Advancius Network Minecraft Survival Sunucu !

Server Adı
Advancius Network
Site Adresi
https://www.advancius.net/
Server Tipi
 1. Survival
Versiyon
1.8-1.17.X
Açılış Tarihi
5 Tem 2022
Discord
https://discord.com/invite/yNh63ZX

Toretto

Member
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
784
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan
Advancius Poster


Sunucu IP: MC.ADVANCIUS.NET
Discord: http://discord.advancius.net/
Fragman:

30 dakika sonra sıkıcı hale gelen kazanmak için öde sunucularından bıktınız mı? Düşmanca topluluklardan ve yardımsever olmayan personelden bıktınız mı? Advancius Network'ün heyecan verici ve arkadaş canlısı topluluğuna göz atın!

Amacımız, tüm ilgi alanlarından oyunculara kaliteli bir deneyim ve iyi huylu bir topluluk sunmaktır.

Beceri ve sıkı çalışmayı ödüllendirmek için tasarlanmış% 100 ücretsiz rütbe ve prestij sistemi sunuyoruz: Klikler, Yaratıcı Arsalar, Hapishane, Skyblock, Kahramanlar, Yarı Vanilyalı Hayatta Kalma, birkaç özel Mini Oyun ve personelimiz tarafından düzenlenen ayda birden fazla etkinlik!

Kendinizi oynamaya, rekabet etmeye ve sadece iyi vakit geçirmeye hazır sıcak bir toplulukla bağımlılık yaratan oyun modlarına dalmış bulmak için bugün Advancius'a katılın. Eğlenceli, arkadaşlar veya her ikisi de, onları bu sürekli büyüyen sunucuda bulacağınızdan emin olabilirsiniz!

Ana Kaya Sürüm IP: BEDROCK.ADVANCIUS.NETPersonel için Başvurun: https://www.advancius.net/apply

Bu web sitesi, oyuncuların bağış mağazasını kullanabilecekleri, oyun içi ödüller için oy kullanabilecekleri, oyun dışındaki çabalarını koordine edebilecekleri ve birbirleriyle etkileşime girebilecekleri bir araçtır. Çok sayıda foruma erişmek için web sitesine kaydolmak için zaman ayırın. Ayrıca, başkaları yayınladıkça enjin ve e-posta bildirimleri almak için favori forumlarınıza abone olabilirsiniz.

Yine, sunucuya hoş geldiniz! Birlikte öğrendikçe ve büyüdükçe geri bildirimleriniz ve katkılarınız için teşekkür ederiz!

Keyfini çıkarın ve eğlenin!

-Monkeyboys (Sahibi)


Kurallarımız ve yönergelerimiz!

 • Lütfen onlara bir göz atın! Hem sizin hem de çevrenizdekiler için kaliteli bir deneyim sağlamak için varlar! Onları buradan kontrol edebilirsiniz !
Ev aramak için bir yer bulmak!
 • Ev aramak için ideal bir yer bulmak için rastgele ışınlanabilirsiniz. Yeni bir oyuncu olarak, ilk 6 saatlik aktif oyun süreniz için ekstra RTP'ler için portalı spawn'da sınırsız olarak kullanabilirsiniz!
 • Ev demek istediğiniz bir yer bulduğunuzda, sizi anında eve ışınlayan kişisel bir warp sağlayarak, üç evden ilkinizi kullanmak için /sethome <ev adı> yapabilirsiniz!
  • Premium rütbeler ve paketler, oyun içinde /satın alma yoluyla erişilebilen evlerin sayısını artırabilir!
  • Veya oyun içi oyun sıralarımızla oynadıkça daha fazla kazanın!
Evim güzel evim!

