Gevoid Mc Hayatta Kalma Sunucu Online !

Server Adı
GevoidMc
Site Adresi
https://mc.gevoid.com/anasayfa
Server Tipi
  1. Survival
Versiyon
1.8-1.17.X
Açılış Tarihi
12 Tem 2022
Discord
https://discord.com/invite/bY2YjaXrKB

Toretto

Member
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
784
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan
Hakkımızda

Gevoid, gününüzü harika geçirebileceğiniz bir eğlence platformu.

Yüklenen her kredi Gevoid'ın daha da gelişmesine yardımcı olacak. Bu sunucu için uzun süredir gece gündüz dememeden çalışıyoruz. Hedeflerimiz her zaman ileriye gitmek yönündedir.


Sevgilerle, Gevoid


Kurallar

Gevoid Kuralları.
1-> Oyun yöneticilerini gereksiz ithamlarla, yalan belgelerle kandırmaya çalışmak yasaktır.
2-> Oyuncuları örgütleyip bir kimseye veya bir gruba hakaret etmek, suç atmak, gururunu kırmak yasaktır.
3-> Sohbetin akışını sabote edecek şekilde mesaj atmak (spam/flood) ceza sebebidir.
4-> Herhangi bir platformda Gevoid aleyhine paylaşımlar yapmak, marka değerini düşüren ithamlarda ve/veya söylemlerde bulunmak yasaktır.
5-> Bir kimsenin özel hayatına dair bilgileri Gevoid platformlarında yayınlamak ceza sebebidir. Fotoğraf, telefon numarası ve video gibi öğeler dahildir.
6-> Oyun açıklarını kullanıp haksız kazanç elde etmek yasaktır.
7-> Gevoid platformlarında siyasi, dini görüşlere hakaret etmek veya aşağılayıcı kelimeler sarfetmek ceza sebebidir.
8-> Gevoid sunucusunda oyun içi veya oyunla ilgisi olmayan unsurların/hizmetlerin; para, site kredisi karşılığında, para değeri olan/olmayan ögeler ve benzerleri karşılığında ticaretin yapılması/yapılmaya teşebbüs edilmesi ceza sebebidir.
9-> Oyun yöneticileri gerekli gördüğü hallerde asıl/yan hesaplarınızı ve arkadaşlarınızı oyundan uzaklaştırabilir.
10-> Farklı bir şekilde oyun oynama avantajı sağlayan herhangi bir client/mod kullanmak yasaktır. Yasadışı client veya modlar kullanmak kesinlikle yasaktır. Kill aura, anti-knockback, x-rayler, auto-clickerlar, makro basışları, freecamlar, oyuncu lokasyonunu gösteren mapler, uçmak yasadışı modlara örneklerdir. Regedit de buna dahil (Kayıt defterini düzenleme). Bile bile yasadışı modlar kullanan kişiler ile takım olmak sizide yasaklandırabilir.
11-> Kimliğe bürünmek, diğer oyuncuları sizi bir yetkili veya bir YouTuber olduğunuza inandırmaya zorlamaya çalışmak olarak tanımlanır. Kimliğe bürünme kesin olarak yasaktır.
12-> Reklamcılık diğer sunucuların, sosyal medya hesaplarının, Youtube Twitch hesaplarının veya diğer herhangi mal veya hizmetin tanıtımı olarak tanımlanır. Youtube'un veya yayın yapmanın hafif reklamlarına izin verilir, ancak spam yapılır veya kötüye kullanılması durumunda ceza ile sonuçlanacaktır. Youtuber rankına sahip kullanıcılar kendi kanallarını veya diğer sosyal medya hesaplarını reklam yapabilir. 
Üst