Core Station™ - Eski Yolculuk! | 9 Degree | Ch+Wiz | OPEN MARKET| BROKEN SUN

Server Adı
Core Station - Old Journey
Site Adresi
https://www.core-station.com/
Cap
90
Race
CH / EU
Açılış Tarihi
3 Mar 2024
Discord
https://discord.gg/NdEyNEZTjd

Core Station

Core Station
New member
Katılım
27 Ocak 2024
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Konuyu Başlatan[Beta Açilis] 18.02.2023 (Pazar) 18:00 Server Time (GMT +01:00)

[Büyük Açiliş]03.03.2024 (Pazar) 18:00 Server Time (GMT +01:00)
CSxmgab.png


Hoş geldin! 7 yıl aradan sonra Core Station'a geri dönüş -Sesini Duyur! Silkroad Online Özel Sunucu
Sevgili Silkroad tutkunları, özellikle de aranızdaki veterinerler,
2 yıl süren yoğun çalışmanın ardından, 7 yıllık bir aradan sonra geri dönmekten dolayı heyecan duyuyoruz ve büyük bir coşkuyla Silkroad Online Özel Sunucumuz Core Station'ı sunuyoruz!
🚀
Bu sefer harika bir ekibimiz var, yalnız değilim... hadi harika bir Aile topluluğunu tekrar hayata geçirelim.

Core Station'ı özel kılan nedir?

🔗 Topluluk Tabanlı Güncellemeler:: Core Station'da topluluk öncülük ediyor! Görüşlerinizi duymak ve birlikte güncellemeleri şekillendirmek istiyoruz. Herkes, anketler aracılığıyla oy kullanma şansına sahip, Core Station'ın geleceğini etkileyebilir.

🚀 Maksimum Eğlence: Katılımınız gereksiz güncellemeleri engeller, maksimum eğlenceyi sağlar. Birlikte, Silkroad Online dünyasını isteklerinize göre şekillendiriyoruz.

🌟 Sun Silahları ve Sınırlı Onarımlı Sun Kalkanları:: Stratejik oyun önceliklidir. Ekipmanınızı akıllıca kullanın, çünkü Sun Silahları ve Sun Kalkanları özel bir taş gerektirmeden önce belirli bir sayıda onarıma izin verir.

🧙 Yeni: Avrupalı Büyücü karakteri: Geleneksel Çin karakterlerine ek olarak güçlü Avrupalı Büyücü ile tanışın. O tek Avrupalıdır. Güçlerini serbest bırakın ve tamamen yeni bir şekilde macerayı yaşayın.

👥 Sizi bekliyoruz, eski Silkroad oyuncuları: Unutulmadınız! Core Station'ın kapıları geniş açık ve geçmişteki deneyimli oyuncularla maceraları canlandırmayı bekliyoruz.

Sorular ve Destek:
24/7 hizmet veren özel destek ekibimiz var. Benzer düşünen insanlarla bağlantı kurmak ve fikirlerinizi paylaşmak için forumumuza ziyaret edin.
🌐 [Forum]
7 yıl süren yoğun çalışma ve aranın ardından geri dönmekten heyecan duyuyoruz ve eski Silkroad oyuncularının dönüşünü bekliyoruz. Silkroad Online'ın geleceğini Core Station üzerinde birlikte şekillendirelim. Sesinizi Duyurun!

Eski Yolculuk'ta bazı eski oyuncuları görmeyi ve ailemize birçok yeni oyuncuyu :handsdown: umarız ki karşılamayı bekliyoruz.
Core Station Ekibiniz 🌟

Hepinize Core Staton'da. harika bir oyun dileriz.

