AkkumaMc Bir Çok Yeni Alanlar İle Online !

Server Adı
AkumaMC
Site Adresi
https://akumamc.net/
Server Tipi
  1. Survival
Versiyon
1.8-1.17.X
Açılış Tarihi
26 Ara 2021
Discord
https://discord.com/invite/akumamc

Toretto

Member
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
784
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan
AkumaMC, çoğunlukla günlük nefes kesici etkinliklerimiz, tonlarca rekabet, şaşırtıcı özellikler ve en önemlisi ödüllerden gelen çok çeşitli çılgın eğlenceler sunar. Size binlerce kazandırabilecek heyecan verici rekabetçi Cell Top ile unutulmaz bir Hapishane deneyimine sahiptir. Hücrenizi oluşturun ve zirveye ulaşmak için savaşın.

YENİDEN İŞLENEN EKONOMİ
Size ekonomimiz hakkında her şeyi anlatmak yerine, siz oyuncuları, test etmeyi ve ne düşündüğünüzü bize bildirmeyi tercih ediyoruz. Biz hala süper bir OP hapishane sunucusuyuz, bunun için endişelenme, sadece sunucuya daha ilerici bir yön ekledik, böylece insanlar sıkılmasın. Başlangıç biraz daha yavaş gibi görünse de, aldığımız geri bildirimler, yeni ekonominin eskisinden çok daha güzel ve çok daha keyifli olduğu yönünde, bu yüzden iyice test ettiğinizden emin olun!

HOŞ GELDİNİZ... ABYSS'E AkumaMC'nin
heyecan verici yeni bir özelliği olan uçurum, çok çeşitli cevherleri çıkarabileceğiniz ve spawn'da bulunan köylülerle ticaret yapabileceğiniz çok sayıda farklı öğe elde etmek için çetelerle savaşabileceğiniz bir son alemdir.
eqtu350u.png


Bu alandaki normal oyuncular için PvP devre dışıdır, böylece çeteleri parça parça ezebilirsiniz. VeinMiner büyüsünü elde etmenin artık tek yolu bu; Parçalarınızı harcamak, sihir için yükseltme kuponları almanıza izin verecek!

Bir damar madenci kitabına kadar ticaret yapmak için Demir Cevheri Çıkarın!

OYUN İÇİ KUPON VE HEDİYE KARTI KULLANIMI
Kuponları ve hediye kartlarını kullanmak için eski sistemin hiç kimse için ideal olmadığı anlaşıldı; genellikle bilet bekleme süreleri 12+ saat olacaktır. Bu nedenle, kuponlarınızı doğrudan oyun içinden kullanmanıza ve mağazada anında kullanmanıza olanak tanıyan bir sistem sunarak bir değişiklik yapmaya karar verdik:

1hyki9lj.png


rujnfbzg.pngKuponlar, ekonominin aşırı derecede şişmemesini sağlamak için otomatik olarak sona ermeden önce yalnızca 7 gün sürecek, ancak hediye kartları sonsuza kadar sürecek! Yukarıda gördüğünüz kod aktif, bu yüzden devam edin ve harcayın!

PET GÜNCELLEMELERİ
Evcil hayvanlarımızın çalışma şeklini değiştirmeye karar verdik; birçoğu hala aynı, ancak artık farklı katmanları var: Yaygın, Nadir, Efsanevi ve Efsanevi (sırasıyla). Her farklı kademenin bir önceki kademeye göre hafif bir artışı vardır, bu nedenle daha yüksek kademedeki bir evcil hayvan daha fazla ödül almanıza neden olur!

YENİDEN İŞLENEN BLOK ÖDÜLLERİ
Ekonomimizde yapılan güncellemelerle, bloklardan aldığınız ödülleri de güncellemenin zamanının geldiğini hissettik. Daha fazla blok kazdıkça, daha yüksek beceri seviyeleri elde edersiniz. Beceri seviyeleri, madenciliği yaparken sizi güçlendirecek jetonlar gibi ödüller verir,
xjyys2o4.pngENCHANT DEĞİŞİKLİKLERİ
Bazı insanların birkaç büyüden hoşlanmadığı geçtiğimiz sezonlardan belliydi, bu yüzden onları kaldırmaya karar verdik. Kaldırılan büyüler şunlardır: Charger, Scavenger ve Shockwave. Vein Miner artık sadece The Abyss'e giderek satın alınabilir.

YAĞMUR KUTULARINA TAZE BİR HİSSET
Geçtiğimiz sezonlarda, ganimet kutularının, yıldırım yüksek sesle ve bir tanesini açması için gereken süre nedeniyle sıkıntıya neden olduğu biliniyordu. GUI tabanlı yeni bir yağma kutusu sistemi uygulamaya karar verdik. Bu, hem sunucu gecikmesine yardımcı olur hem de gerektiğinde daha hızlı açmanıza olanak tanır.
1d8u6geo.png
DİĞER KÜÇÜK DEĞİŞİKLİKLER
- Bazı yeni etiketler (/tags) eklendi;
- Hub'lar, arka ucu çalıştıran bazı yeni kodlarla yeni bir yapı içerecek şekilde güncellendi;
- Çete Boyutu 4 kişilik olarak değiştirildi ve bu harita için yükseltme satın alma özelliği kaldırıldı;
- Sabit sıra önceliği;
- Çok sayıda kod arka ucunu optimize etti, umarım daha fazla oyuncu kapasitesine sahip olmamızı sağlar;
- Tüm kullanıcılar artık 200 yerine Token Miner 1 ile başlıyor ve küçük bir buff aldı;
- Maksimum çarpanı 1000 olarak ayarlayın;
- Sunucu moderasyonunu personel için çok daha kolay hale getirmek için bazı özellikler geliştirildi;
- Yeni bir bilet botumuz var, gerçekten sunucuyla ilgili değil, ama size haber vereyim dedim;
- 1.16.5 sürümüne kadar kullanan istemciler için destek sağlamak üzere güncellendi;
- Oyuncu Dükkanları geçici olarak kaldırıldı

