Complex Gaming Pixelmon Sunucusu Online !

Server Adı
Pixelmon
Site Adresi
https://www.mc-complex.com/forums/pixelmon/
Server Tipi
  1. Survival
Versiyon
1.8-1.17.X
Açılış Tarihi
19 Mar 2022
Discord
https://discord.com/invite/ComplexPixel

Toretto

Member
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
784
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan

Complex Pixelmon'a hoş geldiniz!
Karmaşık Pixelmon Forum web sitesine hoş geldiniz! Burada Pixelmon ve Complex Pixelmon sunucusuyla ilgili konuları tartışabilirsiniz!
Ayrıca forumlarda Personel Başvuruları, Yasak İtirazları ve Hata raporları da yapabilirsiniz! Complex Pixelmon Sunucusunda herhangi
bir yardıma ihtiyacınız olursa lütfen yardım ve destek konularımızı kullanmaktan çekinmeyin!


Complex Official Modpack( Teknik ):
Karmaşık Resmi mod paketi her zaman sunucunun çalıştığı doğru Pixelmon sürümüne güncellenerek güncellemeyi çok daha
kolay hale getirir! Bununla birlikte, Mod paketimizi kullanan tüm oyuncular sunucuda bir defaya mahsus ÜCRETSİZ Masterball
kazanacak! Özel yapım Gen 8 Galarian Formlarımızı görebileceksiniz ve Modpack'i kullanırken parlak bir artışa sahip olacaksınız !


Minecraft Başlatıcı ( Forge ):
Alternatif olarak, Minecraft Forge kullanmayı tercih ederseniz normal Minecraft Başlatıcı'yı kullanabilirsiniz. Ancak bunun kurulumu çok daha zordur ve Modpack'in faydalarını taşımaz .---Kurallar---

[1] Saldırıya Uğramış İstemci Yok (İstisna Yok).

Biraz açıklayıcı Eğer uçuyorsanız/hızlı korsanlık yapıyorsanız, cezalandırılacaksınız. Kendine bir Swiftwolf Rending Gale (uçan halka) satın al

[2] Bir mafya çiftliğine 10'dan fazla Spawner yerleştirmeyin.
Yumurtlayıcıdan belirli bir aralık içindeyseniz (yanlış değilse 50 blok) yumurtlayanlar EMC'yi düşürmezler.

[3] Çoğaltma hatalarını denemeyin (Bildirin).
Haydi millet, hemen hemen ihtiyacınız olan her şeyi hileye başvurmadan alabileceğiniz EMC ve Kondansatörlere sahip olduğunuz Tekkit.

[4] Herhangi bir sunucu hatasını kötüye kullanmak yok (Bildirin).
Herkesten önce hile yapmak için birinin kopyalayabileceği bir hata bulduğunuzu düşünüyorsanız, lütfen oyun içinde veya anlaşmazlıkta bir yöneticiye DM atın ve bulduklarınızı bildirin.

[5] Personele ve diğer oyunculara karşı saygılı olun.
Ortak nezaket, yalnızca oyuncu arkadaşlarınız için değil, personel için de uzun bir yol kat eder, hepimiz insanız. Kendinize göre davranın ve herkes mutlu kalacaktır.

[6] Sunucunun kasıtlı olarak gecikmesi yok.
Örnek:
20-30 Kondansatörün içinden çıkan objelerin sayısını bilerek dolu bir kondansatörü kırmak, problemlere yol açacaktır.
Bu aynı zamanda lenslerden herhangi birinde bulunan R işlevi gibi gecikmeli öğelerin spam gönderilmesini de içerir.

[7] Sınırları minimumda tutun.
Bunun nedeni, tam büyük harflerle yazmanın iğrenç olması ve ekranı da karmaşıklaştırması/spam yapmasıdır.

[8] Küfür/kaba kelimelerin aşırı kullanımı yok.
Sunucuya küfretmek bir yere kadar iyidir, eğer sesini kısmanız/sakinleşmeniz istenirse lütfen yapın.