 • Sunucu hakkında.
  Sunucumuz, kararlı bir Silkroad sunucusu için korumalı ve mükemmel bir şekilde yapılandırılmıştır. AMD Ryzen 7, SSD ve güçlü 64GB DDR4 RAM ile donatılmıştır, bu sayede gecikmeler olmadan mükemmel bir oyun deneyimi sunar.
 • Bağışlar hakkında.
  Bağışlar, en iyi 20 oyuncu seviye 80'e ulaşana kadar tüm oyuncular için adil olması için kapatılacaktır.
 • Core Station ekibi hakkında..
  Şu anda 6 kişiyiz, ilk olarak ben ToxicFog (sunucu sahibi) ve ortağım Midnight (benimle aynı yetkilere sahip) bulunmaktadır.
  Sonrasında [Game Masters] olarak adlandırdığımız
  - [GM]Niveda,
  - [GM]Rawad
  - [EM]h0st etkinlik yöneticimizdir
  - Shaheen, tasarımımızdan sorumludur.
 • Antivirüs:
  Antivirüs programı sorunu olanlar için, Core Station klasörünü virüs programınızda "istisna" olarak ekleyin. Ben AVAST kullanıyorum ve bir sorun yaşamıyorum, ancak bazı diğer virüs programları bunu bir virüs olarak algılayabilir...[/B]  5xyqeab.png


  1LNqcab.png

  • Görev:
   Gereksiz görevleri tamamen kaldırdık, sadecde Legend III + Job Temple görevleri bulunmaktadir.
  • Kale Savasi:
   Sunucumuzda eski zamanlardaki gibi sadece Jangan kalesi bulunmaktadır, Hotan ve Bandit kaleleri haritadan tamamen kaldırılmıştır. Kayıt süresi her cumartesi günü boyunca devam eder ve kale başlama saati pazar günü saat 18:00 sunucu saati olarak belirlenmiştir.
  • Honor Akademisi Derecesi:
   Honor sistemi aktif tutma kararı aldık ve Honor Derecesini her iki haftada bir sıfırlayarak daha dengeli bir deneyim sağlamayı amaçlıyoruz. Bu düzenleme, özellikle yeni oyuncular için faydalı olmayı hedefliyor. Ayrıca, Honor mağazasına yeni öğeler ekledik - detaylar aşağıdaki konuda bulunabilir.
  • Magic Pop
   Magic Pop'u para ödemeyle almakla dönüştürdük. Artık Magic Pop kartları yalnızca Capture The Flag etkinliğine aktif olarak katılarak elde edilebilir - 10 Buzlu Rozet, size Magic Pop kartı alabilme şansı veren %75 olasılık sunar. Magic Pop ödüllerini çeşitli öğeler ekleyerek genişlettik ve onu bir tür 'hafif ürün mağazası' haline getirdik. Şimdi, Magic Pop aracılığıyla avatarlar, ölümsüz taşlar, premium plus ve çok daha fazlasını kazanma şansınız var.
  • Skill Dengeleme Değişiklikleri ve Fixler:
   Oyun içinde daha iyi denge sağlamak için bazı becerileri değiştirdik. Oyuna daha fazla denge getirmek için bazı becerileri düzenledik. Lighting, Cold, Bow ve Force becerileri düzenlendi.

   -[Lighting Beceri Güncellemesi] [Gras Walk - Speed Lv 12] Hareket hızı 75%'ten 100%'e çıkarıldı.

   -[Cold Beceri Güncellemesi] [Snow Shield - Adept 30%] beceriyi kullanabilmek için 190 INT gereklidir, STR karakterleri bu beceriyi yükseltemez.

   -[Force Beceri Güncellemesi] [Vital Spot - Body (Decay)] Debuff olasılığı %80'den %60'a değiştirildi.

   -[Force Beceri Güncellemesi] [Vital Spot - Mind (Weaken)] Debuff olasılığı %80'den %60'a değiştirildi.

   -[Force Beceri Güncellemesi] [Vital Spot - Zero (Impotent)] Debuff olasılığı %80'den %60'a değiştirildi.

   -[Force Beceri Güncellemesi] [Vital Spot - Brain (Division)] Debuff olasılığı %80'den %60'a değiştirildi.

