GRADUATION MyKO Sunucu !

Server Adı
GRADUATION
Site Adresi
https://myko.ko-cuce.net/
Server Tipi
MyKo
Versiyon
v1908
Açılış Tarihi
30 Ara 2022
Discord
https://discord.com/invite/JMtmS3V9

Mod

Member
Katılım
28 Kas 2022
Mesajlar
156
Tepkime puanı
0
Konuyu Başlatan
Screenshot_9.png

LeveL Cap ?
1 LeveL baslangıc ile sunucumuz açılıs yapacaktır , ilk etapda 70 LeveL sondur. (Exp Orta Seviyedir. 65 ve 70 level'e ulaştığınızda özel hediyeler kazanmaktasınız

Genie Hakkında detaylar ?
Genie ürünü PUS ta satılmaktadır , ayrıca cr eventlerden günlük genie de kazanabilirsiniz. Ürünü kullanmak için premium gerekli değildir.Moradon zonesinde çalışmaz.

Auto Loot detaylar ?
Auto Loot PUS ta satılmaktadır, ayrıca cr eventlerden günlük auto loot elde edebilirsiniz. Ürünü kullanmak için premium gerekli değildir.Moradon harici Tüm zonelerde çalışmaktadır.

Sunucuda TL ile ticaret mevcut mudur ?
Sunucu açılışdan itibaren oyuncular arası ticaret serbesttir , kısıtlama yoktur.
Bu işlemler için lütfen forumu kullanınız , oyun içi bu tarz chat işgalleri veya oyuncuları bile bile rahatsız etmek örnek pm atıp sel gb sel gb gibi terimler yazmak ban sebebidir.GB Kur fiyatı oyundaki gb akışına göre değerlendirilip gelmektedir. Düzen bozucu hareketler olduğunda kur gelmektedir. İlanlarınızda güvenliğiniz için forsgame yi mutlaka ticari işlemlerinizde tercih ediniz.


Full PUS ürünlerimizi karşılayacak hazır bir paketiniz varmıdır ?
Starter Pack adıyla ürünümüz aktifdir,Full PUS masrafınızı uygun fiyata karşılamaktadir. Detaylar için tıklayınız..

TL Ödüllü Turnuvalar olacak mı ?
Evet TL ödüllü turnuvalarımız olacaktır ,100.000 TL bu turnuvalar için bütçe ayrılmıştır. Detaylar turnuva bölümüne eklenecektir takip için buraya tıklayınız..

Hileler icin cözümünüz nedir ?
FlameSoft alt yapısı bu konuda tam destek vermektedir. 2 Yıl dır bu sektörde olan bir anticheattir ve son 2 Aydır %100 hile koruma sistemi yaparak bu engelli aşmıştır. Kesinlikle hile söz konusu olmayan bir sunucu sizleri bekliyor.

Warrior yere vurma tarzı yüksek version skiller aktif mi ?
Evet aktif +60 olduğunuzda 1 adet yere vurma açılmaktadır. Materyal gerekmez. Oto açılır. (Masterinizin olması gereklidir

Opal - Sapphire - Crystal Dropları ?
Sunucumuzda bu itemlerin dropları sadece Death Knight ta bulunmaktadır , bu itemleri degerli kılmak icin EMC-LFC de drobu %1 , CZ de ise drobu %10 dur.

Upgrade Oranları ve Limitleri ?
Upgrade Oranlarını lütfen detaylı inceleyiniz.. Upgrade oranlarını öğrenmek için buraya tıklayınız..
(+7 high item , +1 Takı upgrade limitlerimiz ilk etapda sondur.1 ay sonra +8 item upgrade açılmaktadır.)

KC Pazar Aktif mi ?
Evet Pazarda Knight Cash ile item satışı yapabilirsiniz , fakat bunun limit 3000 KC dir.. Altina inemezsiniz. Örnek;2999 KC ile pazara item koyamazsınız. 3000 ve üzeri koyabilirsiniz..

Slotlara mob çekmenin önlemi var mı ?
LFC-EMC bölgelerinde AFK farm yaparken slotlara mob çekmek can sıkıcı bir durum haline gelmiştir, Örneğin Uruk blade slotunda farm yapıyorsunuz. Karşıdan farklı bir kullanıcı slota stone golem çekti , Stone golem slota girmeden 1 metre önce otomatik ölmektedir ve karekteriniz zarar görmemektedir..

Boss Süreleri veya yerleri random mudur ?
Tüm boss süreleri randomdur detaylı konu rehber bölümünde mevcuttur, aynı şekilde kordinatlarıda randomdur.. Tüm boss ve chaos stoneler 4 farklı kordinat da bulunmaktadır ve kesildikten sonra respawn süresi gelince bu 4 farklı bölgeden 1 in de doğmaktadır.

Cz townda gatelere Bowl input eklenmiştir , bu nedir ?
Cz townda gatelerde bulunan bowl input sizi 1.000.000m coin karşılığında cz bowl girişine ışınlanmanızı sağlamaktadır, paranın akışını arttırmak ve czyi daha da hareketli olması sağlamak için bu eklenti sistemimize uyarlanmıştır. (Bu işlemi yaparken partyde iseniz party bozulmaz..)

Chaos Stone Süre ve içerisindeki boss dropları neler ?
Chaos stone cz bölgesinde doğmaktadır , respawn süresi 45 dk -90 dk arasıdır. ,süresi dolduğunda bowl bölgesinde 4 farklı yerin birsinde doğmaktadır.
İçerisindeki bosslardan %20-25 oran ile master ve skill malzemeleri , %20-30 oran ile her joba göre Red Chitinler ve high item atmaktadır.

Yeni eklenen BOSS Stone nedir ?
BOSS stone emc ve lfcye özel bir boss ağacıdır , kesildiğinde 1 adet random boss atmaktadır. Detaylar için buraya tıklayınız.

Flash sistemi aktif midir ?
Evet , Beginners store npc sinden alınmaktadır. (DC-EXP-WAR) Maximum 10 adet basılabilir. 180 dk flashların kullanım süresi vardır. Extra olarak relog attığınızda veya dc yediğinizde flash silinmemektedir kalan süreden devam etmektedir.

Macro tarzı programlar ile farm yapabilirmiyiz ?
Bu tarz programların slotlarda kullanımı yasaktır,Kullanan oyuncular 3-7 gün arası süreli ban uygulanmaktadır. (Sadece exp slotlarında serbesttir.)

Sınırsız Pot varmıdır ?
360 HP , 480 MP Potlar farm yapan ve exp kasan oyuncuları düşündüğümüz için sınırsız yapılmıştır.

LeveL Cap ve Haftalık NP Ödülleri Nasıl olacaktır?
LeveL Cap sistemi gelişmiştir 65 ve 70 level lere ulaşan her oyuncular ödül kazanacaktır fakat belirli süresi vardır, bu konu hakkında tüm detaylar için buraya tıklayınız.
Haftalık Sağ NP Ödülleri ise her çarşamba saat 23.59 da 4 job 1.lerine 15.000 KC ödül şeklindedir. IRK Ayrımı yoktur. (Her jobun 1.si 15.000 KC Ödül kazanır.)

Sunucuda Para Zormu ve ilk Günler Avantajımız Varmı ?
Evet,para zor. Zor olduğu için de sunucuda ilk 2 gün Teleport ve Skill-Stat Sıfırlama işlemlerinde ücret alınmayacaktır.
 
Üst