ChickenCraft Pvp Mod Online Sunucu !

Server Adı
ChickenCraft
Site Adresi
https://shop.chickencraft.nl/
Server Tipi
  1. PVP
Versiyon
1.8-1.17.X
Açılış Tarihi
1 Ağu 2022
Discord
https://discord.com/invite/lifestealsmp

Toretto

Member
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
784
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan


CHICKENCRAFT'A HOŞ GELDINIZ


Biz #1 lifestealsmp + pvp ağıyız, sunucularımızda hem ana kaya hem de java'yı destekliyoruz ve herkes için en iyi deneyimi sunmayı hedefliyoruz. Sunucumuzda şunları bulabilirsiniz: CrystalPVP, Kitpvp, FFa, Duels, Parkour, Lifestealsmp, Earthsmp ve daha fazla oyun modu!!

Destek Kontrol
etmeden önce herhangi bir sorunuz mu var? 10 dakikadan fazla beklediniz mi, ancak paketiniz hala gelmedi mi? Discord hakkında bizimle iletişime geçin ve sizin için düzeltelim! https://discord.gg/xYdsEBy7tN

Geri Ödeme Politikası
Web mağazamızdaki tüm satın alımlar nihaidir ve iade edilemez, Paranızı ters ibraz etmeye çalışmak veya PayPal bir anlaşmazlık açmak, bizim ve diğer birçok çevrimiçi minecraft ağımızın kalıcı olarak yasaklanmasına neden olacaktır. Geri ödeme politikamızı atlatmaya çalışmak bir davayla sonuçlanır ve ayrıca bir polis soruşturmasına neden olabilir.
Terms of service: https://shop.chickencraft.nl/l...Satın alma işleminizin devam etmesi 10 dakika kadar sürebilir, Öğelerinizi veya satın aldığınız malları almadıysanız, lütfen discord sunucumuzda bir bilet oluşturun ve sizin için mümkün olan en kısa sürede çözülmesini sağlayacağız.

3crzmch7eah2m4h0onbk.png
 
Üst