Şeytan Kulesi Azraile(Lucifer) Nasıl Çıkılır


Azrail’e ulaşmak için sırasıyla dokuz kat geçmek gerekmektedir. Dokuzuncu kata ulaşıldığı takdirde Azrail’e de ulaşılmış olur. Katlar ve yapılması gerekenler şu şekilde sıralanmaktadır;

1.Kat

Bu katta dayanıklılık metini keserek ikinci kata ulaşılabilir.

2.Kat

Bu aşamayı geçebilmek için katta bulunan bütün canavarların ortadan kaldırılması gerekmektedir.

3. Kat

Bu kata ulaşan oyuncuların öncelikli olarak bütün canavarları daha sonra ise Şeytan yani Boss’u kesmeleri gerekmektedir.

4.Kat

Dördüncü kata ulaşan oyuncuların önünde bir adet şeytan metini belirecektir. Bu metini başarıyla kesen oyuncular beşinci kata geçmeye hak kazanırlar. 

5.Kat

Bu aşamada oyunculara on beş dakika süre tanınmaktadır. Tanınan süre içerisinde kesilmek üzere sekiz adet metin spawn olacaktır. Doğru metini bularak kesen oyuncular altıncı kat için hak kazanırlar.

6. Kat

Öncelikle oyuncuların şeytanları keserek anahtar düşürmesi gerekmektedir. Düşen anahtarlar ile doğru mühür açılarak demircinin yanına ulaşım sağlanabilir. Oyuncunun demirci ile konuşmasından sonra en az 75. Level olmak kaydıyla yanında birisini bulundurması gerekmektedir. 75. Level ve üzeri oyuncunun demirci ile konuşması gerekiyor.

Önerilen Strateji: So Partileri ile benzerlik gösterecek şekilde orta noktada durabilir ve üzerinize saldırmakta olan şeytanları bir bir avlayabilirsiniz. Örneğin on kişilik bir ekibin altı üyesi binekler ile savaşmayı sürdürürken diğer dört üyenin de oklar ile saldırması seri sonuç elde edilmesine olanak sağlayacaktır. Bütün kilitleri başarıyla açan oyuncular demirciye ışınlanarak iki seçenekten birini seçmek ile yüz yüze kalacaklardır. Oyunculara sunulacak seçenekler ise şu şekildedir; Demirci ile artı basmak ve Azrail’e çıkmak.

Demirci ile artı basmak isteyen oyuncuların Şeytan Kralı diğer tüm slotları kestikten sonra öldürmesi gerekmektedir.

Direk Azrail’e ulaşmak isteyen oyuncuların ise doğrudan Şeytan Kralı kesmesi yeterli olacaktır. Bu sayede diğer tüm slotlarda ölecektir.

7. Kat

Bu kata ulaşmayı başaran oyuncuların bütün metinleri keserek Zin-Sa-Gui’yi bulması gerekmektedir. Bunun için taşlardan çıkan kutuları kırmak gerekmektedir. Bu yöntem ile Zin-Sa-Gui haritası elde edilebilmektedir. Unutulmamalıdır ki kutulardan çıkacak olan dört haritanın üçü sahtedir. Bulunan harita sadece bu aşamalarda değil diğer aşamalarda da işe yaramaktadır. Yedinci katta ki işleyiş ise şu şekildedir;

Doğru haritayı bulmak için haritanın hep aynı kişilerce açılması gerekmektedir. Doğru haritanın adı Zin-Sa-Gui iken yanlış haritanın adı Sa-Gui şeklindedir.

8. Kat

Sekizinci katta yer alan Ölümsüz Hayaletler ilk kesildiği takdirde anahtar elde etme olasılığı artış göstermektedir. Diğer karakterlerden doğru anahtar düşmemektedir. Doğru anahtarın ismi Zin-Bong-İn iken yanlış anahtarın ismi Bong-İn şeklindedir.

9. Kat

Azrail’de aynı diğer Boss’lar gibi yalnızca tek seferliğine zehirlenebilmektedir. Dönüşmek isteyen oyuncunun en az 75 Level olması gerekmektedir. Aksi takdirde Azrail sandık sunmamaktadır. Aynı zamanda dönüşümü gerçekleştirilmek istenen karakterlerin becerilerinin PMaster seviye de olması ve sersemletme, zehirleme ile ölümsüzlere karşı güçlü bonuslarına sahip olması gerekmektedir.

Yorumlar

Online Sayacı