FruitySMP SkyBlock Sunucu !

Server Adı
FruitySMP
Site Adresi
https://shop.fruitysmp.com/
Server Tipi
  1. Skyblock
Versiyon
1.8-1.17.X
Açılış Tarihi
1 Kas 2022
Discord
https://discord.com/invite/monjii

Toretto

Member
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
784
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan

HİZMET ŞARTLARI

FruitySMP'lerin sanal mağazasını ziyaret ederek ve sağladığımız hizmetlerine, paketlerine, bilgilerine vb. erişerek, Gizlilik Politikası bölümümüzde belirtilen şartlar ve koşullarla birlikte bu politikada ("Kullanıcı Sözleşmesi" olarak bilinir) belirtilen aşağıdaki hüküm ve koşulları anlar ve kabul edersiniz (bu konuda daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki Gizlilik Politikası bölümümüzü bulun).

Satın alınan tüm paketler nihaidir, çünkü satılan tüm ürünler sanal ürünlerdir ve gerçek dünyada kullanılamaz veya kullanılamaz. Bu nedenle, her iki tarafın (Kullanıcı ve FruitySMP'ler Yönetim Ekibi) anlaşması kapsamında bir istisna (veya özel sözleşme) oluşturulmadığı sürece geri ödeme/ters ibraz etmeme politikası uyguluyoruz.

Kredi kartı şirketinizle ters ibraz davası açarak geri ödeme/ters ibraz politikamızı atlama veya bozma girişimleri, tüm FruitySMP sunucularından kalıcı olarak yasaklanmasına neden olacaktır. Bu eylemler ciddi bir polis soruşturmasına da neden olabilir.

Sizin tarafınızdan veya satın alınan öğeyi kaybeden üçüncü bir tarafça satın alınan öğelerden, aşağıdakiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere aşağıdaki oyun içi deneyimlerden herhangi biri nedeniyle sorumlu değiliz:

Bir sunucu cezası, Ör. Kalıcı Yasak, Sessize Alma, vb.

Mağazamızda ve oyun içinde satın alınabilir malların ve paketlerin avantajlarına, özelliklerine, öğelerine ve içeriğine tam erişime ve kontrole sahibiz. Bu büyük olasılıkla nadiren gerçekleşecektir, ancak bir rütbenin belirli bir özelliğinin veya öğesinin veya sanal mağazadaki başka herhangi bir içeriğin düzenlenmesi, farklı çalışacak şekilde rafine edilmesi, düzeltilmesi veya kaldırılması, FruitySMP'lerin yönetim ekibi tarafından gerekli seçilmesi durumunda olasılık dahilindedir.

FruitySMP'deki sunuculardan veya oyun modlarından herhangi biri kapanırsa, geri ödeme yapılamaz.

Çevrimiçi mağazamıza herhangi bir satın alma veya ödeme yapmak için yasal 18 yaşın üzerinde olmanız veya bir ebeveyninizden ya da yasal vasiden izin almanız gerekir.

Çevrimiçi paketlerimizden herhangi birini satın almadan önce, kendiniz veya kredi kartı ve / veya para sağlayıcısı hakkında kişisel bilgiler için sağlanan yuvalara girmelisiniz (Ad, adres, vb.). Bu şartları kabul ederek, bu bilgilerin doğru, doğru ve güncel olduğunu otomatik olarak kabul etmiş olursunuz.Çevrimiçi ürünlerimizin üçüncü taraf kullanıcılar tarafından satılması konusunda herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz.

Çevrimiçi mağazamızdan veya başka bir üçüncü taraf aracılığıyla elde ettiğiniz hiçbir bilgi, yalnızca bu şartlarda gösterilenler dışında, herhangi bir garanti, garanti, koşul veya başka herhangi bir türde bir anlaşma yapmamalıdır.

Çevrimiçi mağazamızdan herhangi bir sanal ürünü bir başkası için satın almanıza, size kişisel ve açık izin vermedikleri sürece izin verilmez.

Satın alacağınız/satın alacağınız paket (ler) için doğru kullanıcı adlarını girmek sizin sorumluluğunuzdadır! Hala yanlış kullanıcı adını girmeyi başarırsanız, lütfen bize monjiigames@gmail.com e-posta gönderin ve sorun en kısa sürede çözülecektir!

Gizlilik Politikası: Bilgileriniz, daha önce kamuya açık veya özel olarak paylaşılmış olsun, ürün (ler) in satın alınmasından sorumlu kullanıcının doğrudan izni olmadan, herhangi bir kişisel / ticari nedenle başka bir şirkete satılmayacak, değiştirilmeyecek veya verilmeyecektir. Sağlanan bilgiler yalnızca ödemenin işlenmesi, satın alınan paketlerin düzenlenmesi ve döndürülmesi ve / veya satın alınan malların teslimatı için kullanılacaktır.

YASAL BİLGİLER

Monjii LTD hiçbir şekilde Mojang, AB ile bağlantılı değildir. Mojang, AB tarafından onaylanan bir şirket olarak da düşünülmemelidir.

Daha fazla destek, soru ve / veya endişe için lütfen monjiigames@gmail.com aracılığıyla e-posta yoluyla FruitySMP ile iletişime geçin!
 
Üst