Arefy NetWork SkyBlock Yeni Sunucu !

Server Adı
Arefy
Site Adresi
https://arefy.net/
Server Tipi
  1. Skyblock
Versiyon
1.8-1.17.X
Açılış Tarihi
1 Kas 2022
Discord
https://discord.com/invite/ttjq5DB

Mod

Member
Katılım
28 Kas 2022
Mesajlar
156
Tepkime puanı
0
Konuyu Başlatan
J0lrXpl.pngArefy Network'te, tüm kullanıcılarımızın oyun deneyiminin en adil, en güvenli ve en güvenilir olması için kurallarımız var, bu yüzden tüm Arefy Network oyuncularının uyması gereken kurallar oluşturduk, bazıları onlardan hoşlanmayabilir, ancak tüm topluluğun güvenliği için bunları eklemek zorunda kaldık. Onları okumamak sizi onlara uymaktan muaf tutmaz. Her kural için uygun bir yaptırım vardır.

Kabul
edilmeyen eklentiler Arefy'de, sağladıkları avantajlar nedeniyle kabul etmediğimiz bazı müşteriler vardır ve çoğu diğer kullanıcılara göre avantaj sağlama eğiliminde olduğundan, bunları yasaklamayı tercih ederiz. Burada yer almayan bir istemci kullanırsanız, genel kurallarımızı otomatik olarak ihlal edersiniz ve bununla birlikte sunucudan yasaklanma riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Oyun deneyimine herhangi bir avantaj sağlamayan başka bir istemci kullanmak istiyorsanız, lütfen kullanmadan önce öneriler bölümünde önerin ve bir ekip üyesi bu modu listeye eklemenin mümkün olup olmadığını kontrol edecektir. Adil, güvenli oynamayı ve hile yapmamayı unutmayın!

Müşteri
modifikasyonları Oyuncuların müşterilerinin modifikasyonları konusunda çok katıyız, bu nedenle, Arefy Network'te "hack" in herhangi bir kullanımını kabul etmiyoruz, çünkü müşterilerin modifikasyonlarının diğerlerine göre çeşitli avantajlar sağladığını iyi biliyorsunuz ... Size X-Ray, KillAura, Reach, Fly gibi herhangi bir beceri kazandıran herhangi bir istemci modifikasyonu. Sunucuyu bozan harici değişikliklerin yanı sıra bir değişiklik olarak alınacaktır.

Çoklu hesaplar
Sunucuda yalnızca bir hesap daha almanıza izin verilecektir. Bazılarınızın sunucuya girmek ve sizinkinden farklı bir isim kullanmak isteyen kardeşleri olabileceğini anlıyoruz, bu yüzden bir tane daha almanıza izin veriyoruz. (Ve yalnızca kaynakları depolamak, satmak veya bundan yararlanmak için kullanmadığınız sürece)

Hesapların/nesnelerin
satın alınması Kullanıcılardan gerçek parayla Arefy hesapları/öğeleri satın almaya çalışmak kesinlikle yasaktır ve bunu yapan herkes Arephy'den kalıcı olarak yasaklanacaktır.

Satın alımlardaki anlaşmazlıklar Satın
aldığınız paranın geri alınması için bir anlaşmazlık oluşturun, bu da size yaptırım uygulanmasına ve Arefy Network'ten kalıcı olarak kovulmanıza neden olacaktır. Bu işlem otomatiktir.

Kanal

kuralları Diğer kişilerin sunucularının adları Başkalarının sunucularının
reklamını yapan veya adlandıran kişilere çok fazla odaklanma eğilimindeyiz, çünkü buna tahammül etmiyoruz, bu yüzden sohbette, posterlerde, özel vb. Arefy Network dışındaki başka bir sunucuyu adlandırmanıza izin verilmiyor. Kasıtlı olup olmadığını umursamadığımızı unutmayın, bu nedenle dikkatli olun ve size söyleseler bile reklam vermeyin!

Web sitesi reklamcılığı Sunucuyu herhangi bir web sitesinin reklamını
yapmak için veya Arefy Network'ün genel kurallarından herhangi birini atlatmak amacıyla kullanmayın. Yönetim ekibi izin vermediği sürece hiçbir web sitesini geçiremezsiniz.

YouTube reklamcılığı YouTube
kanalınızı veya eş yönlendirmenizi herkese açık hale getirmek için sunucuyu kullanmayınaynı şekilde veya Arefy Network'ün bazı genel kurallarını atlamak niyetiyle. İdari ekipten biri izin vermediği sürece bunları iletemezsiniz.

