Metin2 Pvp İteme Artı Basma Taktikleri

metin2 pvp, arti basma

 

Metin2 pvp oynarken artı basmak için bazı taktikler deneyebilirsiniz. Ben sizlere daha önce denediğim ve sonuç aldığım birkaç artı basma taktiğini anlatmak istiyorum. Bu artı basma tekniği kesinlikle garanti değildir. Ancak yine de diğer yöntemlere göre daha garanti bir yöntemdir.

 

Metin2 pvp serverlarında artı basmak için gerekli olan eşyaları toparladığınızda bu eşyaların yanında yakabileceğiniz itemleri de bulmanız gerekmektedir. Yakacağınız eşyalar değerleri çok yüksek olmayan fakat sizin değerli olan eşyanızı basmanız için gerçekten iş yarayacak olan itemlerdir. Bu eşyaları pazarlardan toplayabilir ya da düşen kalitesiz itemleri kullanabilirsiniz. Bu evreden sonra basmak istediğiniz iteminiz varsa mutlaka basmanız gereken saate dikkat ediniz. Sunucunun yoğun olmadığı gece saatlerini tercih etmeniz iteminizin yanmaması için daha iyi olur. İtem basmadan önce yaşlı kadına mutlaka şans sorgulaması yapınız. Burada şansınız yüksek çıkar ise o vakit hiç zaman kaybetmeden iteminizi basınız bu şansınızın yüksek olmadığı durumlarda item basmayı denemeyiniz. Birde Metin2 pvp serverında artı basmak için mutlaka artı basacağınız yerin başında az insan olmasına dikkat edini. Buna dikkat ettiğinizde ve şansınızın yüksek olduğu zamanlarda item bastığınızda büyük bir ihtimalle itemizin artı basılmış olarak geri dönecektir.

 

İteme artı basmak normal serverda ve metin2 pvp serverlarında taktiksel olarak aynıdır. Fakat metin2 pvp de daha kolay olacağı için oyuncular bu kadar çok zorlanmamaktadır. 

Yorumlar

Online Sayacı