FoxCraft Survival Sunucu !

Server Adı
FoxCraft
Site Adresi
https://www.mcfoxcraft.com/
Server Tipi
  1. Survival
Versiyon
1.8-1.17.X
Açılış Tarihi
18 Şub 2022
Discord
https://www.mcfoxcraft.com/help/discord/

Toretto

Member
Konuyu Başlatan
Herkese merhaba, umarım hepiniz harikasınızdır!
Geçen hafta covid'e yakalandım ve birkaç gün rahatladım ama şu anda iyi hissediyorum.

Kingdoms sunucu serimize daha çok PVP ve Kingdoms'ın istilacı yönüne odaklanan ikinci bir eklemeyi (sunucu) duyurmaktan heyecan duyuyorum. Tarafsız krallıklar bu yeni krallıklar sunucusunda tamamen devre dışı bırakılacak.

Krallıkları bölmemin nedeni, her iki krallığın da farklı ayırma özelliklerine sahip olmasının ve bunların tek bir sunucuda karıştırılıp eşleştirilmemesinin daha sağlıklı olduğuna inanmam. Amacım, takım tabanlı bina, rol yapma ve ekonomi odaklı 1 krallık sunucusu sunmak. Diğer krallıklar sunucusu pvp'ye, ganimet toplamaya, krallıkları istila etmeye ve genişletmeye odaklanacak. Bu tür oyuncuları 1 krallık sunucusuyla memnun etmeye çalıştım, ancak istilanın temelde varolmadığı için mümkün olmadığını fark ettim, bu da oyunun eğlenceli bir bölümünün oynanmamasına neden oldu.

Yeni krallıklar imparatorluk sunucusunun temel ayrıntılarına girelim:
  • OG yumurtlama (roman esinli yumurtlama)
  • 1.8 pvp
  • özel (iris) 1.18.2 dünya nesli (ÇOK benzersiz biyom)
  • 5k x 5k dünya sınırı
  • 200+ büyü
  • Servet kasasından efsanevi kasaya birleştirilmiş iyi eşyalar
  • Seviye sandığı eklendi
  • Güncellenmiş başlangıç seti
  • Daha isabetli/vahşi (şimdi spawn'dan bir yarıçap içinde ışınlanıyor)
  • Seviye eklentisi yok (gibi...

e5fj73Z.jpeg

Herkese merhaba!

Umarım hepiniz harikasınızdır, önceki duyurumuzdan bu yana bazı şeyler pişiriyoruz ve değişiklik günlüklerinde düzenli olarak güncellemeleri zorluyoruz !

Bu kadar uzun bir aradan sonra (hemen hemen 2 yıl), nihayet yeni bir inşa etkinliğini duyurabildiğim için heyecanlıyım, bu sefer inşa etkinliğinin odak noktası veya teması bir 1v1 pvp haritası veya düello arenası oluşturmak . Nasıl adlandırmak istersen. Bu yapı olayının amacı, gelecekte Foxcraft ağında pvp yapılarını 1'e 1 modunda kullanmaktır. Bu gelecek kipte yapının hem adı hem de oluşturucusu görüntülenecek! (Skyblock adalarına benzer)

En İyi 5 Yapı Ödülü:
  1. 75 € PayPal (100 € mağaza kredisi almayı tercih edebilir)
  2. 50 € PayPal (75 € mağaza kredisi almayı tercih edebilir)
  3. 50 € Mağaza Hediye Kartı
  4. 35 € Mağaza Hediye Kartı
  5. 25 € Mağaza Hediye Kartı
Nasıl katılacağım?
Sunucuya ip: play.Foxcraft.net ile katılın ve build event sunucusuna bağlanmak için oyun içi /event yazın. (İsteğe bağlı olarak spawn noktasının altındaki etkinlik portalına da atlayabilirsiniz)

/plot auto ile bir arsa talep edin ve inşa etmeye başlayın.