[9] İstenmeyen e-posta sohbeti yok.
Örnek:
(Oyuncu) Tom: EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEeeeeeeee
Bu tür şeyler size bir uyarı verir, her şeyden daha sinir bozucu, orada oturup dikkat çekmek için rastgele şeyler göndermek için gerçek bir sebep yok.

[10] Oyunculara veya personele yönelik küfür/kaba kelimeler kullanılmaz.
Kendi kendini açıklayıcı, ancak aşağıdaki örnek.
Örnek: (Oyuncu) Tom: Floa sen bir pisliksin.
Ancak bu durumda personel, personel veya oyuncu müdürü aynıdır. Bu tip bir durum sadece sohbette sorun, kavga vb. başlamasına neden olur.

[11] Bırakma partisi yok.
Örnek:
"Ücretsiz şeyler için spawn'da bana TP" veya birisinin alması için spawn'ın her yerine rastgele bir şeyler bırakın. Belirli eşyaları istemiyorsanız veya bunları oyunculara satmakla uğraşmak istemiyorsanız, onları lavlara atın.

[12] Diğer Ürünlerin/Sitelerin/Sunucuların reklamını yapmak yasaktır.
Örnek:
"Hey hadi XXyZ Tekkit'te [Link] oynayalım"
"Hey XXyZ Tekkit daha iyi [Link]"

[13] Hırsızlık veya dolandırıcılık yok.
Taleplerinin 20 blok yakınındaysanız, kimsenin mülkünden eşya çalamazsınız. Kendinize bir çubuk alın ve sahipsiz eşyaları almaya başlamadan önce bir hak talebinin 20 blok yakınında olup olmadığınızı kontrol edin.
Ayrıca, oyuncuları dolandırarak "$ değeri için X öğem var" diyerek parayı alıp, size ödeme yapılan öğeyi vermeden kaçamazsınız.

[14] Sadece ana sohbette İngilizce.
İngilizce konuşulan/yazılı dil dışında herhangi bir şey lütfen /msg özel mesajlarına götürün. Bunun nedeni yabancı oyuncuları sunucuda istemiyoruz çünkü onlarla bir sorunumuz yok, konuşmadığımız şeyleri yönetemiyoruz yani örneğin bir oyuncu saygısızlık yapıyor olabilir. personel veya ücretsiz eşya vermek için komplo kuruyoruz ve bunu bilemeyiz.

[15] Ücretsiz ürün dağıtmak yok / Para Dahil.
Hayatta kalmanın bedava eşya politikası yoktur (para dahil) Bununla birlikte, eşya satabileceğiniz küçük fiyatlarımız var.
Oyun içinde /discord yapın ve öğelerin değerini görebileceğiniz metin tabanlı bir liste için #hayatta kalma-min-fiyatlarına gidin.
Öğeler bu fiyatlarla veya daha yüksek r (minfiyat üzerinden MAX %10) üzerinden satılmalıdır , ancak listelenen fiyatın altında olmamalıdır. Bir fiyat listelenmemişse, lütfen personelden yardım isteyin.
Öğeyi elinizde tutarken minprice olduğunu görmek için /worth veya tutacak bir öğeniz yoksa /worth ItemID kullanabilirsiniz.
örnek: /değer 1, taşın değeri olacaktır.
Bu benzer çizgiler boyunca, kuralları aşmaya çalışmak için müstehcen bir değer için 1 kir satamazsınız. Dirt'in değeri oyunda $1. Aynı şekilde, "Bana spawn TP'de bedava eşyalar" diye dolaşamazsınız. Bedava eşya politikasında

İSTİSNA Kuzeniniz, kardeşiniz, amcanız veya yakın bir arkadaşınız sizinle oynuyorsa , sunucuda sizinle aynı üsde birlikte YAŞIYORSUNUZ . onlara eşya verebilir. Bazılarınızı /güven listenize oyuncu eklediğinizi ve sizinle birlikte yaşadıklarını söyleyerek yakaladık, bu kuralları kontrol edeceğiz. İstisnanın geçerli olması için, oyundaki tek üsleri sizinle olmalı, uzaklaşırlar ve kendi işlerini yapar yapmaz onlara artık eşya vermeyebilirsiniz.

