Felakette hayatını kaybeden vatandaşlarımızın ailelerine ve sevenlerine baş sağlığı diliyoruz.

Actros Online 140 Cap Eu Ve Ch Irk Yeni Sunucu !

Server Adı
Actros
Site Adresi
http://actros.online/
Cap
140
Race
CH / EU
Açılış Tarihi
14 Eki 2022
Discord
https://discord.com/invite/9xDm4cu9YK

Toretto

Moderatör
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
794
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan
Giriş
Selamlar, JoymaxTR Topluluğu! Yeni oluşturduğumuz projemize hazırlanma zamanı. Çok çalıştıktan ve emek verdikten sonra Actros Online'ı size sunmak için buradayız. Oyuncuların p-server topluluğundaki deneyimlerine olumlu etki yapacak bir sunucu geliştirdik. Birlikte, oyuncularımıza üstün değer sağlayan olağanüstü sunucu ve eşsiz hizmet sunacağız. Her zaman oyuncu olarak düşünüyoruz ki dikkatinizi çekecek bir sunucu ve gerçekten rekabetçi ve başarılı olacak bir sunucu yapalım.O yüzden kaçırmayın..!


Hedefimiz
Tüm harika oyuncuları ve loncaları bir araya getiren gerçek bir topluluk oluşturmayı amaçlıyoruz, size BETA aşamasında kesinlikle yardımınız olmadan yapamayacak olan kararlı bir sunucu sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız.
Size ihtiyacınız olan en keyifli sunucuyu sunmayı umuyoruz
Hedeflerimizden biri de size, sunucuyu pay2win değil Play2win yapmayı amaçlayan profesyonelce hazırlanmış bir oyun içi içerik sunmaktır.


Destek
7/24 destek alacaksınız.” Yine de detaylar önemli, Actros ekibi size günün her saatinde, tüm dillerde, sert bir tavır göstermeden yardımcı olacak, siz bizdensiniz, biz sizden biriyiz, sonuçta hepimiz insanız. .

Teknik Bilgiler
Adanmış Sunucumuz çok katıdır ve tüm ülkeleri kapsayacak şekilde Orta Avrupa'da bulunur, bu nedenle Actros'un sınırsız kaynakları vardır, bu nedenle donanımla ilgili 0 sorun bekleyin!

Takım
Bu makale, ekiplerinin gelişmesi ve başarılı olması için ekip yöneticilerinin yapması gereken bazı önemli şeylere bakmaktadır. Bunlar, doğru insanları seçmekten kimin ne yapacağına karar vermekten, insanlarla iletişim kurmaya, insanları geliştirmeye ve motive etmeye kadar uzanır. Ekibimiz Sro sahnesinde yetenekli üyelerden oluşuyor, Yüksek nitelikliler, Ekibi çok dikkatli seçtik, Taleplerinizi mümkün olan her şekilde karşılamak için. Sorunları ele almak bir numaralı görevdir ve ardından oyuncuların memnuniyeti gelir. Mürettebattaki her biri işini nasıl yapacağını biliyor ve destekçilerinden geliştiricilere kadar size yardım etmeye hazırlar. Taleplerinizi karşılamak için gece/gündüz çalıştığımızdan emin olun.Server Info Rates
diameter140
raceEuropean / Chinese
mastery280/560
Exp Rate70x
Party Exp Rate75x
droprate20x
Gold Drop Rate2x
Max Plus+16 w/o Adv
bootsallowed
Main TownSamarkand
FTWhotan
Auto equipmentD1-D13
guild limit32
MagicPopallowed
Silk/Hour1 Silk Per Hour

Server Limitsamount
IP Limit8 Characters
HWID Limit4 Characters
Job ,Battle,Ctf,Survival1 Character
Fortress War Limit1 Character
Guild Members Limit24 Members
Union LimitDisabledScreenshot_27.png

Screenshot_28.png
 
Üst