   -[Force Beceri Güncellemesi] [Force Cure] Soğuma süresi 0 yerine 30 saniye.

   -[Force Beceri Güncellemesi] [Cure Therapy] Soğuma süresi 0 yerine 30 saniye.

   -[Bow Beceri Güncellemesi] [Devil Arrow Lv 9] Saldırı oranı 31'den [40]'a değiştirildi.

   -[Bow Beceri Güncellemesi] [Strong Bow - Craft Lv 8] Sersemletme olasılığı 25'ten [30%'a] değiştirildi.

   -[Bow Beceri Güncellemesi] [Mind Concentration Lv 9] saldırı oranı 33'ten [40]'a değiştirildi.

  • Genel Skillbugs Hata Düzeltmeleri
   Birçok beceri, büyü veya saldırı süresi atlanabilir olduğundan yeniden düzenlendi (Wizard ve Glavye).
   - Savaş sırasında Wizard'in Exit veya Restart düğmesini kullanarak anormal hızda saldırı yapabilmesine neden olan bir hata düzeltildi.
   - Wizard'in Otomatik Saldırı becerisini kullanarak anormal hızda saldırı yapabilmesine neden olan bir hata düzeltildi (Otomatik Saldırı hala kullanılabilir!)
   - Wizard'in Frozen Spear, Charged Squall veya Salamander Blow kullanarak anormal hızda saldırı yapabilmesine neden olan bir hata düzeltildi.
   - Glavye'nin imbue becerisi kullanarak anormal hızda saldırı yapabilmesine neden olan bir hata düzeltildi.


  057wbab.png

  Her sunucu özelliğinin dikkatlice seçildiği ve her oyuncuyu memnun etmek için özel olarak uyarlandığı bir alemin keşfini yapın. Kişiselleştirilmiş karakter özelleştirmelerinden yenilikçi görevlere kadar, sunucu özelliklerimiz eşsiz bir oyun deneyimi vaat ediyor. Dalın ve oyun yolculuğunu nasıl yükselttiğimize şahit olun. Değerli - Core Station keşfinizi bekliyo

  Emoji Skill's :)
  Core-Station'da hem Çinli hem de Wizrarn raceler için Emoji yetenekleri bulunmaktadır. Çinli karakteri açarsanız, yetenekleri Mastery sekmesinde European-->Legacy mastery'de bulabilirsiniz (mastery'yi yükseltmeye gerek yok). Bir Wizard karakteri açarsanız, yetenekler Wizard'nin mastery'sine entegre edilmiştir. 1. seviyede yetenek kazanılabilir.

  Çin European Legacy Mastery
  Çinli mastery (Avrupa) ölen Avrupa karakterlerinin mirasıdır.

  Efsanevi PVP Pelerinleri Geri Döndü!
  Bugün, nostaljik bir dönüşü kutlamak için sanal alemin kalbine daldık - efsanevi PVP-Capeleri.

  Kullanılabilir Unvanlar / Tiles
  SRO'daki unvanlarla ilgili bir fikrimiz vardı. 2005'ten beri Silkroad açık ve hepimiz belki 2005'te değil, ancak kesinlikle 2006,2007,2008,2009 ve belki daha fazla yıl oynadık. Bu sistem, adınızın önüne eski bir Sunucu adı eklemenize olanak tanır, bu nedenle belki eski zamanlardan kaybolan arkadaşları veya kişileri tekrar bulabilirsiniz.

  Wizard Build (tek europe serverde)
  Legend 3, Legend 4, Legend 5 chinlerden daha cok güçlü olduklarından, Avrupa karakterlerini kaldırmaya karar verdik. Her birimiz bir kez bir büyücü karakteriyle oynadık, sanırım.
  Wizard, farming, plvl vb. için harika bir karakterdir. Bu karakterler bir vuruşta ölür ve bir vuruşta ölür. Bu yapıya bazı modifikasyonlar yapıyoruz.

