BlurKit Network SkyBlock Sunucu !

Server Adı
BlurKit
Site Adresi
https://blurkit.net/
Server Tipi
  1. Skyblock
Versiyon
1.8-1.17.X
Açılış Tarihi
1 Kas 2022
Discord
https://discord.com/invite/rjS49gQ

Toretto

Member
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
784
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan


"Blurkit Network"ten bahsedildiğinde, web sitesine, sunucuya, Teamspeak'e, Discord'a ve bunlardan türetilen diğer tüm hizmetlere, ürünlere vb. atıfta bulunulduğu anlaşılmaktadır.

Blurkit Network'ün ve bunların herhangi bir uygulamasının kullanımı, kullanıcının burada yer alan şart ve koşulların her birinin yanı sıra gizlilik politikaları, güvenlik politikaları ve uygun olduğunda, kullanıcının bu siteye katılımının bir parçasını oluşturan veya düzenleyen diğer belgelerle ilgili olarak uyulması ve bunlara tabi tutulması için tam ve açık rızasını teşkil eder. Kullanıcının bu siteye erişirken tabi olması gereken şartlardan herhangi birinin çıkarlarına aykırı olması durumunda, onu kullanmaktan kaçınmalıdır.

Kullanıcı, herhangi bir işlem / satın alma işlemi yaparak, tüm hüküm ve koşulları okuduğunu kabul eder, ayrıca imzaladığı sözleşmenin farkında olduğunu ve 18 yaşından büyük veya daha büyük olmak üzere sözleşmeye girme kapasitesine sahip olduğunu ve reşit olmaması durumunda ebeveynlerinin veya vasilerinin rızasıyla olacağını onaylar.

Tüm satın alma formları yasal olarak doldurulmalı ve ilgili ciddiyetlere uymalıdır.

Bu siteyi kullanarak, burada belirtilen kullanım şartlarına ve koşullarına uymayı kabul ediyorum, hüküm ve koşullarını okuduğumu, anladığımı ve bunlara bağlı kalmayı kabul ediyorum. Bu nedenle, Blurkit Network'e erişerek, yukarıdakilere uymayı kabul ediyorum.

Bu şartlara uyulmaması durumunda, Blurkit Network, kullanıcının hizmetlerinden herhangi birini kullanmasını veto etmek için tam erişime sahiptir.

Ayrıca, haklı bir sebep ve kalıcı bir süre ile sunucu üzerindeki her türlü yaptırımın, Blurkit Network'ün sunucu deposunda elde edilen bu tür nesneleri kalıcı olarak silebilme hakkını saklı tuttuğu da belirtilmelidir.

Blurkit Network'ün sitesi ve sunucusu aracılığıyla sunduğu hizmetler ve ürünler, yalnızca site ve sunucuda gerçekleştirilen işlemleri kabul eden ve bunlar için formüle edilen kullanıcıları yöneten düzenlemelere atıfta bulunur.

Kullanıcı, bilgileri kullanarak, hizmetlerden yararlanarak ve ürünlerden yararlanarak, Blurkit Network'ün kullanım şartlarını ve koşullarını kabul ettiğini ve kabul ettiğini ifade eder. Aynı şekilde, uygun olduğunda, önceden haber verilmeksizin güncellenebilecek veya değiştirilebilecek Blurkit Network'ü yapan değişikliklerin yanı sıra.

Bu site ve Blurkit Ağ sunucusu, bilgiler, burada açıklanan materyaller ve sağlanan ürünler, "olduğu gibi", "olduğu gibi" sunulur ve ticarete elverişlilik, materyallerin belirli bir amaca uygunluğu garantileri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, açık veya zımni herhangi bir garanti olmaksızın verilir, veya uyumsuzluk.

Mağazada sunulan ürünler teslim edildikçe tanımlanır, bu nedenle, kullanıcı her zaman ne satın aldığının farkında olacaktır, bu nedenle kullanıcı "beklediği gibi değildi" veya benzer bir tezahür söyleyerek kendini mazur gördüğünde, bu tür herhangi bir iddia reddedilecektir.

Bir satın alma işlemi yaparken ve öğeyi elde ederken, Blurkit Network ona olanlardan sorumlu değildir, bu nedenle kaybedilmesini gerektiren herhangi bir sorumluluğu reddeder.

Blurkit Network, herhangi bir nedenle, herhangi bir satın alma işleminden türetilen herhangi bir geri ödeme yapma hakkını saklı tutar.

Blurkit Network herhangi bir alıcıya herhangi bir dokunulmazlık vermez, tüm kullanıcılar burada belirtilen kurallara, şartlara ve koşullara uymak zorundadır.

Blurkit Network, Siteyi, Sunucuyu ve Hizmetleri herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın askıya alma, kesintiye uğratma veya faaliyetlerini durdurma hakkını saklı tutar.

Tüm satın alımlar nihaidir ve ürün veya hizmet, kullanıcının ödemesi işleme alındığı sırada teslim edilecektir, bu, ödeme yöntemine bağlı olarak farklı süreler alabilir.

Blurkit Network içinde edinilen tüm rütbeler hesaplar, modaliteler veya herhangi bir durum arasında devredilemez.

Kullanıcı ürün veya hizmeti satın aldıktan sonra, kullanım, yararlanma, yararlanma ve elden çıkarma yeteneklerini kullanarak onu elden çıkarmış olacaktır, bu nedenle bu varsayım altında kullanıcılar tarafından herhangi bir geri ödeme talebi veya talebi açıkça reddedilecektir.

Herhangi bir nesnenin satın alınmasının herhangi bir yöntemle yapılması ve önümüzdeki 15 gün içinde "yeniden başlatılması" durumunda, kullanıcı bir sonraki modalite veya açılan haritada OBJECT'inin iddiasını yapma hakkına sahip olacaktır. Aynı tür. Kullanıcı, aynı türdeki yeni harita veya mod açıldıktan 15 gün sonra nesneyi talep etmezse, bu hak hariç tutulacaktır.

Herhangi bir talep durumunda, kullanıcı satın alma işlemini zorunlu kılarken aldığı faturayı sunmalıdır.
 
Üst