ForsGame Kalitenin Adresi !

Server Adı
ForsGame
Site Adresi
https://www.forsgame.com/pages/terms
Server Tipi
MyKo
Versiyon
v24xx
Açılış Tarihi
15 Tem 2022

Toretto

Member
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
784
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan
Forsgame, çevrimiçi oyunlar ve uygulamalar için e-pin kodlarının, üyelik paketlerinin ve hediye kartlarının satışının yapıldığı çevrimiçi bir dijital kod satış platformudur. Kullanıcıların en hızlı, en güvenilir ve en uygun fiyatlarla tüm oyun platformları için krediler, puanlar, abonelikler, üyelikler, oyun süreleri ve daha fazlasını dijital oyun kartları veya dijital ürün kodları aracılığıyla satın almasına olanak sağlayan Forsgame, Türkiye ve MENA bölgesindeki tüm kullanıcılarına en iyi şekilde hizmet sunmak için günden güne gelişmeye ve gelişen teknolojilere ayak uydurmaya devam etmektedir.Sahip olduğu geniş ürün yelpazesi sayesinde tüm kullanıcılarının ihtiyaç duydukları dijital oyun veya ürün kodlarına kolayca ulaşmalarını ve sahip olduğu farklı ödeme seçenekleri sayesinde güvenle ve kesintisiz satın almalarını sağlayan platform, kullanımı kolay, sade, basit arayüzü sayesinde tüm oyunculara ve müşterilerine benzersiz bir alışveriş deneyimi sunmaktadır.Doğrudan ödeme seçeneklerine ek olarak kullanıcıların kendilerine ait kullanıcı hesaplarına bakiye yüklemelerine de olanak sağlayan sistemimiz sayesinde bir kez sisteme yükleme yaptıktan sonra, bakineyiniz ile istediğiniz her zaman tekrar ödeme yapmaya gerek kalmadan dijital kod alışverişlerinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz. Üye olmadan alışveriş yapmak isteyen kullanıcıları da düşünen platform üzerinde misafir alışveriş seçenekleri de yer almaktadır.Dijital kodları kullanıcılarına en hızlı ve en iyi fiyat garantisi ile sunmaya özen gösteren Forsgame, bu noktada birçok popüler oyun, uygulama ve yazılım üreticisi ile sözleşmeli olarak doğrudan çalışmaktadır. Bu sayede kullanıcılar, ürünlerin dijital kodlarını çok daha hızlı ve piyasadan çok daha uygun fiyatlara satın alabilmektedirler.Hem satın alma hem de satın alma sonrasında verdiği destekle müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan platform, dönem dönem kullanıcılarına sunduğu indirimler, kampanyalar ve çekilişler ile de fark yaratmaktadır.Forsgame hakkında daha fazla bilgi almak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.MisyonumuzKullanıcıların ihtiyaç duydukları veya ihtiyaç duyabilecekleri tüm dijital içerik kodlarını tek bir noktadan, uygun fiyatlarla, hızlı ve kolayca satın almalarına olanak sağlamak. Sunduğumuz hizmetlerin ve ayrıcalıkların her aşamasında kalitemizi günden güne artırarak hem müşterilerimiz hem de çalışanlarımızın hayatlarına değer katmak.VizyonumuzFaaliyet gösterdiği sektörde dünyanın önde gelen firmaları arasında yer alan, teknolojik gelişmelere ve yeniliklere ayak uyduran, müşterilerinin isteklerini ve beklentilerini karşılayacak hizmetler sunan, müşteri memnuniyetini günden güne artıran, topluma, ülkesine ve müşterilerine değer katan global bir firma olmak.

Merhaba Değerli Arkadaşlar, ForsGame.com Dijital Epin Sitesi ve Oyuncu Ticaret hizmeti olarak 6. Ayımızdayız.
İşimizi Kaliteli, Güvenli, En temiz şekilde yapmaktayız, önceliğimiz oyuncuların memnuniyetidir.

Oyuncu Ticaretinde %5 komisyon oranımız vardır , tüm sunucularda aynıdır. 24 Saat sitemizden para çekimi yapabilirsiniz. Tüm işlemler yasal ve faturalı olarak oyuncu ticaretinde yapılmaktadır.


fhmc267.gif


Bizim ile çalışmak isteyen herkese kapımız açıktır, ticareti güzel bir şekilde yapan, amacı sadece para kazanmak değil müşteri memnuniyeti sağlayabilecek herkesi aramızda görmek isteriz. PVP Server Epin satışı anlaşmaları için WhatsApp dan bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Sitenize Ödeme yaparken Komisyon Kesilmekte midir ?

  • Havale ile ödemelerde %0 komisyon, kredi kartı ödemelerinde ise komisyon oranları mevcuttur.
  • Papara , GPAY , ParamPos ödeme kanalları ile her türlü ödeme alınabilmektedir.
mk58ms8.png


Yayıncılar için bir desteğiniz varmıdır ?