  Server Unikleri
  [STR] oyuncuları da düşündüğümüzden [STR] Unikeleri sunucumuza ekledik.

  Honor Shop Ürünleri
  Daha iyi bir denge için onur mağazasına bazı öğeler ekledik, öğeler Honor puanları ile satın alınabilir.

  Silkroad Legend III Interfaces
  Daha iyi bir eski okul hissiyatı için.

  Gold Pearls & Fellow Pet'leri
  Oyun deneyimini artırmak için, Unique yaratıklardan düşen 'Gold Pearls' tanıttık. 1-8. derece Uniqueler için düşme oranı 50/50 iken, 9. derece Uniqueler %100 düşme garantisi sağlar. Gold Pearl ile Şimdi, 'Pet' [TAB] altında bulunan Stable'da Fellow Pet satın alabilirsiniz.

  10 Derece Silahlar :confused:
  90 level UNiqueler 10 Derece silahlar düşürecek.
  Bu silahlarda (SoX yok) temizdir (rastgele mavi veya + ile), seviye 90'dır.

  Guild Mercenary's
  Guild Mercenary's geri döndü, bunları yine guild yöneticisinden satın alabilirsiniz, Guild Mercenary's her 20 dakikada bir spawn edebilirsiniz.

  Dans Kadin Karakterleri
  Hikayemizde, kadın karakterlerimizin dans yeteneğine sahip olduklarına karar verdik. Canlı bir ritmin enerjisi ya da yavaş bir melodinin zarafeti olsun, hareketleri dans pistinde büyüleyici bir hikaye örüyor, anlatımımıza canlı ve dinamik bir öğe katıyorlar.

  Elixir Düşmel Parlaklari
  Elixir düşmeleri artık farklı ışıltılarla parlayacak, almak için daha iyi bir bakış açısı elde etmek için, silah (sarı), aksesuar (yeşil), koruyucu (mavi) ve kalkan (mor).

  Core Pearls (silk) Scroll
  Item malımızda (F10), Core Pearls scrollar 50, 100, 200, 500, 1,000, 5,000 ve 10,000 adet olarak tanıttık. Bunları Core Pearls veya Hediye Pearls ile kolayca satın alabilir ve ardından incilerinizi altın karşılığında satabilirsiniz. Alıcılar sadece Core Pearls scroll sağ tıklayarak, karşılık gelen miktarda Core Pearls'ler otomatik olarak hesaplarına yüklenecektir.

  Premium Kaldırma Scroll ve Stat Sıfırlama Scroll
  Büyük bir oyun deneyimini kolaylaştırmak için premium kaldırma tomruğu ekledik; bu, süre dolduktan sonra premiumunuzu kaldırmanıza izin verir, bir gün beklemenize gerek yok, sadece scroll'a sağ tıklayın ve premiumunuz kaldırılır. Scroll aynı zamanda premium plus, normal premium, 100% exp yardımcısı, 60% exp yardımcısı ve normal altın elini de kaldırır. Item malımızda ayrıca stat sıfırlama scroll'u bulunmaktadır; bu tomruk, istatistiklerinizi (str, int) sıfırlar ve puanları başlangıçtan itibaren vermenize olanak tanır. Bu scroll'ler seviye 30'dan seviye 90'a kadar çalışmaya başlar.

  Harita [M]
  Eski Silkroad BETA haritasını bulduk ve haritayı (Jangan ve Donwhang) sunucumuza uyguladık, ayrıca Alexandria haritadan kaldırıldı.

  Parlamalar
  Silah parlaklıklarımız Legend III'de olduğu gibi parlıyor (+9 parıltı, yeni olanından daha güçlü), sadece +11'e ulaşan silah/kalkanlara 1 daha fazla parlaklık ekledik.
  +3, +5, +7, +9, +10.