RÖMORK YENİDEN YÜKLE Çoğunuzun
bildiği gibi, bu sezon harika bir fragman yayınlıyoruz, buradan izleyebilirsiniz:Yeniden yükleme ödüllerinin tümü, herkesin oturum açma şansına sahip olduğundan emin olmak için sezondan bir gün sonra verilecektir. Oturum açtığınızda, /pv 1'inizi en az bir kez açmalısınız, aksi takdirde size ödülleri veremeyiz. İlk gün içinde oturum açmazsanız veya PV'nizi açmazsanız ödülleri alamazsınız.


Yeni Maden Eklentisi
Bu, akuma tarihinde sahip olduğumuz en büyük eklenti yeniden kodlarından biridir. 11 sezonun ardından, kendi madeninizin kontrolünü elinize almanın ve aynı zamanda mümkün olduğunca çok özelliği optimize etmenin zamanının geldiğine karar verdik. Hem kamu mayınları hem de özel mayınlar tamamen yeniden kodlandı.

Public Mines
Mayın warp gui ve AZ seviyesinden izinler düzeltildi. GUI'nin görünümünü, kilidi açılmış mayınları gösteren zümrüt bloklar ve kilitli mayınları gösteren kırmızı taş bloklarla basitleştirdik. Bunlar artık /mine reset <name> kullanılarak sıfırlanabilir.
b4az4h0l.png


hwhwhe9w.pngPrivate Mines
Uzun zamandır beklenen özel maden sistemi nihayet sunucuya uygulandı! İki BETA ile, içinde görülen sorunların çoğunun tamamen çözüldüğünü umuyoruz! Her sezon, özel madeninizi yeniden oluşturmanız gerekecek. Endişelenme, hala kalıcı olacaklar, her haritayı yeniden talep etmelisin. Herhangi bir nedenle madeni almadıysanız, sorun değil. Sadece discordumuzda bir bilet açın ve sizin için sıralayalım!

Bu sürüm için, birkaç kişinin mayınları kaçırmasını bekliyoruz. Bu bir sorun değil, ancak madeni almak için biraz beklemeniz gerekebileceği anlamına gelir. Bu biletleri gözden geçirmeye adanmış personelimiz olacak, bu yüzden bekleme uzun sürmemeli.

Sunucuya girince,/pmine oluştur . Bu sizi bir kuyruğa ekleyecek ve madenin oluşturulduktan sonra otomatik olarak ışınlanacaksınız, bu yüzden komutu spam göndermenize gerek yok!
1g05jfpi.png/pmine kullanarak özel maden menüsüne erişebilirsiniz . Burada madeninize ışınlanabilecek, madeninizi yönetebilecek ve eklediğiniz diğer özel madenlere ışınlanabileceksiniz. Maden yönetimi menüsünde bloklarınızı değiştirme, özel madeninizi yeniden doldurma, satış fiyatlarınızı güncelleme (eğer herhangi bir satış artışı satın aldıysanız) ve madene eklenen oyuncuları kontrol etme (kaldırabilirsiniz) gibi işlemleri yapabilirsiniz. fazla!).
ugnkyyx5.png/pmine reset <IGN> kullanarak özel madeninizi sıfırlayabilirsiniz . Bir arkadaş eklemek istiyorsanız, bunu /pmine addfriend <IGN> kullanarak yapabilirsiniz . Oyuncunun çevrimiçi olması gerektiğini ve en fazla 5 arkadaş ekleyebileceğinizi unutmayın. Satın alınan Satış Artışları sınırsızdır.Abyss Yoğun
istek üzerine Abyss cezaevinden kaldırılmıştır. Öğütme ve ilerleme arasında bir denge bulamadık ve topluluk bunun kaldırılması için oy verdi.

y3c714v3.png


Yeni Evcil Hayvanlar
İki yeni evcil hayvan ekledik; evrensel evcil hayvan ve kanatlı evcil hayvan. Evrensel evcil hayvan, evcil hayvanlarımızdan üçünü bir araya getirerek kristalleri, jetonları ve değerli taşları artırır; bu, üçü arasında seçim yapmanız gerekmediği anlamına gelir. Bu dört farklı nadirlikte gelir. Wingman pet, sizin için sanal olarak bir blok kazma yeteneğine sahip olan ikinci şans büyücüsüne benzer.
56qx0cj4.png


7z5s0nmh.pngDeğişiklikleri Geri Çekme
Birçok sezon boyunca insanlar jetonları ve yalnızca jetonları geri çekebildi. Bu yeni sezonla birlikte hem mücevherlerin hem de kristallerin geri çekilmesine izin vermeyi denemeye karar verdik. Bu sadece bir denemedir ve ekonomi bozulursa kaldırılabilir, ancak bir deneyelim dedik. /gemwithdraw ve / crystalwithdraw kullanarak değerli taşları çekebilirsiniz.

zszjqw0j.png


6fl2kpm4.png


Diğer Değişiklikler
  • Hapishanenin yeni bir yumurtlama yapısı var
  • Tüm özel maden inşaatları ve kamuya açık maden inşaatları güncellendi
  • Meeds paypal'dan gelen kupon bakiyesi artık oyun içi kupon olarak kullanılır ve /coupons GUI'nize eklenir
  • Discord bot, güncellenmiş sistemlere karşılık gelen yeni kategorilerle güncellendi
  • Performansa yardımcı olmak için arka uç optimizasyonları
  • Tüm yasaklar silindi!
 
Üst