Ninja Karakter Oynarken Nasıl Stratejiler İzlemeliyiz

Genel Ninja Stratejisi


Ninja sınıfı kısaca rakiplerinin arkasında belirerek öldürücü darbe vuran bir sınıf olarak lanse edilebilmektedir. Pek çok oyuncu Ninja sınıfı ile gerçekleştirdikleri oyunlarda fazlasıyla keyif aldığını ifade etmektedir. Ninjaların artı ve eksi yönleri şu şekilde sınıflandırılabilmektedir.

Ninjaların Artı Yönleri

Düşük STR nedeniyle yüksek hasarlar çıkarılabilmektedir. VIT yüksek tutulduğu takdirde karakterin sağladığı fayda kat ve kat artış gösterebilmektedir.

Ninjaların Eksi Yönleri

Tüm gücün hayat puanlarının eksilmesine sebebiyet vermesi nedeniyle dayanıklılık konusunda ciddi sorunlar söz konusudur. Bazı geliştirmeler ile bu sorun belli ölçütlerde bertaraf edilebilse de ilerleyen süreçler itibariyle kesin bir çözüm olamayacaktır.

Ok Becerili Ninjalar


Ok Becerili Ninjalar ile ilgili verilebilecek ilk tavsiye tüm becerilere birer puanın kesinlikle verilmesidir. Maksimum seviyeye eriştirilmesi gereken üç yetenek ise Azami Hayalet Saldırısı, Azami Tekrarlanan Atış ve  Azami Hızlı Saldırıdır.

Ninjalarda Bıçak Mı Yoksa Kılıç Mı?

Bu sorunun cevabı kişinin tercihlerine göre değişim göstermektedir. Her ne kadar bıçakların güçlü öldürme yeteneğine sahip olduğu bilinse de Kılıçların daha güçlü seviyelerde hasar vurabildiği bilinmektedir. Kılıç ve Bıçaklar seviyeler değişim gösterdikçe özel yorumlara tabi tutulabilmektedir

Seviye Kılavuzu

Bu kılavuz hakkında uzun uzadıya yazı okumak yerine Görev Menüsünden Görev Yazısına tıklanarak avlanmanız gereken yaratıkların bulunduğu bölgeyi görebilirsiniz. Menüden ayrıntılı bilgi istemek avlanmanız gereken yaratıkların bulunduğu bölgeyi yanıp sönen ışıklar eşliğinde işaretleyecektir. 

Yorumlar

Online Sayacı