[16] Rahatsız edici şirket isimleri yok.
Bu, Towny adlarına veya hizip etiketlerine yöneliktir.

[17] Sözcükler arasında boşluk yok! / Dağınık Sözler.
Örnek:
HELLO

[18] Karmaşık sözcükleri boşluk bırakmadan yazmayın!
Örnek:
merhabaallyoupeople

[19] AFK havuzu yok.
Buna AFK vuruş zamanlayıcısını atlamak için tasarlanmış tüm makineler veya cihazlar dahildir.

[20] Kasıtlı dünya/arazi kederi yok!
Kendi hak iddia ettiğiniz arazide istediğinizi yapabilirsiniz, isterseniz onu dev bir delik haline getirin. Herhangi bir sebep olmaksızın dünyadaki katalitik lens madenciliği rastgele noktalarını dolaşıyorsanız, bir arazi kederli alıntı ile sonuçlanabilir. Bu, kullanılabilir alanın bitmesi nedeniyle yapmamız gereken sıfırlama sayısını sınırlayacak olan haritanın ömrünü önlemek içindir.

[21] Yerinde zamanlayıcı sınırlarını atlama yok.
Bu tanım gereği, herhangi bir Redstone devresinin en düşük zamanlayıcı hızınızdan daha hızlı çalışmasını sağlamak için bir zamanlayıcıdan başka bir şey kullanamayacağınız anlamına gelir.
Varsayılan zamanlayıcı ayarları 3 saniyedir, eğer zamanlayıcıyı bu değerin altına düşürmek isterseniz, /perk info timerspeed kullanarak oyun içi avantajı satın almanız gerekecektir.
Redstone tekrarlayıcı saat veya bilgisayar kullanarak bunu atlamaya çalışmak, ne yapılmayacağının bir örneğidir.

[22] Hak talebinde bulunulan bir alana 20 bloktan daha yakın hiçbir şey inşa etmeyin / çalmayın / yok etmeyin.
Yeni üssünüzü başka birinin hak iddia ettiği arazinin 20 blok yakınında inşa etmediğinizden emin olmak için bir çubukla kontrol edin. Bir başkası hak iddia ettiği araziyi genişletmek istediğinde, bir alanın aşırı kalabalık olması oldukça sorun haline gelir. Bunun bir istisnası, o kişinin iznine sahip olmanızdır.
Hırsızlık/binayı yok etme vb.

[23] Minimum fiyatın altındaki ürünleri satmayın!
/warp minprices veya oyun içi /discord'a gidin ve #hayatta kalma-min-fiyatlarını kontrol edin ve bir eşyayı satabileceğiniz minimum değeri kontrol edin. Bir öğe listelenmemişse, EMCx0.025 öğelerini yapabilir veya başka öğeler kullanıyorsa fiyatını bulmak için minfiyatlarını toplayabilirsiniz. Değeri konusunda yardım almak için bir personel üyesiyle konuşmaktan çekinmeyin.

[24] Personel bunun bir kural olduğunu söylüyorsa lütfen tartışmayın.
Kurallar zaman zaman değişir ve biz onları ekledikçe veya değiştirirken güncellenmesi gerekir. "Bu / kurallarda yok" ifadesini alıntılamak sadece bir tartışma başlatmaya çalışmaktır. Biz adil insanlarız ve bir kuralı ihlal etmenin bir kaza olduğuna inanıyorsanız, sizi dinleyeceğiz.
Son zamanlarda uyguladığımız ve henüz foruma veya oyun içi eklenmemiş bir şeyse, insanız ve bunu yapmak için zamana ihtiyacımız var.
 
Üst