Metin2 Lycan Karakter Rehberi

Lycan Metin 2 tarihine sonradan eklenen bir karakterdir. Son çıkan karakter olması bunu daha güçlü olmasını bekleniyor.  Nedeni ise son 5 yıl içinde oyunda çıkan başka bir karakterin olmayışıdır. Metin 2 kullanıma açıldığı sene içerisinde 4 adet karakter vardı. Ve oyuna başlamadan bu karakterlerin herhangi birini seçmeniz gerekiyordu. Eski karakterler Savaşçı, Ninja, Sura ve Şaman isimlerinde kimisi büyücü kimisi yakın dövüşçü bir diğeri ise okçuydu. Metin 2 kurucularının son zaman da gelen güncellemelerinde bu yeni karakter Lycan çıkartıldı. Buda oyuncularda en son bu çıktıysa bu daha iyidir dedirtti kimine göre iyi olan kiminin de hiç beğenmediği bu karakteri biraz tanımanız açısından kendisinden bahsedeceğiz.


Karakterin skillerinden sırasıyla bahsedecek olursak;

Kırmızı Kurt Ruhu

Çivit Kurt Ruhu

Kurt Pençesi

Yırtma

Kurt Nefesi

Kurt Atlayışı

Bu hareketleri(skilleri) incelemek gerekirse

Kırmızı Kurt Ruhu: Bu yetenek karakterin saldırı gücünü belirli oranda arttırır. Savunma değerinin belirli bir kısmını da delici vuruş şansını arttırır.

Çivit Kurt Ruhu: Rakibin ıskalama şansını arttıran bu yeteneğin bir diğer özelliği ise saldırı hızını arttırır. Bir nevi rakibin ıskalaması ve hasar almama oranını arttırırken normal saldırılara saldırı hızı arttırarak daha fazla hasar vermenize yardımcı olur.

Kurt Pençesi: Karakterin en fazla saldırı gücüne sahip olan bu yetenek beş saldırıdan birinin kritik vurmasına yararken bu özelliği yeteneği daha değerli kılmıştır.

Yırtma: Bir Ninja’nın bıçak çevirerek art arda 2 veya 3 kez hasar vermesi gibi bu yetenekte de art arda 3 vuruş yapıyorsunuz ve bu vuruşlar düşman üzerinde hem kanama hem de %20 oranında kritik vurarak karakterin en önemli 2. Yeteneği diyebiliriz.

Kurt Nefesi: Sersemletme özelliğine sahip olan bu yetenek ara sıra kullanılan bir yetenektir. Bunun nedeni ise 20 saniye bekleme süresinin olması.

Kurt Atlayışı: Bu yetenek hiçbir işe yaramıyor. En son anda açılabilir ancak bir etkisi yada zararı yoktur.

Önemli bir diğer nokta ise bu yetenek sıralaması benim oynadığım bir sıralamadır. Bu nedenle oyuncu kendi isteğine göre oynayış biçimine göre istediği zaman yerlerini değiştirebilir. İyi Oyunlar…

Yorumlar

Online Sayacı