Celestial Prison PVP Server !

Server Adı
Celestial
Site Adresi
https://store.celestialprison.net/
Server Tipi
 1. PVP
Versiyon
1.8-1.17.X
Açılış Tarihi
1 Kas 2022
Discord
https://discord.com/invite/5QEUtn92Xy

Toretto

Member
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
784
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan

Şartlar & Koşullar​

Bu sayfa,Gizlilik PolitikamızveGenel Web Sitesi Hüküm ve Koşullarımız ile birlikte, size hakkımızda bilgi verir ve yasal şartlar hakkında sizi bilgilendirir ve web mağazamızı ("Satıcı", "Biz", "Bize", "Bizim") kullanımınızı düzenleyen koşullar ("Şartlar").
Bu Koşullar, sizinle Bizim aramızdaki herhangi bir sözleşme için geçerli olacaktır. video oyunuyla ilgili ürünleri, eşyaları ve diğer ürünleri satın alma işleminize saygı duymak Web Mağazasındaki içerik ("Ürünler") ("Sözleşme").
Lütfen bu Şartları dikkatlice okuyun ve anladığınızdan emin olun Web mağazasından sipariş vermeden önce. Sipariş vermeden önce lütfen unutmayınız. bu Şartları kabul etmeniz istenecektir. Bunları kabul etmeyi reddederseniz Şartlar, sipariş veremezsiniz.
Bu Koşulların bir kopyasını yazdırmalı veya bilgisayarınıza kaydetmelisiniz ileride başvurmak için.
Bu Şartları, Koşul 11'de belirtildiği gibi zaman zaman değiştiririz. Her sipariş vermek istediğiniz zaman, lütfen bu Şartları kontrol ederek o zaman geçerli olacak şartları anlıyorsunuz. Bu Şartlar, en son 13 Ağustos 2020'de güncellendi .
Bu Koşullar yalnızca İngilizce dilinde mevcuttur.
 1. Hakkımızda bilgiler
  1. Bu çevrimiçi oyun sunucusuna ("Oyun Sunucusu") ait ürünler için Lisanslı bir satıcıyız. Dijital ürünleri ve yazılımları Oyun Sunucusundan lisanslıyoruz ve Ürünleri sen. Biz Tebex Limited t / a Tebex, bir şirket İngiltere ve Galler'de şirket numarası ile kayıtlı 08129184 ve kayıtlı ofisimiz Tebex Limited, Levy Cohen & Co, 37 Broadhurst Gardens, Londra, Birleşik Krallık, NW6 3QT. KDV numaralarımız GB167189962 ve EU372035465'tir.
 2. Bizimle iletişime geçin
  1. Teknik destek için bizimle iletişime geçmek isterseniz, bir mağazayı dolandırıcılık faaliyeti için bildirmeniz gerekiyorsa veya bir Oyun Sunucusunun bizim veya bir ortağın UAP'sini ihlal ettiğini bildirmek isterseniz,https://www.tebex.io/contact/checkout ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  2. Sizinle iletişime geçmemiz veya size yazılı olarak bildirimde bulunmamız gerekirse, bunu e-posta veya ön ödemeli posta yoluyla yapacaktır.
 3. Web Mağazasının Kullanımı
  1. Web Mağazasını kullanımınız Genel Web Sitemiz tarafından yönetilmektedir Şartlar ve Koşullar. Lütfen bunu okumak için zaman ayırın belge, aşağıdakiler için geçerli olan önemli terimleri içerdiğinden, sen.
 4. Oyun Sunucusu ile ilişkimiz ve Sözleşmenin nasıl oluştuğu sizinle Bizim aramızda
  1. Web mağazamız, ihtiyacınız olan adımlarda size rehberlik edecektir. Bizimle sipariş vermek için almak. Bizim kullanırken sipariş sürecinden önce hataları kontrol etmeli ve değiştirmelisiniz siparişlerinizi Bize göndermek. Lütfen zaman ayırın siparişinizin her sayfasında siparişinizi okumak ve kontrol etmek için işlem.
  2. Reklam amacıyla logoları, grafikleri, logoları, kelime işaretlerini ve diğer varlıkları lisanslıyoruz. ve Oyun Sunucusu için yazılım satmak. Aşağıdakileri sağlayan bu tür yazılımları satma haklarını lisanslıyoruz: söz konusu Oyun Sunucusundan oyun içi ödüller ve avantajlar.