Yapınızı tamamladığınızda , arsa üzerinde bir oyuncu warp oluşturun ve buraya gönderin: https://www.mcfoxcraft.com/support/7/select
/pwarp ile oyun içinde nasıl oyuncu warp oluşturacağınızı öğrenebilirsiniz.

Herkese merhaba!

Son birkaç aydır sessizdi ama Skyblock için büyük güncellemelerle geri döndük.

Yaklaşan Skyblock sıfırlamamızın ayrıntılarını, tarihini ve saat dilimini sizinle paylaşmaktan çıktım. Bu yeni Skyblock sürümü Minecraft 1.17.1 üzerinde çalışacak ve pvp, bu sürüm için Minecraft'ın 1.8 sürümünü temel almaya devam edecek.

Skyblock şu anda beta aşamasında ve katılmak için Foxgod veya Foxgoddess rütbesi gerekiyor! Beta, 15-12-2021'de sona erecek Beta bittiğinde
tüm verilerin sıfırlanacağını lütfen unutmayın.
Geri bildiriminiz büyük beğeni topluyor
Bağlantıyı görme yetkiniz yok Şimdi giriş yapın veya kayıt olun.

Skyblock, 17-12-2021 @ 16:00 CET'de tamamen yayınlanacak

Önemli değişiklikler:

• 1.17.1'e güncellendi
  • Yeni yumurtlama
  • Çok daha iyi pvp alanı
  • Yumurtlayan dükkanın dönüşü
  • Skyblock adalarını önizleme [10/10 özelliği]
  • Yeni /mağaza (dönen öğeler/bloklar ile)
  • mcmmo'yu farklı beceriler ve özelliklerle değiştirdi
  • Güncellenmiş sandık ödülleri
  • Servet sandığı kaldırıldı ve rütbe sandığı eklendi
  • Ada meydan okumaları kaldırıldı ve görevlerle değiştirildi
  • Evcil hayvanlar eklendi
  • Fishng şimdi daha ilginç
  • Güncellenmiş oyuncu çarpıtma özelliği
  • Ada seviyeleri meta değiştirildi
  • Ada yükseltmeleri eklendi
  • Ada kasası eklendi (ada üyeleriyle paylaştığınız kasa)
  • SlimeFun makineleri, eşyaları ve daha fazlası eklendi

QRfziaa.png

Herkese merhaba!

Yaklaşan Krallıklar sıfırlamamızın ayrıntılarını ve tarihini/saat dilimini sizinle paylaşmaktan vazgeçtim. Bu yeni Kingdoms sürümü, Minecraft'ın (1.17.1) en son sürümünde çalışacak ve bu yıl Nisan-Mayıs'tan bu yana üzerinde çalıştığımız kendi şirket içi geliştirilmiş Kingdoms eklentimizi içeriyor. Pvp, bu sürüm için Minecraft'ın 1.8 sürümünü temel almaya devam edecek.

Krallıklarda yeni misiniz?
Kingdoms, oyuncuların (sizin) diğer fraksiyonların iddialarını üstlenmeye çalıştığı fraksiyonlar oyun moduna benzer bir oyun modudur. Kingdoms, daha az keder ve baskın üzerine odaklanıyor ve bunun yerine daha çok pvp savaş ve savunma sistemleriyle savaşarak toprakları ele geçirmeye odaklanıyor. Bir hak talebini başarılı bir şekilde devralmak için, oyuncunun zaman sınırı içinde krallık şampiyonunu (yükseltilebilir patron) istila etmesi ve yenmesi gerekir. Bu arada, çatışmadaki her iki krallığın tüm çevrimiçi krallık üyeleri bir bildirim alır ve yardım edip savaşmaları istenir. Krallıklar oyun modumuz ayrıca krallık hapishaneleri ve tarafsız bir krallık başlatabilme, krallığınızın kralı veya kraliçesi olup olmadığınızı seçme ve daha fazlası gibi bazı rol yapma öğeleri sunar.

pYfsCcP.png