GSG Server Survival Sunucu !

Server Adı
GSG
Site Adresi
https://gsgserver.com/
Server Tipi
  1. Survival
Versiyon
1.8-1.17.X
Açılış Tarihi
1 Ocak 2023
Discord
https://discord.com/invite/ddjz6qwDwr

Mod

Member
Katılım
28 Kas 2022
Mesajlar
156
Tepkime puanı
0
Konuyu Başlatan

Madde 1 - Saygısızlık
Her şeye saygının her zaman tesis edilmesi, üyelere veya personele saygısızlık edilmesine müsamaha gösterilmemesi esastır. Diğer oyuncuları veya personeli rahatsız etmeyin.
Madde 2 Programlar
Haksız avantaj sağlayan herhangi bir program, mod, istemci veya doku yasaktır. Uçmak, görünmez oyuncuları görüntülemek, daha fazla hasar vermek, daha hızlı koşmak veya sunucu tarafından tasarlanmamış herhangi bir dış avantaj sağlamak için modifikasyonlar kullanmak yasaktır.
Madde 3 - Binalar
Diğer oyuncuların binalarını böceklerle yok etmeye izin verilmez. Haritaya rastgele lav, su ve blok yerleştirmek yasaktır. Bununla birlikte, kötü niyetli veya saldırgan karakterli yapılar da yasaktır.
Kural 4 - Sel/spam:
Hem özel hem de yerel ve küresel sohbetlerde tekrar tekrar gönderilen mesajları göndermek yasaktır. Harflerin tekrarlanması, büyük harf kilidi veya sohbetteki herhangi bir kirlilik cezalandırılacaktır.
Madde 5 - Sahte sohbet
Bir oyuncuyu öldürmek veya çalmak için yalan söylemek ve/veya aldatmak yasaktır. O zaman, oyuncunun oyun içinde tuzaklar kurduğu için cezalandırılmakla yükümlü olduğu anlaşılmaktadır.
Madde 6 - Oynanış
Oyun uğruna, redstone'un yoğun kullanımı gibi her türlü hata veya sistem, lagarthe sunucusu lehine kesinlikle yasaktır.
 
Üst