  3. Oyun Sunucusu, Oyun içi avantajlar veya ödüller sağlayan bu tür ürünleri Satmamız için Bize açık izin ve lisans vermiştir. ve Ürünlerin satışı için kayıtlı tüccar rolünü yerine getirmek.
  4. Satıcı olarak, malların satışını müzakere edebilir ve sonuçlandırabiliriz veya aşağıdakiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, uygun gördüğümüz herhangi bir nedenle bir satışı sonuçlandırmayı reddedebiliriz: potansiyel dolandırıcılık faaliyetleri veya Bizimle önceki etkileşimleriniz.
  5. Web mağazasından Ürün satın aldığınızda, Ürünlerin satın alınması için Bizimle bir Sözleşmeye girmek. Sözleşme yapılmaz Bu konuda Siz ve Oyun Sunucusu arasında.
  6. Desteğe ihtiyacınız varsa veya herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa Sözleşme veya Ürünler ile ilgili olarak, Bize ulaşın. Lütfen bakınız Koşul 2, yapabileceğiniz iletişim adresini ayrıntılarıyla açıklar bizimle iletişime geçin ve etkinlikte sizinle nasıl iletişime geçeceğiz? bir sorunuz, endişeniz veya anlaşmazlığınız varsa.
 5. Ürünlerle İlgili Sorunlar
  1. Bizimle olan sözleşmeniz, sahip olabileceğiniz herhangi bir ürünü veya sorguyu çözmek için her türlü makul çabayı göstereceğimiz anlamına gelir. Bizimle iletişime geçmek için lütfen yukarıdaki Madde 4.6'ya bakın. Size sağlanan bir yardımcı hizmetin performansı veya yerine getirilmemesi ile ilgili zorluklarla karşılaşılırsa (örneğin, sunucuya erişim), Sattığımız Ürünü kullanmakla ilgili veya gerekli olan, daha sonra sizi Uzman dış destek, ancak her zaman ilk etapta bizimle iletişime geçmelisiniz.
 6. Web Mağazası ve Ürünler
  1. Tüm unvanlar, mülkiyet hakları ve fikri mülkiyet Web Mağazası'ndaki haklar Bize aittir. Tüm başlıklar, mülkiyet hakları ve fikri mülkiyet hakları Ürünler Oyun Sunucusuna aittir ve Bize lisanslanmıştır. Biz Oyun Sunucusu ve lisans verenlerimiz ulusal tüm hakları saklı tutar. ve bu tür hakları korumak için uluslararası hukuk Bu şartların tarafınızdan ihlal edilmesi.
  2. Sürekli, hatasız, virüssüz veya Web Mağazasına ve Web Mağazasına güvenli çalışma ve erişim Ürünler.
  3. Bizden yapılan satın alımlar, satın alma işleminde yer alan sanal öğeler için yapılan ödemelerdir. Bu işlem nihaidir ve geri ödeme yapılmaz. Oyun Sunucusunun kurallarını ihlal ettiğiniz için yasaklanırsanız, bu para size iade edilmez. Yasaklamalar Oyun Sunucusunun tam takdirine bağlıdır ve kuralları herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Oyun Sunucusuna erişebilme garantisi yoktur ve sunucu artık işletilmiyorsa sanal öğeler kaybedilir. Tüm öğeler sanaldır ve hiçbir değeri yoktur ve herhangi bir gerçek dünya para birimi ile değiştirilemez.
 7. Webstore kullanımıyla ilgili kısıtlamalar
  1. Web Mağazası'nı aşağıdakiler dışında herhangi bir amaçla kullanamazsınız: Ürünlerin kişisel, ticari olmayan satın alımlarını yapmak, bu Sözleşme ile aksi izin verilmedikçe. Şunları yapacaksınız: satmamak, kiralamamak, kiralamamak, lisanslamamak, bir güvenlik faizi vermek Webstore'da önceden yazılı olmadan başkalarına kabul.
  2. Tamamen veya kısmen, kopyalayamaz, çoğaltamazsınız, yayınlamak, dağıtmak, çevirmek, değiştirmek, herhangi birini oluşturmak türev çalışma, sökme, kaynak koda dönüştürme, tersine çevirme kaynak kodunu tasarlamak veya başka bir şekilde keşfetmeye çalışmak Web Mağazasında bulunan veya Web Mağazası ile ilgili olan.
