a kadar indirilen canını aniden doldurması yüzünden her koldan saldırganlık başladı. Kırmızı ejderhanın korumalığını yaptığı azrail erabus kharon bosslarının doğup saldırdıkları sorunu yok ettik!


Düşen nesneleri şu şekilde sınıflandırarak bilgi veren bu stratejiyi şu şekilde nitelendiriyorlar ; zehir kılıcı, orkide çanı, bazı gerekli evcil yavrucuk kutuları ile nakit para drobuna kafadan etki eden barlar, toplu zen fasulyeleri ruh taşı. Daha saymakla bitiremeyeceğimiz yüzlerce itemlerin tamamı sadece bundan düşmektedir. Eğer olur da bir gün karşınıza çıkarsa kesinlikle bırakmayın parçalamak adına ne gerekliyse yapın!

Yorumlar

Online Sayacı