Her ikisinden de (idari ekip ve oyuncular)
para, komut veya nesne istemek sunucuda izin verilmez. İdari ekipten biri, bir kişi sürekli olarak eşya isteyerek bir oyuncuyu rahatsız ediyorsa müdahale etmek zorunda kalacak...


Müstehcenliklere izin veriyoruz çünkü herkesin ifade özgürlüğü hakkına sahip olduğuna inanıyoruz, ancak dikkatli olun. Her zaman saldırgan veya aşırı olmadığı sürece. Olgunlaşmamış miktarlara hakaret etmek veya böylece bir kişiyi rahatsız etmek için kullanmak kesinlikle yasaktır.

Irkçılık
Arefy Network'te İspanyolca konuşulan tüm ülkelerden oyuncular var. Bu nedenle, ırkçı terimlerin herhangi bir bağlamda, kasıtlı veya kasıtsız olarak kullanılmasına müsamaha gösterilmez. Bir insanın onuruna ırkına göre veya herhangi bir şekilde zarar vermek için kesinlikle hiçbir mazeret yoktur. Irkçılığa müsamaha gösterilmez.

Yönetim ekibinin cehaleti Yönetim ekibine ait birinin kararlarını veya sorularını görmezden gelmek veya bunlara saygı duymamak
tolere edilmez. Eğer oradaysa, sizin korumanız içindir ve oraya varmadan önce birkaç testten geçmek zorunda kalmıştır, bu yüzden her durumda yapmaları gereken belirli eylemleri bilirler. Lütfen yönetim ekibine saygı gösterin, çünkü her zaman tüm oyuncular için eğlenceli ve güvenli bir topluluk oluşturmak isteyeceklerdir.

Taciz
Oyuncuların saldırıya uğramasına veya puslanmasına müsamaha göstermeyiz. Bu, onları rahatsız etmeyi de içerir, oyun deneyiminin yeni oyuncular için aynı olmasını istiyoruz. Onu mahvetmeyin, çünkü bir noktada yeniydiniz. Onurlarına hakaret etmeyin veya zarar vermeyin, her zaman bir şeyler söylemenin iyi bir yolu vardır.

İdari takımın kimliğine bürünme Oyuncuları idari
ekibin bir üyesi olduğunuza ikna edeceğiniz herhangi bir yönteme izin verilmez. Bu, sunucudaki kullanıcı kimliğiniz, Discord, Arefy Network forumunda veya herhangi bir şekilde bir Arefy Network ekip üyesinin kimliğine bürünmeye çalıştığınız gibi ekip üyesi adlarını kullanmayı içerir.

Rahatsız edici oyuncular Diğer kullanıcıların aynı şeyi sürekli olarak veya sebepsiz yere tekrarladığınızı görebileceği herhangi bir eylem, diğer oyuncuların
eğlencesini kesintiye uğratmaz.

Sunucu adlandırma Bir sunucuyu
ikiden fazla karakterden oluşan adlandırmak kesinlikle yasaktır. Üçüncü karakterden, ilgili yaptırım uygulanacaktır.
Etkileşim Kuralları Oyuncuları

tehdit etmek Oyuncuları
, idari ekibi veya sunucuyu tehdit etmek kabul edilmez. İşlerin olması gerektiği gibi gitmediği ve aldatılmış hissettiğiniz bazı durumlar olduğunu anlıyoruz, ancak onları tehdit eden insanlarla birlikte almak Arefy Network'te kabul edilen bir davranış değildir. Başka bir oyuncuya olası suikast tehdidinden bahsetmek dikkate alınmayacak, ancak örneğin sizinle tehdit etmek dikkate alınacaktır.n DDoS saldırı girişimi saldırısı, şaka olsa bile, hangi niyete sahip olursanız olun, derhal harekete geçmeyi gerektirecektir. Sunucu ve oyuncu bilgilerimizdeki güvenlik çok önemlidir ve buna yönelik herhangi bir tehdit suçtur.

Uygunsuz yapılar Sunucumuzda uygunsuz yapılara izin verilmez, bununla diğer kişilerin sunucularının adlarını, esvática gibi diğer oyuncuları rahatsız edebilecek hakaretleri veya
sembolleri kastediyoruz.


Sunucuda herhangi bir cinsel eylemde bulunmaya çalışmayın. Bu olsaydı rahatsız olacak küçük kullanıcılar da olduğunu anlamalısınız. Burası olgunlaşmamış içeriğin yeri değil.

Başak hırsızlığı
Hapishanedeki zirvelerin kaybından sorumlu değiliz.
 
Üst