ApexKo Pk Sunucu Arayanların Adresi !

Server Adı
ApexKo
Site Adresi
https://forum.apexko.com/
Server Tipi
PK Server
Versiyon
v24xx
Açılış Tarihi
14 Nis 2022
Discord
https://discord.com/invite/8HDFXwK

Toretto

Member
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
784
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan

Sevgili Apex'liler,

Pek çok kişi tarafından zevk alınan hoş bir oyun ortamı için kuralların kesin olarak belirlenmesi ve bunlara uyulması gerekir.
Bu nedenle, lütfen aşağıdaki kuralları okuyun, hatırlayın ve uygulayın.

Lütfen verilen herhangi bir personel kararının yalnızca kararı veren personel tarafından geri alınabileceğini unutmayın. Cezanızın haksız olduğunu düşünüyorsanız, lütfen ilgili personel ile iletişime geçin. Sadece söz konusu personel ile iletişime geçtikten ve onlarla iletişiminizin kanıtını sağladıktan sonra bunu dile getirebilirsiniz.@twostars veya@Aesteris.

Bu kurallarda kapsanmayan herhangi bir durum, nihai olarak@twostars ve@Aesteris karar vermek, onların birleşik ve tam takdirine bağlı olarak.

Bu kurallar önceden veya sonradan bildirimde bulunulmaksızın herhangi bir zamanda değiştirilebilir ve bunlarda yapılan herhangi bir değişiklikten haberdar olmak sizin sorumluluğunuzdadır.