- Bizim ile çalışan tüm yayıncılara aldıkları bağışta %0 komisyon uygulanır ve para çekim işlemlerinde herhangi bir kesinti olmaz (5-10 tl kesintiler tarafımnızca karşılanır.)

kb0h2a6.png1. Taraflar

İşbu üyelik sözleşmesi;Forsgame'e ait olan veya kullanım hakları Forsgame tarafından belirlenen, üçüncü kişilerin erişimine sunulan web sitesi/mobil web sitesi/mobil uygulama ("Site" olarak anılacaktır) üyesi ("Üye" olarak anılacaktır) arasında aşağıdaki şartlarda akdedilmiştir.


2. Tarafların Hak ve Yükümlülükleri


2.1. Üye; Site'yi ilgili her türlü yasal mevzuata, ahlak kurallarına ve Site'de belirtilen tüm politika ve metinlerde yazılı şartlara, Site'nin amacına uygun kullanacaktır.


2.2. Üye, Site'ye vermiş olduğu ve Hesabım bölümünden güncellediği kişisel bilgilerin doğru, güncel ve kendisine ait olduğunu; aksi takdirde her türlü idari, hukuki ve cezai tüm sorumluluğun tarafına ait olduğunu kabul eder. Üye, başta kullanıcı adı ve şifre bilgisi olmak üzere kişisel bilgilerinin güvenliği ve gizliliğinden münhasıran sorumludur.


2.3. Üyelik hak ve yükümlülüklerinin hangi kişiye ait olduğu konusunda ihtilaf bulunması halinde, ilgili üyelik hesabı kullanılarak bir Hizmet için Forsgame'e ödeme yapan en son kişinin, üyelik hesabının sahibi olduğu kabul edilecektir.

2.4. Üyelik için 18 yaşını doldurmuş olmak zorunludur. Üye'nin bu hususta yanıltıcı bilgi vermesi halinde hukuki, cezai, idari ve mali tüm sorumluluk üye'ye ait olacaktır. Ayrıca üyeliği daha önce herhangi bir sebeple sona erdirilmiş yahut askıya alınmış veya Site'ye ulaşması tamamen engellenmiş kimseler Site'ye üye olamaz.

2.5. Tüzel kişiler, ancak yasal temsilcileri vasıtasıyla üye olabilir. Üyelik veya sonraki işlemlerin yetkisiz olarak yapılması halinde, yetkisiz işlemi yapan kişi, yapmış olduğu işlemlerden şahsen sorumludur. Bu durumun herhangi bir zarara yol açması durumunda, anılan zarardan münhasıran yetkisiz işlem yapan kimse sorumlu olacaktır.

2.6. Site'nin veya herhangi bir İçerik'in hukuka aykırı veya Sözleşme'yi ihlal eden bir amaç için kullanılması yasaktır.

2.7. Forsgame; Site adresini, markasını, sloganını, Site'nin İçerik'ini ve Hizmet'i dilediği zaman değiştirme, güncelleme, sona erdirme kısmen ve/veya tamamen kullanmasını engelleme hakkına sahiptir. Forsgame, değişiklik veya güncelleme gerçekleştirmesi halinde üye bilgilerini taşıma hakkına da sahiptir.


2.8. Forsgame, İçerik'i doğru ve güncel tutmaktadır. Ancak Forsgame'in sunmuş olduğu İçerik ile güncel durum arasında farklılık bulunması durumunda, Forsgame'in sorumluluğu bulunmamaktadır.

2.9. Forsgame, işbu Sözleşme'de her zaman tek taraflı değişiklik yapma hakkına sahiptir. Yapılan değişiklikler, güncel sözleşmenin sitede yayımlanması ile yürürlük kazanır.

2.10. üye, değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirir ve değişikliğe rağmen Site'ye devam eden erişimi ile değiştirilmiş sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.


2.11. üye, Site'ye üye olarak ve/veya Hizmet'ten faydalanarak kişisel verilere ilişkin, ilgili aydınlatma ve açık rıza metinlerinde ve Gizlilik Politikası'nda belirtildiği şekilde ve kapsamda, kişisel verilerinin işlenmesine ve yurt içine ve yurtdışına aktarılmasına açık bir şekilde ve özgür iradesiyle rıza göstermektedir.


2.12. İçerik'e ilişkin her türlü yasal mevzuattan kaynaklı haklar münhasıran Forsgame'e aittir veya lisanslı kullanımdır.


2.13. Üye, Site'nin veya İçerik'in tamamı ya da bir bölümünü kopyalayamaz, değiştiremez, başka bir sitede teşhir edemez, paylaşamaz, hiçbir amaçla yayamaz, kaydedemez, çoğaltamaz, işleyemez, dağıtamaz, pazarlayamaz, kiralayamaz, satamaz, üçüncü kişilerin erişimine/kullanımına sunamaz ve/veya üçüncü kişilere iletemez veya revize ederek, ekleme yaparak ya da bir kısmını değiştirerek farklı bir biçimde kullanamaz veya benzeri bir faaliyet yapamaz. Aksi şekilde davranan üye doğacak her türlü zarardan münhasıran sorumlu olacaktır.