 8. Kişisel bilgilerinizi nasıl kullanıyoruz
  1. Kişisel bilgilerinizi yalnızca aşağıdakilere uygun olarak kullanırız: Gizlilik Politikamız. Lütfen bu belgeyi okumak için zaman ayırın, çünkü içerdiği gibi sizin için geçerli olan önemli şartlar.
 9. Yaş kısıtlaması
  1. Web Mağazasından Ürünleri yalnızca en az 16 yaşında.
 10. Sipariş süreci
  1. Web mağazası üzerinden yapılan tüm satışlar https://checkout.tebex.io/'da bulunan ödeme platformumuz. Ödeme yöntemleri, teslimat süreleri, vergiler ve ücretler ödeme işleminin bir parçası olarak ayrıntılandırılmıştır. Lütfen siparişinizin her aşamasında siparişinizi okuma ve kontrol etme zamanı sipariş süreci.
  2. Tüm siparişler bu Şartlara ek olarak bu Şartlara tabi olacaktır. İlgili oyunun yayıncısının tüm hüküm ve koşulları ve Sattığımız Ürünü kullanmakla ilgili veya gerekli olan Size sağlanan herhangi bir yan hizmetin şartları. Söz konusu şartlardan herhangi biri arasında bir çelişki olması durumunda ve koşulları, bu Şartlar öncelikli olacaktır.
  3. Sahip olmanız durumunda Bizimle iletişime geçmelisiniz. siparişiniz veya şartlarımızla ilgili herhangi bir sorunuz veya sorununuz ve satış koşulları.
 11. Bu Şartları değiştirme hakkımız
  1. Bu Şartları zaman zaman değiştiririz. Lütfen Bu Koşulların en son ne zaman güncellendiğini görmek için bu sayfanın üst kısmında.
  2. Web Mağazasını kullanarak Ürünleri her sipariş ettiğinizde, Şartlar siparişiniz sırasında yürürlükte olan geçerli olacaktır.
  3. Bu Koşulları, siparişiniz için geçerli oldukları şekilde revize edebiliriz. ilgili yasalardaki değişiklikleri yansıtmak için zaman zaman ve düzenleyici gereklilikler.
  4. Bu Şartları sizin için geçerli oldukları şekilde revize etmemiz gerekirse, sipariş verin, size makul bir avans vermek için sizinle iletişime geçeceğiz Değişikliklerin bildirimi ve sizin için nasıl iptal edileceğini size bildirmek değişikliklerden memnun değilseniz sipariş verin. İptal edebilirsiniz ya etkilenen tüm Ürünler için ya da sadece Henüz almadığınız ürünler.
 12. Avrupa Birliği müşterileri için Para Çekme ve Geri Ödeme Hakkı
  1. Bu Koşul 12 yalnızca Avrupa Birliği ("AB") müşterileri için geçerlidir.
  2. AB hukuku size yazılımdan cayma hakkı sağlar satışlar (yani sizinle Bizim aramızdaki anlaşma). Bu dijital olarak sağlanan içerik için aşağıdaki durumlarda hariç tutulabilir: içerik son kullanıcıya sağlanır. AB'nin yasal hakkı Para çekme işlemi, satın alma işleminizden 14 gün sonra sona erer veya (burada uygun onay ve onayı sağlamış olmak) içeriği ve hizmetleri indirmeye başladığınız an ilk kez (hangisi daha erkense).
  3. AB hakkınız hakkında sizi bilgilendirmekle yükümlüyüz. Program 1'de bulabileceğiniz ayrıntılı olarak para çekme. Eğer Bu Koşul 12, Çizelge 1'den herhangi bir şekilde farklı olmalıdır, Çizelge 1'deki şartlar geçerli olacaktır.
 13. Diğer Haklar
  1. Çünkü siz bir tüketicisiniz, biz yasal bir Koşullara uygun Ürünleri tedarik etme yükümlülüğü Sözleşme. Bir tüketici olarak, ilgili yasal haklara sahipsiniz Arızalı, açıklandığı gibi olmayan veya olmayan Ürünler makul beceri ve özenle sağlanmıştır. Bu yasal haklar aşağıda belirtilen cayma hakkınızdan etkilenmiyorsa Koşul 12 ve Program 1 veya bunlardaki başka herhangi bir şey Terim. Yasal haklarınız hakkında tavsiyelere şuradan ulaşabilirsiniz: Yerel Vatandaş Danışma Bürosu veya Ticaret Standartları ofis.