  Dresses
  Item malımızda 100'den farklı avatarımız var, karakteriniz için iyi bir kıyafet seçeneği giymek için birçok seçenek bulunmaktadır.

  [/spoiler]
  iMhZcab.png
  Sevgili Core Ailesi, ''Kırık Sun'' adlı yeni bir sistem sunmaktan gurur duyuyoruz.
  Bu sistem, yeni üyeler için ideal olan bir oynan-kazan sunucusunu garanti eder. Sun botları görmeyeceksiniz çünkü Sun silahları ve kalkanları onarımı azaltılmıştır. Sun silah/kalkanı olan herkes, Sunini kullanabilir tutabilmek için çalışmak zorundadır.
  Bu nedir?
  :confused:

  1. Sun silahları ve kalkanları (3 Kez Onarım İmkanı Mevcut) ile düşer. Bu, silahınızı/kalkanınızı sadece üç kez onarabileceğiniz anlamına gelir. Üçüncü onarımın ardından Sun öğeniz kırılır ve ek onarımlar için 'Alchemy Tamir Tasi' gerektirir."
  2. Her 'Onarım Simya Taşı', Sun silahınızın dayanıklılığını [1+ onarım] artırır. Örneğin, silahınızın şu anda 2 onarımı varsa, 'Onarım Simya Taşı'nı kullanmak onu 3 onarıma çıkaracaktır. Ardından kullanım, onu 4 onarıma yükseltecektir. Silahınızın maksimum onarım kapasitesi 6 kezdir. Bu sınıra ulaştıktan sonra, başka bir 'Onarım Simya Taşı' uygulamadan önce 5, 4 veya 3 onarıma düşmesini bekleyebilirsiniz.
  3. 'Onarım Simya Taşı', hem Çinli hem de Avrupalı (Wizard) için kullanılabilir.

  Nasıl kullanılır?:
  • Alkim pencerenizi açın, silahınızı/kalkanınızı yerleştirin ve 'Onarım Simya Taşı'nı ekleyin. Ardından 'Birleştir'e basın ve silahınız/kalkanınız başarıyla [+1 onarım] kazanacaktır.

  'Alchemy Tamir Tasi' nereden alınır?:
  •Her Sehirde 'Dimension Hole' diye NPC mevcut'dir, teleporterin yaninda. Bu NPC'de gereken Dimension Hole tasi alabilirisiniz.

  Önemli: • Önemli: Dimension Hole'in yıldız sayısı arttıkça, treasure boxd'dan 'Alchemy Tamir Taşı' elde etme şansı artar.

  • Alchemy Tamir Tasi takas edilebilir.
  • Onarım simya taşı yığını 1'dir.
  • Taş sadece 9 derece Sun silahları ve kalkanları için kullanılabilir.
  • Her taş [+1 onarım] ekler, başarısızlık şansı yoktur. Her taş başarılı.)

  uUGJbab.png

  "Genel oyun deneyimini artırmak, takım işbirliğini teşvik etmek ve heyecan verici özellikler sunmak amacıyla 9. derecede Forgotten World'ı etkinleştirmeye karar verdik. Bu karar, topluluğumuza daha derinlemesine ve ödüllendirici bir deneyim yaratmayı hedeflemektedir." 'Forgotten World', genellikle 'FGW' olarak anılan, Silkroad Online'da bulunan zindanların adıdır. Çeşitli yaratıklar ve patronları içerir.

  Dungeon FGW İçinde:
  Şehir içinde etkinleştirilmiş Dimension Hole artık erişiminiz var (Dikkat: Bir Dimension Hole etkinleştirdikten veya bir partide çağrıldıktan sonra 5 saat boyunca Forgotten World'ya giremezsiniz!). Ayrıca, arkadaşlarınızı partiye davet ederek ve bir üye bir Dimension Hole açarak Forgotten World'ya teleport olabilirsiniz.

