CraftYourTown Efsanevi Survival Sunucu !

Server Adı
CraftYourTown
Site Adresi
https://craftyourtown.com/
Server Tipi
  1. Survival
Versiyon
1.8-1.17.X
Açılış Tarihi
1 Kas 2022
Discord
https://discord.com/invite/cyt

Toretto

Member
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
784
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan

KURALLAR

CraftYourTown sunucuları için tüm kurallarımızı ve izin verilen modları burada bulabilirsiniz. Lütfen hepsini iyice okuduğunuzdan emin olun, çünkü yanlışlıkla kurallarımızı ihlal edebilir ve bunları ihlal ettiğiniz için cezalandırılabilirsiniz.

SOHBET KURALLARI
C1: Herhangi bir sohbet bozukluğuna/spam'ine izin verilmez. Buna şunlar dahildir, ancak bunlarla sınırlı değildir: sık sık tekrarlanan mesajlar ve sel sohbeti, geri sayımlar, aşırı büyük harfler ve aşırı küfür, sürekli olarak insanlara öğeler için yalvarma, harfleri ayırma, rastgele mesajlar (&k dahil) ve farklı yazı tipleri.
C2: Yalnızca genel sohbette İngilizce.
C3: Irkçılık, cinsiyetçilik, homofobi veya bir grup insanı kasten hedef alan ayrımcı yorumlar yok.
C4: NSFW (iş için güvenli değil) içeriğine sohbette izin verilmez. Buna şunlar dahildir, ancak bunlarla sınırlı değildir: cinsel yorumlar, uyuşturucuyla ilgili içerik ve vahşet.
C5: Diğer Minecraft sunucularının veya diğer Discord sunucularının (CYT ile ilgili olmadığı sürece) ve kişisel promosyonların (CYT ile ilgili olmadığı sürece, örneğin CYT akışları) reklamı yapılmaz.
C6: Birinin kişisel bilgilerini, kamuya açıklanmasını istemediklerini bilerek sızdırmayın. Buna bunlarla sınırlı olmamak üzere telefon numarası, adres, IP adresi ve tam ad dahildir.
C7: Herkese saygılı davranın. Bu, bunlarla sınırlı olmamak üzere, aşağıdakileri içerir: doğrudan insanlara küfür etmek, sürekli insanlarla dalga geçmek, insanları taciz etmek veya kasıtlı olarak birini trollemeye veya sarmaya çalışmak.
C8: Uygunsuz kullanıcı adları veya takma adlar yok. Buna NSFW içeriği, tarihsel olarak kötü insanlar, siyasi ideolojiler veya başka bir kuralı ihlal eden herhangi bir şey dahildir, ancak bunlarla sınırlı değildir.
C9: Siyasi veya dini görüşleri tartışmak yok, çünkü bu gibi tartışmalar kontrolden çıkma eğilimindedir.
C10: Personelin kimliğine bürünmeye hiçbir koşulda izin verilmez.
C11: Sohbetteki herhangi bir reklam biçimi arasında 30 dakika bekleyin.
C12: Sahte sıfırlama tarihleri veya planları olan oyuncuları kışkırtmayın veya trol yapmayın.
C13: Size veya diğer oyunculara karşı aktif veya önceki cezaların tartışılmasına izin verilmez.

GENEL KURALLAR
G1: Haksız Avantajlara izin verilmez. Buna şunlar dahildir, ancak bunlarla sınırlı değildir: otomatik tıklamalar/farenizi bantlama, X-ışını, Killaura veya sinek korsanları. Daha fazla bilgi için lütfen "İzin Verilen Modlar" listesine bakın ve modunuz dahil değilse bir personele danışın.
G2: Işınlanma cinayeti de dahil olmak üzere herhangi bir tuzağa izin verilmez.
G3: Kendi hesabınızdan siz sorumlusunuz. Hesabınızdaki eylemi kimin yaptığına bakılmaksızın, zararlardan ve sonuçlardan siz sorumlusunuz.
G4: Kişi başına yalnızca bir alt hesap. Ekstra alt hesaplara izin verilmez.
G5: Müzayede Evi'nde (/ah) reklam yapılmasına izin verilmez.
G6: Sunucu veya Minecraft aksaklıklarını/hatalarını kötüye kullanmak veya izinleri atlamak için yöntemler kullanmak kesinlikle yasaktır.
G7: 0 kene çiftliği, TNT dupers veya uçan makineler oluşturmanıza izin verilmez ve çok hızlı olan saatler otomatik olarak kaldırılır.
G8: Birbirinizi aldatmayın. Bu, bunlarla sınırlı olmamak üzere, şunları içerir: size ve/veya bir başkasına fayda sağlamak için üzerinde anlaşmaya varılan anlaşmalarda hile yapmak/değiştirmek, bir öğeyi başka birinin kimliğine bürünmek için yeniden adlandırmak veya onunla ilgili bilgileri tahrif etmek, satın aldıktan sonra öğeyi bir oyuncuya vermemek veya bir kez alındıktan sonra bir öğe için ödeme yapmamak.
G9: Uygunsuz kaplamalar veya yapılar yok. Bu, NSFW derilerini, tarihsel olarak kötü insanları, siyasi ideolojileri veya başka bir kuralı ihlal eden herhangi bir şeyi içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir: gamalı haç, çekiç ve orak veya cinsel organ.
G10: Bir kararla ilgili bir sorununuz varsa, haksız yere cezalandırıldığınızı düşünüyorsanız lütfen temyiz ve/veya personel raporu hazırlayın. Yönetici ve üstü tüm konularda son sözü söyleyecektir.
G11: Personel, oyun aksaklıkları, hatalar ve geri almalardan kaybolan öğeleri iade etmek/değiştirmek için elinden gelenin en iyisini yapacaktır. Oyuncu hatası nedeniyle kaybedilen eşyalar iade edilemez.
G12: Oyun içi parayı sunucu dışındaki hiçbir şeyle takas etmeyin, bunun tek istisnası CYT mağazasıdır.
G13: Alternatif bir hesaptan kaçma yasağına izin verilmez.
G14: Sessiz kaçınmaya izin verilmez. Buna şunlar dahildir, ancak bunlarla sınırlı değildir: iletişim kurmak için işaretleri kullanmak veya öğeleri yeniden adlandırmak. Sessize alındığınız süre boyunca yasaklanacaksınız.