2.14. Üye, İçerik'i hak ve/veya eser sahipleri olan kişilere ve üçüncü kişiye zarar verecek şekilde ve/veya yasal mevzuata aykırı olarak kullanmayacağını ve kullanılmasına izin vermeyeceğini kabul eder.


2.15. Üye, Site yahut İçerik'e ilişkin kopyalanmış veya yazıcı ile yazdırılmış hiçbir materyal üzerinden telif hakkı, ticari marka ve her türlü Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamı notlarını silemez veya çıkartamaz; 4.12. maddede belirtilen faaliyetleri gerçekleştiremez.


2.16. Site'de Forsgame'in kendi kontrolünde olmayan ve üçüncü kişilerin sahip olduğu/işlettiği başka web siteleri ve/veya başka içeriklere link verilebilir. Link verilmesi, Forsgame'in link verilen web sitesini veya o siteyi işleten kişiyi desteklediği yahut herhangi bir garanti beyanı anlamına gelmemekte olup linkin içerdiği bilgilere yönelik bir beyan veya garanti niteliği taşımamaktadır. Site üzerindeki linkler vasıtasıyla erişilen web siteleri ve içerikleri hakkında Forsgame'in herhangi bir sorumluluğu yoktur ve doğabilecek zararlar, üye'nin münhasır sorumluluğundadır.

2.17. Site'ye erişim, Site'nin ve İçerik'in veya diğer şekillerde sağlanan veri ve bilgilerin kullanımı veya diğer davranışlar sebebiyle maruz kalınabilecek virüsler, kötü amaçlı yazılımlar, algoritmalar, trojanlar da dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü benzer program ve yazılımdan kaynaklı olarak kullanıcıların, üye'nin veya diğer üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve dolaylı tüm zararlardan Forsgame'in hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Üye, bu zararlar sebebiyle Forsgame'den herhangi bir talepte bulunmayacağını peşinen kabul eder.

2.18. Üye, Site'de gerçekleştirdiği işlemleri, Site'ye, Hizmet'e ve İçerik'e teknik olarak hiçbir surette zarar vermeyecek şekilde Site ile İçerik'in amacına uygun yürütmekle yükümlüdür.


2.19. Üye, Site'nin veya İçerik'in tamamına veya bir kısmına veya Site ile bağlantılı sistem veya ağlara, Forsgame veya hizmet sağlayıcılarının sunucularına, Site üzerinde sunulan herhangi bir servise; erişmek, elde etmek, kopyalamak, izlemek, sorgulamak, çoğaltmak veya atlamak, veya Site üzerinden verilmeyen herhangi bir yolla bir malzeme, doküman veya bilgiyi elde etmek veya elde etmeye çalışmak amacıyla bir otomatik cihaz, program, algoritma, metodoloji veya bunlara benzer ya da eşdeğer manuel proses, gereç kullanmayacaktır.


2.20. Üye, Site'nin veya Site'ye bağlı sistem veya ağ altyapısının savunmasızlığını incelememeyi, denememeyi, yük getirmemeyi, taramamayı, test etmemeyi, güvenlik veya doğrulama önlemlerini ihlal etmemeyi, Site'nin veya Site üzerinde yürütülen herhangi bir işlemin usulüne uygun çalışmasını engellememeyi kabul eder. Üye, Site'nin herhangi bir kullanıcısına ait bilgileri takip etmez ve güvenli kullanımını engellemez, Site'nin veya Site'ye bağlı herhangi bir sistemin herhangi bir kısmı veya özelliğine hackleme, parola çözme veya diğer yasadışı veya yetkisiz araçlar yoluyla yetkisiz erişim sağlama girişiminde bulunmaz.


2.21. Forsgame, Site'de yer alan herhangi bir hizmetin/ürünün satıcısı olmaması halinde, 5651 sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun uyarınca yer sağlayıcı ve 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun uyarınca yalnızca aracı hizmet sağlayıcı sıfatına sahip olacaktır.


2.22. Üye, Site'de Forsgame dışında herhangi bir Satıcı'dan yapacağı alımlardaki mesafeli satış sözleşmelerinde üye'nin alıcı taraf ve Satıcı'nın satıcı taraf, olduğunu kabul eder. Forsgame söz konusu sözleşme ilişkisinde taraf değildir; bu sebeple üye'ye karşı sadece Satıcı ilgili mevzuat kapsamında münhasıran sorumludur.


2.23. Forsgame, aracı hizmet sağlayıcı sıfatına sahip olması ve Satıcı ile imzalamış olduğu sözleşmedeki yer alan düzenlemeler uyarınca; üye'nin Satıcı'dan satın alacağı hizmet/ürünlere ilişkin, Satıcı adına hizmet/ürün bedelini tahsilat yetkisine sahiptir.


2.24. Forsgame sözleşme serbestisi uyarınca, her başvuranın üyelik talebini kabulle yükümlü değildir. Forsgame, üyelik talebinin kabul edilmemesi durumunda hiçbir gerekçe göstermek zorunda değildir.
 
Üst