Felakette hayatını kaybeden vatandaşlarımızın ailelerine ve sevenlerine baş sağlığı diliyoruz.

FlareSro EU/CH Irk Sunucu 110 Cap Sunucu !

Server Adı
FlareSro
Site Adresi
https://www.flaresro.com/
Cap
110
Race
CH / EU
Açılış Tarihi
14 May 2022
Discord
https://discord.com/invite/mQXznVkN?utm_source=Discord%20Widget&utm_medium=Connect

Toretto

Moderatör
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
794
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan

Özellikleri :​


FLARE ONLINE
EU/CH
CAP 110
D11
BALANCED CH
PC LIMIT 4
IP LIMIT 8
FORTRESS LIMIT 1
SILK/H 1 FROM 110
VOTE SILK 5
MASTERY 330
EXP X200
PARTY EXP X250
MAX +10 [ADV +12]
CTF
JOB/HOLY WATER TEMPLES
BATTLE ARENA
EŞYA BIRAKMA ORANI X3
GOLD DROP RATE X3 BATTLE ARENA AÇIK
GUILD LIMIT 24
ESKI SISTEM
GÜNLÜK ETKINLIKLER


Flare Online Hizmet Şartları​

1. Şartlar​

Web sitesine WWW.FLARESRO.COM erişerek, bu hizmet şartlarına, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere bağlı kalmayı ve yürürlükteki yerel yasalara uymaktan sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz. Bu şartlardan herhangi birini kabul etmiyorsanız, bu siteyi kullanmanız veya bu siteye erişmeniz yasaktır. Bu web sitesinde yer alan materyaller yürürlükteki telif hakkı ve ticari marka yasaları ile korunmaktadır.

2. Kullanım Lisansı​

 1. Flare Online'ın web sitesindeki materyallerin (bilgi veya yazılım) bir kopyasının yalnızca kişisel, ticari olmayan geçici görüntüleme amacıyla geçici olarak indirilmesine izin verilir. Bu bir lisans verilmesidir, mülkiyet devri değildir ve bu lisans kapsamında şunları yapamazsınız:
  1. materyalleri değiştirmek veya kopyalamak;
  2. materyalleri herhangi bir ticari amaç için veya herhangi bir halka açık gösterim için (ticari veya ticari olmayan) kullanmak;
  3. Flare Online'ın web sitesinde yer alan herhangi bir yazılımı kaynak koda dönüştürmeye veya tersine mühendislik yapmaya çalışmak;
  4. materyallerden herhangi bir telif hakkı veya diğer mülkiyet gösterimlerini kaldırmak; veya
  5. materyalleri başka bir kişiye aktarmak veya materyalleri başka bir sunucuda "yansıtmak".
 2. Bu lisans, bu kısıtlamalardan herhangi birini ihlal ederseniz otomatik olarak sona erecektir ve herhangi bir zamanda Flare Online tarafından feshedilebilir. Bu materyalleri görüntülemenizi sonlandırdığınızda veya bu lisansın sona ermesi üzerine, elektronik veya basılı formatta olsun, elinizde indirilen tüm materyalleri imha etmeniz gerekir.

3. Yasal Uyarı​

 1. Flare Online'ın web sitesindeki materyaller 'olduğu gibi' sağlanmaktadır. Flare Online, açık veya zımni hiçbir garanti vermez ve işbu belgeyle, zımni garantiler veya satılabilirlik koşulları, belirli bir amaca uygunluk veya fikri mülkiyet haklarının ihlal edilmemesi veya diğer hak ihlalleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere diğer tüm garantileri reddeder ve reddeder.
 2. Ayrıca, Flare Online, web sitesinde veya bu tür materyallerle veya bu siteye bağlı herhangi bir sitede materyallerin kullanımının doğruluğu, olası sonuçları veya güvenilirliği ile ilgili herhangi bir garanti vermez veya beyanda bulunmaz.

