DuckRoad 110 Cap Eu Ve Ch Irk Sunucu !

Server Adı
DuckRoad
Site Adresi
http://duck-road.com/terms
Cap
110
Race
CH / EU
Açılış Tarihi
19 May 2022
Discord
https://discord.com/widget?id=474495178191667200&theme=dark

Toretto

Member
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
784
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan
Genel Özellikler :

Cap110
TypePVE
RaceCH & EU
Mastery330
EXP & SP300x
Party EXP350x
Max Plus+15 ADV
Gold5x
Drop30x
Trade5x
IP Limit6
HWID Limit4
Job Limit1
Guild Limit24
Union Limit2DUCKROAD ONLINE HIZMET ŞARTLARI​

1. ŞARTLAR​

Web sitesine DUCK-ROAD.COM adresinden erişerek, bu hizmet şartlarına, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere bağlı kalmayı ve yürürlükteki yerel yasalara uymaktan sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz. Bu şartlardan herhangi birini kabul etmiyorsanız, bu siteyi kullanmanız veya bu siteye erişmeniz yasaktır. Bu web sitesinde yer alan materyaller yürürlükteki telif hakkı ve ticari marka yasaları ile korunmaktadır.

2. KULLANIM LISANSI​

  1. DuckRoad Online'ın web sitesindeki materyallerin (bilgi veya yazılım) bir kopyasını yalnızca kişisel, ticari olmayan geçici görüntüleme için geçici olarak indirme izni verilir. Bu bir lisans verilmesidir, mülkiyet devri değildir ve bu lisans kapsamında şunları yapamazsınız:
    1. materyalleri değiştirmek veya kopyalamak;
    2. materyalleri herhangi bir ticari amaç için veya herhangi bir halka açık gösterim için (ticari veya ticari olmayan) kullanmak;
    3. DuckRoad Online'ın web sitesinde yer alan herhangi bir yazılımı kaynak koda dönüştürmeye veya tersine mühendislik yapmaya çalışmak;
    4. materyallerden herhangi bir telif hakkı veya diğer mülkiyet gösterimlerini kaldırmak; veya
    5. materyalleri başka bir kişiye aktarmak veya materyalleri başka bir sunucuda "yansıtmak".
  2. Bu lisans, bu kısıtlamalardan herhangi birini ihlal ederseniz otomatik olarak sona erecektir ve herhangi bir zamanda DuckRoad Online tarafından feshedilebilir. Bu materyalleri görüntülemenizi sonlandırdığınızda veya bu lisansın sona ermesi üzerine, elektronik veya basılı formatta olsun, elinizde indirilen tüm materyalleri imha etmeniz gerekir.

3. YASAL UYARI​

  1. DuckRoad Online'ın web sitesindeki materyaller 'olduğu gibi' sağlanmaktadır. DuckRoad Online, açık veya zımni hiçbir garanti vermez ve işbu belgeyle, zımni garantiler veya satılabilirlik koşulları, belirli bir amaca uygunluk veya fikri mülkiyet haklarının ihlal edilmemesi veya diğer hak ihlalleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere diğer tüm garantileri reddeder ve reddeder.
  2. Ayrıca, DuckRoad Online, web sitesinde veya bu tür materyallerle veya bu siteye bağlı herhangi bir sitede materyallerin kullanımının doğruluğu, olası sonuçları veya güvenilirliği ile ilgili herhangi bir garanti vermez veya beyanda bulunmaz.