 • Sizin ve mülkünüzün güvenli bir şekilde korunmasını ve yönetilmesini, endişesiz olmasını sağlamak için kapsamlı, ancak inanılmaz derecede basit bir komut/menü tabanlı talep sistemi sunuyoruz!
  • /claim - Boyut olarak bir yığın (16x256x16) talep eder. Yeni bir oyuncu olarak, 5 hak talebiyle başlarsınız ve her 30 dakikalık aktif oyun süresinde pasif olarak bir hak talebi alırsınız!
  • /claimtoggle - Sadece koşarak geniş alanları toplu olarak talep etmenize izin verir! Bu, 30 saniye sonra otomatik olarak duracaktır.
  • /viewclaims - Parçacık sınırları aracılığıyla iddianızın çevresini gösterir!
  • /claims - Taleplerinizi ada, koordinatlara, mesajlara ve size yapılandırılabilir ayarlar sağlayarak derinlemesine talep yönetimi özelliklerine göre düzenleyen bir menü açar!
  • /trust ve /untrust - Bu, tam menüye gitmek zorunda kalmadan bulunduğunuz iddiadan /trust <player> veya /untrust <player> yapmanızı sağlar!
Düzen kurmak!

 • Topluluğumuzla uyum içinde kalmak istiyorsanız, Discord'umuza uğramanızı çok isteriz! Kendinizi döngüde tutmanın ve her türlü faydalı bilgiye erişmenin kesin bir yolu!
 • Ayrıca bir Reddit sayfamız ve yakında üzerinde çalıştığımız özelliklerin discord'a yayınlanmadan önce tanıtımlarını yayınlayan bir Twitter sayfamız var!
Derece ilerlemesi!

 • Sıralamada nasıl yükseleceğinizi merak ediyorsunuz ve onlarla birlikte ne geliyor? Buraya bir göz atın !
Ekonomimiz ve daha fazlası!

Oyun içi para birimimiz SpiroBucks tarafından desteklenmektedir!

 • /shop -Tamamen oyuncu tarafından yönetilir ve yönlendirilir, mal alıp satmak için gidilecek yerdir! Menü içerisinden de mağaza kurabilirsiniz!
  • Mağazaları tam olarak nasıl kullanacağınız konusunda kafanızı karıştıran herhangi bir şey varsa, burada kapsamlı bir rehberimiz var!
 • /crate- Toplam 7 sandık içeren sandık anahtarlarını alarak para, teçhizat, aletler, silahlar ve çok daha fazlasını elde edebilirsiniz! Oylama ve günlük oturum açma gibi basit görevler, size kasa anahtarlarını, görevleri ve zorlukları tamamlamanın yanı sıra para kasamızda kumar oynamanızı sağlayabilir.
  • Unutmayın, bu anahtarlar sanaldır ve bunları yalnızca /crate menüsünde kullanabilirsiniz!
  • Anahtarlar alemler arasında aktarılamaz.
Çarpıklar!

 • Yeni bir oyuncu olarak, hayatınızı çok daha kolay hale getirmek için yararlanabileceğiniz oyuncu yapımı çözgüler var!
  • Yumurtlamadaki işaretlerle veya /warp komutuyla erişilebilir, halka açık mafya çiftlikleri, ekin çiftlikleri ve daha fazlası gibi çarpıtmalar var!
Dış kaynaklar!

SurviveWithUs'da güncel kalmanıza ve burada etkileşimde bulunmanıza yardımcı olabilecek bir avuç faydalı bağlantı var! Discord , web sitesi, öneriler sayfası ve personel başvuruları sayfamızdan!

Hala meraklı mısın? Fazlası var!

 • Her türlü ilginç ve faydalı bilgiyi de içeren büyüyen bir SSS listesi sunuyoruz! Listenin tamamına buradan göz atabilirsiniz !

Sunucu özellikle ne zaman yeniden başlatılır, neden ve kesinti süresi ne kadardır?SWU, istikrar amacıyla ve oynanışı değiştiren/geliştiren tüm güncellemeleri yayınlamak için her gün saat 12:00 EST'de yeniden başlar.

 • Genişletilmiş bakım önceden açıkça duyurulmadığı sürece, bu yeniden başlatmalar genellikle 30 saniyeden kısa sürer.
Öldüğümde eşyalarımı kaybeder miyim?

Hayır - öldüğünüzde kaybettiğiniz tek şey seviyenizdir. Hatta bağış mağazasından 'Ölümde XP'yi Koru' satın alırsanız seviyelerinizi koruyabilirsiniz.

Kaç evle başlıyoruz?

Başlangıç için varsayılan ev sayısı 3'tür.

 • Bu sayı, herhangi bir bağışçı derecesi veya Toplayıcı+ oy sıralaması alırsanız artar.
 
Üst