TOWNY RULES
T1: Bir arsa talep edilmezse veya yanlış arsa izinleri ayarlanmışsa (örneğin, herkes için yok etme / değiştirme izinleri etkinleştirilmişse), T2 veya T3 kapsamına girmediği sürece ceza almadan yağmalanabilir.
T2: Başka bir oyuncunun deneyimini mahvetmek amacıyla yapılan hiçbir şeye izin verilmez. Bu, bunlarla sınırlı olmamak üzere, şunları içerir: yas tutma niyetiyle bir kasabaya katılmak, birisinin onları kederlendirmek amacıyla bir komploda size güvenmesini sağlamak veya bir kasabanın eteklerini kasıtlı olarak yok etmek.
T3: Overworld ve Earth'ü prezentabl tutun – lav dökümleri, Arnavut kaldırımlı canavarlar, kitlesel yangınlar, haritadaki büyük kraterler ve arazinin kitlesel imhası dahil olmak üzere (ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) göz yorgunluklarına izin verilmez ve kaldırılacaktır (bunu kaynak dünyalarına saklayın). Bu kural kaynak dünyaları için geçerli değildir.
T4: Bir kasabanın içinde veya 50 blok içindeyseniz ve bir kasaba üyesi sizden ayrılmanızı isterse veya kasabadan yasadışı ilan edildiyseniz, bunu derhal yapmalısınız.
T5: Size ait olmayan bir kasabanın 200 blok yarıçapında veya çevresinde çarpıklık yapan evlerin veya oyuncuların ayarlanmasına izin verilmez. Eve sahip olmanıza izin verildiğine dair doğrudan izin veremezseniz, ev / çözgü kaldırılacaktır.
T6: Bir kasabanın belediye başkanı 30 gün boyunca çevrimdışıysa, belediye başkanlığı zincirden geçirilecektir: Belediye Başkanı, Yardımcı, VIP, en az 2 haftadır kasabada bulunan rütbesiz oyuncu. Tüm üyelerin kalıcı olarak yasaklanması dışında herhangi bir nedenle kasabaları silmiyoruz.
T7: Rütbeli herhangi bir kasaba üyesi, hiçbir koşulda kasaba üyelerinden hırsızlık yapmak için izinlerini kullanamaz. Bu, bunlarla sınırlı olmamak üzere, şunları içerir: şehir bankasını boşaltmak, kasabayı bilerek düşürmek, kasaba üyelerinin arazilerinden çalmak ve önceden haber vermeksizin vergiyi büyük ölçüde artırmak. Davanın ciddiyetine bağlı olarak, belediye başkanlığı kasabadaki başka bir oyuncuya devredilebilir.
T8: Ana uç adayı talep etmek yasaktır. Bununla birlikte, dış uç adaları veya bir uç portalı talep etmeye izin verilir.
T9: Sunucuya katılır katılmaz /t add içeren birini anında davet etmeye izin verilmez – onlara /msg üzerinden veya genel sohbette sorun ve reddederlerse kararlarına saygı gösterin ve sormaya devam etmeyin.
T10: Bir çeşit AFK makinesi kullanarak AFK zamanlayıcımızı atlamaya izin verilmez – tekmelenirsiniz ve makine yok edilir.

İZİN VERİLEN MOD LİSTESİ
Envanter/Fare Tweaks Mod
Schematica/Litematica (Yazıcı veya Kolay Yer olmadan)OptiFine/Sodyum
Mini Haritalar (Radar/Mağara Bulucu olmadan)Tüm Badlion ve Ay İstemcisi Özelliği
Estetik Modlar (gölgelendiriciler, doku paketleri)


Yalnızca hoş geldiniz mesajları, ortak yardım yanıtları ve promosyonlar için makrolar
 
Üst