 14. Teslim
  1. Ürünlerin Web Mağazasından teslimatı Bizim tarafımızdan gerçekleştirilir. Bununla ilgili şartlar, Sözleşme. Aşağıdaki durumlarda Bizimle iletişime geçmelisiniz: bununla ilgili herhangi bir sorunuz veya sorununuz varsa.
 15. Ürünlerin Fiyatı
  1. Sizin tarafınızdan ödenecek Ürünlerin fiyatı Bizim tarafımızdan belirlenir ve o sırada Webstore'da alıntılandığı gibi olacaktır siparişinizi gönderirsiniz.
  2. Fiyatları zaman zaman değiştirebiliriz, ancak değişiklikler, daha önce vermiş olduğunuz siparişleri etkilemeyecektir Bu Bizim tarafımızdan kabul edilmiştir.
  3. Dünyada satın alınan Ürünlerle ilgili ödeme işlemleri Web mağazası bizim tarafımızdan gerçekleştirilir ve üçüncü taraf ödememiz Işlemci.
  4. Herhangi birinden KDV (veya benzer bir satış vergisi) alınabiliyorsa Herhangi bir bölgedeki Ürünler için ödemeler, bunları ekleyeceğiz Sizin tarafınızdan ödenecek bedele kadar KDV tutarı.
  5. Yanlıştan kaynaklanan herhangi bir hatayla ilgili şartlar fiyatlandırma veya KDV'nin yanlış muamelesi arasında kararlaştırıldığı gibidir siz ve Biz.
 16. Nasıl ödeme yapılır?
  1. Ürünler için yalnızca ödeme akışınız sırasında belirttiğimiz ödeme yöntemlerini kullanarak ödeme yapabilirsiniz.
  2. Bize ödeme bilgilerini verdiğinizde, kart, PIN, anahtarın yetkili kullanıcısı olduğunuzu bize veya söz konusu ödemeyle ilişkili ve siz yetkilendirdiğiniz hesap Ödemenizi seçtiğimiz üçüncü tarafla işleme koymak için bize Sizin tarafınızdan tahakkuk ettirilen ücretler için ödeme işlemcileri. Yapabiliriz adresinizi veya diğer bilgilerinizi aşağıdaki adrese vermenizi gerektirmektedir: yürürlükteki vergi kanunu kapsamındaki yükümlülüklerimizi yerine getirmek için emir vermek.
  3. IP proxy veya diğer proxy kullanmayacağınızı kabul edersiniz İkamet yerinizi gizleme yöntemleri, Oyun içeriği üzerindeki coğrafi kısıtlamaları aşmak, Bulunduğunuz coğrafyaya uygun olmayan fiyatlarla satın alma veya başka herhangi bir amaç için.
  4. Bazı ödeme yöntemlerinin aşağıdakiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere ek ücret alabileceğini lütfen unutmayın: para birimi dönüşümleri, ağ geçidi ücretleri, kaynak ücretleri. Bizim tarafımızdan kullanılan herhangi bir alıcı veya PSP tarafından sağlanan onay ekranında ödenecek tutarı yakından kontrol etmenizi öneririz.
 17. Sorumluluğumuz
  1. Bu Şartlara uymamamız durumunda, sorumlu oluruz Öngörülebilir bir sonuç olan maruz kaldığınız kayıp veya hasar için Bu Şartları ihlal etmemizden veya ihmalimizden dolayı, ancak olmayan herhangi bir kayıp veya hasardan sorumlu değildir Öngörül -ebilir.
 1. Kayıp veya hasar, bariz bir şekilde öngörülebilirse İhlalimizin sonucu veya sizin tarafınızdan düşünülüp düşünülmediği ve bu Şartları girdiğimiz sırada biz.
