AdrenoCraft Kaliteli Sunucu Arayanların Adresi !

Server Adı
AdrenoCraft
Site Adresi
https://www.adrenocraft.com/
Server Tipi
  1. Survival
Versiyon
1.8-1.17.X
Açılış Tarihi
20 Nis 2022
Discord
https://discord.com/invite/2wDK3MR

Toretto

Member
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
784
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan
Emek SkyBlock sunucumuz sizlerin isteği üzerine Beta sürümü olarak aktif edildi. Bu sürümde sizlerin bildirdiği açıklar vs. kapatılacak ve bir çok yenilik getirilip sizler tarafından test edilecektir.

1-2 hafta sürecek bu süreçte sizlerin geri dönüşleri üzerine bir gelişim yolu izlenecektir. Bu süreçte sunucumuzda çok büyük bir bug olmadığı sürece sıfırlanma söz konusu olmayacaktır. Beta süreci adı altında açmamızın sebebi hala eksiklerin olduğunu bilmemiz ve bunu düzeltmek üzerine yol izleyerek sizleride bu gelişim sürecine dahil etmektir. E

emek SkyBlock [BETA] sürecindeyken site alışverişlerine açık olacaktır. Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilir ve ürünleri siteden alabilirsiniz. Beta olduğu için çok düşükte olsa sıfırlanma riski var ancak sıfırlanma sonrası ürünleriniz sıfırdan iade edilecektir!

Ürün almak için https://adrenocraft.com/magaza/emek-skyblock bağlantısını takip edip hesabınıza giriş yapabilir ve istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz!

EMEK SKYBLOCK'TA NELER VAR?
1.
Gelişmiş balık tutma sistemi var. Bu sistem sizlerin alternatif bir yöntem ile balık tutmasını sağlamaktadır.
2. Tarım küreleri ve Balıkçılık küreleri var. Bu küreler sizin için tarım yapıp sizin balık tutma şansınızı arttırmaktadır.
3. Çiftçi sistemi var. Bu çiftçi sizin için ekinleri hasat edecek ve daha karlı olmasını sağlayacak.
4. Meteor Etkinliği var. Bu etkinlik adanızda belirlediğiniz lokasyona hediyeler düşürecek bir meteor yollayacak!
NOT: Bir çok aktif sistem mevcut ancak sizlerinde gelip denemesi ve görmesi lazım değil mi? Bu nedenle sunucuya gir ve gözlemle dostum!

MLG RUSH SORUNSUZ AKTİF!

NELERMİ VAR?
5 farklı çubuk, 5 farklı blok, ayarlar, izleyici modu ve daha fazlası

Sunucumuza giriş yaparken artık düşük CPU kullanımına sahip bu clienti kullanabilirsiniz. Bu Console Client sizin oyuna daha hızlı girmenizi ve otomatik giriş ayarlarınızı vs. yapmanıza olanak sağlamaktadır. Bunu kullanarak düşük kalitede bir sisteminiz varsa eventlerdeki yan hesap açma sınırını rahatlıkla doldurabilirsiniz.

 
Üst