BlossomCraft PVE Yenilikçi Sunucu !

Server Adı
BlossomCraft
Site Adresi
https://shop.blossomcraft.org/
Server Tipi
  1. PVP
Versiyon
1.8-1.17.X
Açılış Tarihi
1 Eyl 2022
Discord
https://discord.com/invite/blossomcraft

Toretto

Member
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
784
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan
Biz rahatız, kedersiz, ekonomili, topluma her şeyden önce değer verdiğimiz SMP sunucusuyuz. Sunucu 1.18+ çalıştırıyor ve hem Java hem de Bedrock oyuncularına katılmakta özgür oldukları için herkes hoş geldiniz! Sunucumuzu PvE'ye odaklayarak, K eep-Envanterini etkinleştirerek ve Liderlik Tabloları Olmadan elde edilen Rekabetçi OlmayanBir Ortama sahip olmak için çalışıyoruz.

n21r5zrugdznros3nq1h.png

Bu web sayfasında, sunucuyu desteklemeye yardımcı olacak rütbeler ve öğeler satın alabilirsiniz. BlossomCraft, BlossomCraft'ın bildiği mükemmel deneyimi çalıştırmanın maliyetini karşıladıkları için yalnızca desteğinizin nezaketiyle çalışabilir.

g7gtt5akpucjm9z0ojnu.png

Herhangi bir satın alma işlemini tamamlamadan önce lütfen ödeme sayfasında verilen Hizmet Koşullarını okuduğunuzdan emin olun.

BlossomCraft, Mojang ile resmi olarak bağlantılı DEĞİLDİR.

Herhangi bir sorunuz veya sorununuz varsa, Minecraft sunucusu, Discord veya BlossomCraftNetwork@gmail.com aracılığıyla bir Yönetici ile iletişime geçin, size en kısa sürede geri döneceğiz.

BlossomCraft vitrinine uğradığınız ve sürekli desteğiniz için teşekkür ederiz! Umarız etrafta dolaşır ve muhteşem topluluğumuzun bir parçası olursunuz.

 
Üst