  Dimension Holes NPC:[/CENTER]
  Eski okul çileleme deneyimini sürdürmek için Dimension Holes NPC'lere entegre ettik. Her Sehirde, Teleportör'e bitişik bir yerde, Dimension Holes adlı bir NPC bulacaksınız ve bu portalları satın alabileceksiniz.
  - 1* [Altın: 20.000.000m]
  - 2** [Altın: 25.000.000m]
  - 3*** [Altın: 30.000.000m]
  - 4**** [Altın: 35.000.000m]

  Treasure Box Ödülü:
  Burada 'Alchemy Tamir Taşi' düşme şansına sahip olacaksınız.
  Treasure box 9. derece 'Alchemy Tamir Taşi' düşer.
  Bu taşlarla SUN silahınızın veya kalkanınızın onarım için mevcut sayısını doldurabilirsiniz.
  Bu taşları elde etme şansları, yüksek yıldız dereceleriyle artar, keşfetme konusunda heyecan verici bir teşvik sunar.  0zS0eab.png

  Core Station job sisteminde yapılan son değişikliklere bir göz atacağız. Bu değjobiklikler, oyun dengelemesini artırmak ve pratik iyileştirmeler getirmek amacıyla özenle tasarlanmıştır.

  Job Deneyimi:
  Job seviye deneyimimiz job oranlarımıza özelleştirildi, yani job oranımız 1x yerine 11x'tir, bu nedenle job liginde hızlı bir şekilde seviye atlıyorsunuz, deneyimi özelleştirdik ve artık normal gibi olmalı, şimdi job liginde seviye 7'ye ulaşmak daha uzun sürüyor. Ayrıca job pet'lerinin HP'sini 9. dereceye ayarladık ve ayrıca recovery kiti (x-large) 'yi kaldırdık, yalnızca recovery kiti (small) ve recover kiti (large) mevcut.

  Job İsimleri:
  Job isimlerine eski bir silkroad sistemini geri getiriyoruz, herhangi bir job liginde katılırsanız job isminiz otomatik olarak karakter adınızla aynı olacaktır. Job adınızı yine de değiştirebilirsiniz.

  Job Modundayken Cooldown'lar ve Kısıtlamalar
  - Reverse Return Scrolls için 4 dakika
  - Teleportasyon 15 Saniye
  - Berserker 10 dakika
  - Ressurection Scroll 5 dakika
  Hilecileri önlemek için, birden fazla karakterle job moduna geçmek mümkün değildir. Job modundayken HWID Limitini 1 olarak belirledik.

  Job Elbiseleri ve Pet'ler
  Eski job elbiseleri (Special Identy Card, Red Flag, Black Devil Suit) job Npc'lerimizde geri döndü. Ayrıca job pet'lerinin npc'lerdeki resimlerini eski zamanlara benzer şekilde değştirdik.

  Wanted Hero Sistemi Job!
  Wanted Hero Modunu tanıtmaktan heyecan duyuyoruz. Oyuncular, job modunda ölmeden üst üste 10 öldürme başarılı olduklarında arzulanan Wanted Hero Skill'ini açabilirler. Bu sistem 50 öldürmeye kadar uzanır (Wanted Hero lvl5). Ancak unutmayın ki yetenek ölümle kaybedilir ve sayaç sıfırlanır.

  Ölmeden 10 öldürme yaparak, karakterin artık Wanted Hero modunda olduğunu bildiren bir bildirim belirir. Oyuncuların yeteneği alabilmesi için teleport yapmaları gerekmektedir. Bu, oyuna heyecan katan, stratejik kararları teşvik eden ve savaşlarımızda heyecan verici anlar yaratan bir öğe ekler.
  7ssTbab.png
  Core Station sunucumuzdaki Job Temple başarıyla etkinleştirildi ve özel olarak 9. Derece için yapılandırıldı. Bu, Temple giriş seviyesi, Canavar seviyeleri, Görevler, Alan Puanları ve Unikeler anlamına gelmektedir. Aşağıda job temple hakkında temel detayları bulacaksınız.