4. Sınırlamalar​

Hiçbir durumda, Flare Online veya tedarikçileri, Flare Online'ın web sitesindeki materyallerin kullanımından veya kullanılamamasından kaynaklanan herhangi bir zarardan (veri veya kar kaybı veya iş kesintisi nedeniyle oluşan zararlar dahil), Flare Online veya bir Flare Online yetkili temsilcisi bu tür bir hasar olasılığı hakkında sözlü veya yazılı olarak bilgilendirilmiş olsa bile, hiçbir durumda sorumlu tutulamaz. Bazı yargı bölgeleri, zımni garantilerle ilgili sınırlamalara veya dolaylı veya arızi zararlar için sorumluluk sınırlamalarına izin vermediğinden, bu sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

5. Malzemelerin doğruluğu​

Flare Online'ın web sitesinde görünen materyaller teknik, tipografik veya fotoğrafik hatalar içerebilir. Flare Online, web sitesindeki materyallerin hiçbirinin doğru, eksiksiz veya güncel olduğunu garanti etmez. Flare Online, web sitesinde yer alan materyallerde herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın değişiklik yapabilir. Ancak Flare Online, materyalleri güncellemek için herhangi bir taahhütte bulunmaz.

6. Bağlantılar​

Flare Online, web sitesine bağlı tüm siteleri incelememiştir ve bu tür bağlantılı sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Herhangi bir bağlantının dahil edilmesi, sitenin Flare Online tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Bu tür bağlantılı herhangi bir web sitesinin kullanımı kullanıcının kendi sorumluluğundadır.

7. Değişiklikler​

Flare Online, web sitesi için bu hizmet şartlarını herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın revize edebilir. Bu web sitesini kullanarak, bu hizmet şartlarının o sırada geçerli olan sürümüne bağlı kalmayı kabul etmiş olursunuz.

8. Geçerli Yasa​

Bu şartlar ve koşullar, www.flaresro.com yasalarına tabidir ve bu yasalara göre yorumlanır ve geri alınamaz bir şekilde o Eyaletteki veya bölgedeki mahkemelerin münhasır yargı yetkisine tabi olursunuz.

Gizlilik Politikası​

Gizliliğiniz bizim için önemlidir. Web sitemizde, WWW.FLARESRO.COM ve sahip olduğumuz ve işlettiğimiz diğer sitelerde sizden toplayabileceğimiz herhangi bir bilgiyle ilgili gizliliğinize saygı duymak Flare Online'ın politikasıdır.

Kişisel bilgileri yalnızca size bir hizmet sunmak için gerçekten ihtiyaç duyduğumuzda isteriz. Adil ve yasal yollarla, bilginiz ve izninizle topluyoruz. Ayrıca bunları neden topladığımızı ve nasıl kullanılacağını da size bildiririz.

Toplanan bilgileri yalnızca talep ettiğiniz hizmeti sağlamak için gerekli olduğu sürece saklarız. Hangi verileri saklarsak saklarız, kayıp ve hırsızlığın yanı sıra yetkisiz erişim, ifşa, kopyalama, kullanım veya modifikasyonu önlemek için ticari olarak kabul edilebilir yollarla koruyacağız.

Kişisel olarak tanımlayıcı hiçbir bilgiyi, yasaların gerektirdiği durumlar dışında, kamuya açık olarak veya üçüncü taraflarla paylaşmayız.

Web sitemiz, bizim tarafımızdan işletilmeyen harici sitelere bağlantı verebilir. Bu sitelerin içeriği ve uygulamaları üzerinde hiçbir kontrolümüz olmadığını ve ilgili gizlilik politikaları için sorumluluk veya yükümlülük kabul edemeyeceğimizi lütfen unutmayın.

İstediğiniz hizmetlerden bazılarını size sağlayamayacağımızı anlayarak, kişisel bilgilerinize yönelik talebimizi reddetmekte özgürsünüz.

Web sitemizi kullanmaya devam etmeniz, gizlilik ve kişisel bilgilerle ilgili uygulamalarımızın kabulü olarak kabul edilecektir. Kullanıcı verilerini ve kişisel bilgileri nasıl ele aldığımız hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Geri Ödeme Politikası​

Tüm bağışlar veya jeton alımları gönüllüdür ve oyunu oynamak için gerekli değildir.

Tüm satışlar nihaidir ve satın alma işlemi yapıldıktan sonra İade Edilemez.

Web sitemizden ve üçüncü taraf faturalandırma sağlayıcılarından veya satıcılarından sanal para birimi satın alarak, bu politikayı kabul etmiş olursunuz.
 
Üst