GENEL

 • Birini sözlü olarak alenen taciz etmek (örneğin bağırmak, normal sohbet, tüccar sohbeti, kral uyarısı vb.) yasaktır ve uzunluğu tamamen GM'lerin takdirine bağlı olan bir sessizliğe neden olur. Bunun üzerine ek cezalar (Krallığın kaldırılması gibi) eklenebilir.
  Küfürle misilleme yapmak ellerimizi bağlar ve bu durumda oyuncuların hiçbiri veya her ikisi de sessize alınmaz. Bu yine, tamamen GM'lerin takdirindedir.
 • Saldırgan dile yalnızca özel mesajlar yoluyla izin verilir. kendilerine saldırgan bir dil atılan herkes /chatblock özelliğini kullanarak söz konusu kişiyi engelleyebilir.
 • Oyun, forumlar, Discord ve diğer sosyal medya içinde gerçek hayattaki para ticaretinin reklamını yapmak kesinlikle yasaktır ve ilk vuruşta 7 gün, ikinci vuruşta 30 gün ve üçüncü vuruşta kalıcı susturma ile sonuçlanacaktır.
 • Kullanıcıların özel bilgilerini (ad, adres, ülke, e-posta adresi, profil fotoğrafı vb. gibi ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) ifşa etmek kesinlikle yasaktır ve ilk uyarıda 14 gün, ikinci uyarıda kalıcı olarak sessize alınmasına neden olacaktır. vuruş.
 • Oyun içinde, forumlarımızda veya herhangi bir sosyal medyamızda başka bir sunucunun veya izin verilmeyen içeriğin (hack, tbls, koxp, vb.) reklamının yapılması kesinlikle yasaktır ve hesabın kalıcı olarak yasaklanmasına yol açacaktır. Bir şeyin izin verilmeyen içerik olup olmadığı tamamen kendi takdirimize bağlı olarak belirlenir.
 • Karakteriniz veya klanınız için uygunsuz isimler kullanmanız tavsiye edilmez. Bir isim uygunsuz bulunursa, isim değişikliğine (klan) zorlanabilir veya uyulmaması durumunda kalıcı bir karakter yasağı alabilirsiniz.
 • Uygun olmayan grafikleri klan sembolü olarak kullanmak kesinlikle yasaktır ve klan liderinin kalıcı olarak yasaklanmasına neden olabilir.
 • Personeli taklit etmek kesinlikle yasaktır ve hesabın kalıcı olarak yasaklanmasına neden olur.
 • Oyun içi sohbette, forumlarda ve Discord kanalında herhangi bir olumsuzluk kesinlikle yasaktır - kendinizi olumsuzluk olmadan ifade etmenin bir yolunu bulamazsanız personele kişisel mesaj gönderebilirsiniz.
 • Hesap paylaşımı desteklenmiyor, hesabınızı paylaşırsanız bizden destek alma hakkınızı kaybedersiniz.
 • Hesap satışı desteklenmemektedir, eğer hesabınızı satarsanız (not: sadece Cypher Ring'deki bir karakter değil, tüm hesap!), bizden destek alma hakkınızı (ve gelecekteki alıcının) kaybedersiniz.
 • Bir oyuncunun ölümüyle sonuçlanan bir canavarı cezbetmek veya bir oyuncuyu veya oyuncu grubunu öldürmek niyetiyle bir canavarı cezbetmeye teşebbüs etmek kesinlikle yasaktır ve ilk vuruşta 3 gün, ikinci vuruşta 7 gün yasak ile sonuçlanır ve üçüncü grevde kalıcı yasak. Başkalarıyla karşılaşmadan önce sizi kovalayan canavar üzerinde aggro kaybedin. Öldürme niyeti tamamen bizim takdirimize bağlı olarak belirlenir.
 • Destek talep ederken kasıtlı olarak personeli yanıltmak veya kanıtlarla oynamak, hesabınızın kalıcı olarak yasaklanmasına neden olabilir.
 • Oyun içi dövüşler için bahis kurulmasına izin verilir, ancak bunun için yürürlükte olan (otomatik) sistemlerin dışında yapılıyorsa, kural setini veya kazanan tarafa ödemeyi uygulamak için bir aracı olarak hareket etmeyeceğiz.
 • "Klan partisi" olmayan (tamamen klan/ittifak üyelerinden oluşan) partiler için, partideki TÜM kişiler arasında aşağıdaki öğelerin ganimet paylaşımı zorunludur. Gerekirse, bir alıcı bulunana kadar öğeyi tutacağız. Eşyaya itiraz, eşya düştükten sonra 1 hafta içinde yapılmalıdır.
  Klan üyeleri arasındaki ganimet paylaşımı anlaşmazlıkları bu kuralın kapsamında DEĞİLDİR.
  Bunun için geçerli olan öğeler şunlardır:
  • Demir Kolye
  • kitin kalkan
  • Demir Kemer
  • Cam Kemer
  • Felankor'un Yüzüğü
 • Klavyeden uzak olmak, kasıtlı olarak katılmamak ve diğer oyunculara kasıtlı olarak keder vermek (bunlarla sınırlı olmamak üzere: Sınır Savunma Savaşı, Kaos, Juraid Dağı, Unutulmuş Tapınak dahil), ilk vuruşta 1 günlük etkinlik yasağı ile sonuçlanacaktır. , ikinci vuruşta 7 gün etkinlik yasağı ve üçüncü vuruşta kalıcı etkinlik yasağı.
 • Bir IP , herhangi bir zamanda sadece 1 genie aktif olabilir, bu kuralın ihlali, Genie ON FIRST STRIKE kullanma yeteneğinizi kalıcı olarak ortadan kaldıracak ve hesaplarınız 3 gün süreyle yasaklanacaktır. Genie'nin tüm hesaplarda premium aktif olması bu kısıtlamayı atlamanıza izin verir. Prim sahibi olmak dışında bu kısıtlamayı aşmak, birden fazla geni aktif hale getirmekle aynı muameleye tabi tutulur.
 • (Reklamı) Apex Puanlarının satışına, oyun içi para biriminde (GB) bir fiyat belirtilmesi koşuluyla izin verilir.
  • Bu, tüm kanallarımız, oyun içi, forumlar ve Discord için geçerlidir.
HİLE