  Temple Giriş Level:

  Level 85 ++ üzeri, job templesına girişe izin verilir.


  Canavar Seviyeleri:

  - Tüm canavarlar orijinal job templesı canavarlarıdır. Mağara içindeki her yaratık 88 Level'dir. Job Temple'ndaki yaratıklar, 9. Derece ile uyumlu olacak şekilde ayarlanmıştır ve oyunculara uygun bir zorluk sunar..


  Görevler:t

  - Her job temple görevini 9. dereceye uyarladık. Görevler, 85 seviyesinin üzerinde başlar ve job templesındaki tüm görevler mükemmel bir şekilde çalışır.


  Alan Puanları:

  AP.png
  - Job Temple'ndaki ödüller ve alan puanları, 9. Derece ile uyumlu olacak şekilde dikkatlice gözden geçirildi ve oyunculara uygun avantajlar sunmaktadır.


  Unikeler

  - Tüm job temple unikeleri 9. dereceye özelleştirilmiştir ve seviyeleri [/B]90'dır[/B].


  Beni tıkla! (Core Station forum konusuna yönlendirme.)


  • Map (Storm and cloud desert)  Nasil teleport edebilirim (Storm and cloud desert)?

  Beni tıkla! (Core Station forum konusuna yönlendirme.)

  1fQlfab.png
  Oyunumuza heyecan verici bir eklemeyi tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz - Oyun İçi Lotarya! Her oyuncunun Altın veya Core Pearls (silk) ödüllerini kazanma şansı var. Hayal etmeye cesaret edin ve kazanmak için oynayın! Oyun İçi Lotarya, oyuncuların büyük ödüller kazanma heyecanlı bir şansıdır. Heyecana dalın ve şansa cesur olanı ödüllendirin!

  Nasıl Çalışır:
  Lotarya NPC'sinden lotarya biletleri alabilir ve saatlik, günlük veya haftalık çekilişlere katılabilirsiniz..
  Her biletin maliyeti 10m Altın ve Core Pearls için 20 Pearls'dir.
  Seçim Havuzu'ndan rastgele bir kazanan seçilecek ve kazananın tüm içeriğini (bazı yüzdelik kayıp dahil) kazanacak - gerçek bir şans eseri!
  Kazanan, karakterin Mesaj Kutusu'na bir mesaj alacak ve kazanan aynı zamanda küresel bildirimle açıklanacaktır.​

  Saatlik Çekilişler:
  Her saat, Altın ve Core Pearls (silk) ödüllerini kazanma şansı için şansınızı deneyin!

  Günlük Çekilişler:
  Günlük heyecan ve ödüller için geliştirilmiş şanslar sizi bekliyor.
  Her gün 00:01 Server Saati'nde.

  Haftalık Çekilişler:
  Zirve! Her hafta, jackpot'a dalın ve özel ödüller ile etkileyici ödül havuzlarını kazanın.
  Her Pazartesi 00:02 Server Saati'nde.

  Her kasabanın yanındaki MagicPop'un hemen yanındaki Lotarya İstasyonu bulunmaktadır.

  giphy.gif


  Yüzlerce bilet kullanılmasını önlemek için bir yeniden kullanım soğuma süresi ekledik:

  • -> Saatlik biletler için 45 dakika

  • -> Günlük biletler için 7 saat

  • -> Haftalık biletler için 24 saat  Ppaqfab.png

  Start Itemler:

  - 14 days gold 5 hour ticket
  - 1 Day 100% Exp Helper
  - 20x Return Scroll
  - 20x Reverse Return Scroll
  - 100 HP Recover Herb
  - 100 MP Recover Herb
  - 10x Beginner Scroll of Movement
  - 21 Days Monkey Summon Scroll (Pet)
  - 5x Global Chatting


  IxNHeab.gif 
Üst