 2. Kayıp veya hasar, bir kayıpla ilgiliyse öngörülebilir değildir şerefiye, bilgisayar arızası veya arızası, herhangi bir dolaylı, arızi, sonuçsal, özel, cezalandırıcı veya örnek teşkil eden hasarlar, Ürünleri kullanmada herhangi bir gecikme veya yetersizlik veya herhangi bir bunlardan kaynaklanan veya herhangi bir şekilde bağlantılı olan diğer zararlar Ürünler.
  1. Ölüm sorumluluğumuzu hiçbir şekilde hariç tutmayız veya sınırlamayız veya ihmalimiz veya sahtekarlığımızdan kaynaklanan kişisel yaralanmalar veya hileli yanlış beyan.
 1. Üçüncü Taraf Siteleri
  1. Web Mağazası diğer üçüncü taraf sitelere bağlantılar sağlayabilir veya içerik, mal ve/veya içerik sağlayan üçüncü taraf satıcılar İnternetteki hizmetler. Herhangi bir ayrı ücret veya Bu üçüncü ile olan ilişkilerinizde maruz kaldığınız yükümlülükler partiler sizin sorumluluğunuzdadır. Hiçbir beyanda bulunmuyoruz veya herhangi biriyle ilgili açık veya zımni garantiler üçüncü taraf sitesi.
 2. Diğer önemli terimler
  1. Bu kapsamdaki hak ve yükümlülüklerimizi devredebiliriz Başka bir kuruluşa yönelik şartlar, ancak bu durum bu Şartlar kapsamındaki haklarınız veya yükümlülüklerimiz.
  2. Yalnızca aşağıdaki haklarınızı veya yükümlülüklerinizi devredebilirsiniz: Bu Şartları yazılı olarak kabul edersek başka bir kişiye.
  3. Bu Şartlar sizinle bizim aramızdadır. Başka hiç kimse yapamaz Şartlarından herhangi birini uygulamak için herhangi bir hakka sahip olup olmadıklarını, 1999 tarihli Sözleşmeler (Üçüncü Tarafların Hakları) Yasası uyarınca veya yoksa. Ancak, biz ve sizin onayınıza ihtiyacınız olmayacak. Bir Ürünün alıcısının bir Ürünü iptal etmesi veya herhangi bir bu Şartlarda yapılan değişiklikler.
  4. Bu Şartların paragraflarının her biri ayrı ayrı çalışır. Bu Şartların herhangi bir hükmü veya kısmi hükmü veya geçersiz, yasadışı veya uygulanamaz hale gelirse, silinmiş sayılır, ancak geçerliliği etkilemeyecek ve Bu sözleşmenin geri kalanının uygulanabilirliği. Herhangi bir mahkeme varsa veya ilgili makam, koşullardan herhangi birinin yasa dışı veya uygulanamaz ise, kalan koşullar tam olarak yürürlükte ve yürürlükte kalacaktır.
  5. Eğer herhangi birini gerçekleştirmeniz için ısrar etmezsek, Bu Şartlar kapsamındaki yükümlülükler veya size karşı haklar veya bunu yapmakta gecikirsek, bu size karşı haklarımızdan feragat ettiğimiz anlamına gelmez ve bunlara uymak zorunda olmadığınız anlamına gelmez Yükümlülük. Sizin tarafınızdan bir temerrütten feragat edersek, yalnızca bunu yazılı olarak yapın ve bu, yapacağımız anlamına gelmez. daha sonraki herhangi bir temerrütten otomatik olarak feragat edin.
  6. Lütfen bu Koşulların İngiliz yasalarına tabi olduğunu unutmayın. Bu, aşağıdakilerden kaynaklanan veya onlarla bağlantı İngiliz yasalarına tabi olacaktır. Sen ve ikimiz de İngiltere ve Galler mahkemelerinin münhasır olmayan yargı yetkisine sahiptir. Ancak, eğer bir Kuzey İrlanda'da ikamet ediyorsanız, dava açabilirsiniz Kuzey İrlanda'da ve İskoçya'da ikamet ediyorsanız, İskoçya'da da dava açabilirsiniz.
  7. Bir tüketici olarak, herhangi bir zorunluluktan yararlanacaksınız bulunduğunuz ülkenin kanunlarının hükümleri mukim. Bu şartlar ve koşullardaki hiçbir şey, aşağıdakiler dahil Koşul 19.6, bir tüketici olarak güvenebileceğiniz haklarınızı etkiler yerel yasanın bu tür zorunlu hükümleri.
 
Üst