 • Bir klavye makrosu, belirli bir aralıkta tuş vuruşlarını tekrarlayacak bir program olarak tanımlanır. Ekranı tarayan ve buna yanıt veren veya herhangi bir şekilde veri getiren ve buna göre kararlar veren hiçbir şey klavye DEĞİLDİR ve bu nedenle izin VERİLMEZ.
 • Genie KAPALI durumdayken klavyedeyken grup oluşturmak için bir klavye makrosu kullanılmasına izin verilir . [NOT: Zen Autobot basit bir klavye makrosu DEĞİLDİR ve yasaklanabilir]
 • Genie ON ile klavyeden uzaktayken farm yapmak için bir klavye makrosu kullanılmasına izin verilir, bir makro kullanırken genie'nin açık olmaması ve klavyeden uzakta olmak ilk vuruşta 3 gün, ikinci vuruşta 7 gün ban ile sonuçlanacaktır. grev ve üçüncü grevde kalıcı yasak.
 • Klavye vuruşlarından daha fazlasını otomatikleştirmek için herhangi bir program (koxp) kullanmak kesinlikle yasaktır ve hesabın kalıcı olarak yasaklanmasına neden olur.
 • Olması gerekenden daha hızlı koşmanızı sağlayacak (hız korsanlığı) herhangi bir programı kullanmak kesinlikle yasaktır ve kalıcı bir hesap yasağı ile sonuçlanacaktır.
 • Diğerlerine karşı haksız bir avantaj elde etmenizi sağlayacak herhangi bir istemci değişikliğini kullanmak (müşterinin klasöründe bulunan Seçenekler Düzenleyicisi aracılığıyla tarafımızdan resmi olarak dağıtılan değişiklikler ve ayrıca Mage AoE efektlerini görsel olarak değiştirmek dışında) kesinlikle yasaktır ve sonuçlanacaktır. kalıcı bir hesap yasağında.
 • Becerilerinizi başkaları üzerinde haksız avantaj sağlayacak şekilde değiştiren herhangi bir şey (koxp) kesinlikle yasaktır ve hesabın kalıcı olarak yasaklanmasına neden olur.
 • Şu anda fiziksel bilgisayar başına izin verilenden daha fazla karaktere aynı anda (çok istemcili) giriş yapmak (1 Mayıs 2020 itibariyle sınır 1'dir) kesinlikle yasaktır ve hesabın kalıcı olarak yasaklanmasına neden olacaktır.
 • NP transferi kesinlikle yasaktır ve NP'nizin silinmesine ve ilk vuruşta 7 günlük yasaklama ve ikinci vuruşta kalıcı yasaklama ile sonuçlanacaktır. NP aktarımının ne olduğu ve ne olmadığı GM'nin takdirine bağlıdır.
 • PvP ile ilgili Toplama Yarışlarını bitirmek için biriyle birlikte çalışmak, ilk vuruşta 7 günlük bir yasak ve ikinci vuruşta kalıcı bir yasak ile sonuçlanır. Neyin 'birlikte çalışmak' olarak kabul edilip edilmediği GM'nin takdirine bağlıdır.
 • Bir başarının herhangi bir bölümünü otomatikleştirmek için bir makro kullanmak (örneğin Moradon arenası başarısı) kesinlikle yasaktır ve bu makronun kullanımıyla elde edilen herhangi bir başarının kaldırılmasıyla ve ayrıca ilk vuruşta 3 günlük yasaklamayla, 7 ikinci greve günlük yasak ve üçüncü greve kalıcı bir yasak.
HATALAR

 • Bulunan herhangi bir hata, siz farkına varır varmaz personele bildirilmelidir. Bir hata bulduğunuz gerçeğini saklamanız, hesabınızın tespit edildiğinde kalıcı olarak yasaklanmasına neden olabilir. Herhangi bir önemli hatayı kendiniz kötüye kullanmadan bize bildirmeniz, takdirimize bağlı olarak sizi ödüllendirecektir. Lütfen önemli hatalar hakkında bilgi almak için herhangi bir personelimizle (oyun içi PM'ler veya forum PM'leri aracılığıyla) doğrudan iletişime geçin. Küçük hatalar genellikle ödüllendirilmez, ancak yine de onları bildirmenizi öneririz, çünkü bu şekilde kendi deneyiminizi iyileştirebiliriz!
 • Sunucuya zarar verme niyetiyle (kelimenin en geniş anlamıyla) veya kötüye kullanana diğerlerine karşı haksız bir avantaj sağlama niyetiyle hata suistimali kesinlikle yasaktır ve hesabın kalıcı olarak yasaklanmasına neden olacaktır.
 
Üst