4. SINIRLAMALAR​

DuckRoad Online veya tedarikçileri, DuckRoad Online veya bir DuckRoad Online yetkili temsilcisi bu tür bir hasar olasılığı hakkında sözlü veya yazılı olarak bilgilendirilmiş olsa bile, DuckRoad Online'ın web sitesindeki materyallerin kullanımından veya kullanılamamasından kaynaklanan herhangi bir zarardan (veri veya kar kaybı veya iş kesintisi nedeniyle oluşan zararlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) hiçbir durumda sorumlu tutulamaz. Bazı yargı bölgeleri, zımni garantilerle ilgili sınırlamalara veya dolaylı veya arızi zararlar için sorumluluk sınırlamalarına izin vermediğinden, bu sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

5. MALZEMELERIN DOĞRULUĞU​

DuckRoad Online'ın web sitesinde görünen materyaller teknik, tipografik veya fotoğrafik hatalar içerebilir. DuckRoad Online, web sitesindeki materyallerin hiçbirinin doğru, eksiksiz veya güncel olduğunu garanti etmez. DuckRoad Online, web sitesinde yer alan materyallerde herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın değişiklik yapabilir. Ancak DuckRoad Online, materyalleri güncellemek için herhangi bir taahhütte bulunmaz.

6. BAĞLANTILAR​

DuckRoad Online, web sitesine bağlı tüm siteleri incelememiştir ve bu tür bağlantılı sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Herhangi bir bağlantının dahil edilmesi, sitenin DuckRoad Online tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Bu tür bağlantılı herhangi bir web sitesinin kullanımı kullanıcının kendi sorumluluğundadır.

7. DEĞIŞIKLIKLER​

DuckRoad Online, web sitesi için bu hizmet şartlarını herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın revize edebilir. Bu web sitesini kullanarak, bu hizmet şartlarının o sırada geçerli olan sürümüne bağlı kalmayı kabul etmiş olursunuz.

8. GEÇERLI YASA​

Bu şartlar ve koşullar, duck-road.com yasalarına tabidir ve bu yasalara göre yorumlanır ve geri alınamaz bir şekilde o Eyalet veya konumdaki mahkemelerin münhasır yargı yetkisine tabi olursunuz.

GIZLILIK POLITIKASI​

Gizliliğiniz bizim için önemlidir. Web sitemizde, DUCK-ROAD.COM ve sahip olduğumuz ve işlettiğimiz diğer sitelerde sizden toplayabileceğimiz herhangi bir bilgiyle ilgili gizliliğinize saygı duymak DuckRoad Online'ın politikasıdır.

Kişisel bilgileri yalnızca size bir hizmet sunmak için gerçekten ihtiyaç duyduğumuzda isteriz. Adil ve yasal yollarla, bilginiz ve izninizle topluyoruz. Ayrıca bunları neden topladığımızı ve nasıl kullanılacağını da size bildiririz.

Toplanan bilgileri yalnızca talep ettiğiniz hizmeti sağlamak için gerekli olduğu sürece saklarız. Hangi verileri saklarsak saklarız, kayıp ve hırsızlığın yanı sıra yetkisiz erişim, ifşa, kopyalama, kullanım veya modifikasyonu önlemek için ticari olarak kabul edilebilir yollarla koruyacağız.

We don’t share any personally identifying information publicly or with third-parties, except when required to by law.

Our website may link to external sites that are not operated by us. Please be aware that we have no control over the content and practices of these sites, and cannot accept responsibility or liability for their respective privacy policies.

İstediğiniz hizmetlerden bazılarını size sağlayamayacağımızı anlayarak, kişisel bilgilerinize yönelik talebimizi reddetmekte özgürsünüz.

Web sitemizi kullanmaya devam etmeniz, gizlilik ve kişisel bilgilerle ilgili uygulamalarımızın kabulü olarak kabul edilecektir. Kullanıcı verilerini ve kişisel bilgileri nasıl ele aldığımız hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

GERI ÖDEME POLITIKASI​

Tüm bağışlar veya jeton alımları gönüllüdür ve oyunu oynamak için gerekli değildir.

Tüm satışlar nihaidir ve satın alma işlemi yapıldıktan sonra İade Edilemez.

Web sitemizden ve üçüncü taraf faturalandırma sağlayıcılarından veya satıcılarından sanal para birimi satın alarak, bu politikayı kabul etmiş olursunuz.

 
Üst