GTM Minecraft Gta Sunucu !

Server Adı
GTM
Site Adresi
https://grandtheftmc.net/
Server Tipi
  1. Survival
Versiyon
1.8-1.17.X
Açılış Tarihi
12 Mar 2022

Toretto

Member
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
784
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan
Grand Theft Minecart, Minecraft'ta en çok oynanan Grand Theft Auto sunucusudur. Av tüfeğinden keskin nişancılara kadar 48 özel silahımızı kullanabileceğiniz tamamen özel bir oyun modu olan GTM'yi sunuyoruz, hepsi GTM'ye özgü. Sadece çeşitli silahlar sağlamakla kalmıyoruz, aynı zamanda arabalardan tanklara ve hatta uçaklara kadar özel araçlar da sağlıyoruz. En zengin suçlulardan biri olabilir ve özel yapım haritamızda kendi büyük çatı katı dairenize sahip olabilirsiniz. GTM'de çeteler ve birden fazla dil içeren büyük bir topluluk bulabilirsiniz. Sunucuyu herkes için daha da serin ve eğlenceli hale getirdiğimiz için sık, büyük güncellemelerimizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Grand Theft Minecart en eski oyun modumuzdur - MineSantos, Sanktburg veya New Mineport şehrine atlayın, harika ekipmanlarla dolu sandıkları yağmalayın ve arkadaşlarınızla eğlenin. Yine de dikkatli olun, sokaklarda dolaşan polisler var ve katilleri sevmiyorlar! Seviye atladıkça, gittikçe daha güçlü silahlara ve araçlara erişin ve tüm eşyalarınızı saklamak için harika bir daire veya ev satın alın. Bir çeteye katılın ya da kendi çetenizi oluşturun ve Los Santos'un Suç Lordu olun. Grand Theft Minecart'ta fırsatlar sınırsızdır.

Grand Theft Minecart'a göz atmak ister misiniz? Şimdi gtm.network IP adresi ile sunucuya bağlanın.

SUNUCU SOHBET KURALLARI


| Genel Spam

- Chat Flood

Chat flood, aynı veya benzer sohbet mesajının özellikle (ancak zorunlu olarak değil) bir başkasına yakın bir şekilde art arda sohbet mesajlarının hızlı "sel" olarak tanımlanır . (ÖRNEKLERE BAKIN)

- Character Spam
Karakter spam'i, bir kelime veya cümledeki karakterlerin gereksiz yere tekrarlanması olarak görülür. Karakter spam'i, belirli bir anlamı veya amacı olmayan rastgele karakterlerin spam'ini içerir. (ÖRNEKLERE BAKIN)

- Command Spam
Command spam is defined the unnecessary repetition of commands especially in a way that is obtrusive to other players. Command spam includes (but is not limited to) spamming teleportation requests, spamming /pay commands, spamming trade requests, spamming messages in /help and etc. (VIEW EXAMPLES)

- Encouraging Spam
Doğrudan veya dolaylı olarak spam'i teşvik etmek kesinlikle yasaktır! Spam'i teşvik etmek, bir oyuncunun başka bir oyuncuya / oyunculara sel / spam sohbetine karşılık bir şey sunması olarak görülür. Ağda spam yapmak için toplu olarak işbirliği yapmak da bu kurala girer ve yasaktır. (ÖRNEKLERE BAKIN)

- Special Characters
Özel karakterler, standart İngilizce karakterlere (özel yazı tipi metni dahil) dahil edilmeyen herhangi bir karakterin kullanılmasıdır. GTM'nin herkese açık sohbetlerinde özel karakter kullanımına izin verilmez. Ancak, mesajlar diğer oyunculara rahatsız edici olmadığı sürece özel mesajlarda özel karakterler kullanabilirsiniz. (ÖRNEKLERE BAKIN)
| Irkçılık veya Ayrımcılık
Irkçılık veya ayrımcılık, özellikle önyargı temelinde, bir ırk, din veya cinsiyet hakkında (veya buna karşı) ayrımcı veya düşmanca herhangi bir kelime, ifade veya davranışın kullanılmasıdır. GTM bu tür ayrımcı davranışlara tolerans göstermeyecek ve suçlular cezalandırılacaktır!

| Kişisel Bilgilerin
Serbest Bırakılması Başka bir oyuncunun (veya personelin) kişisel bilgilerini açık veya zımni izinleri olmadan tekrarlamak veya bahsetmek ciddi bir suçtur ve izin verilmez!

| Reklam

- Sunucu Reklam

Reklam Diğer Minecraft sunucularına izin verilmez! Bu, oyuncuların sunucuya katılmasını sağlamak için IP'yi veya bir sunucunun adını göndermeyi içerir.

- Other Advertising
Minecraft pelerinleri, altlar ve hatta Minecraft dışı diğer hizmetlerin satışı gibi ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir harici hizmetin reklamına izin verilmez.

- Non-GTM Related Links
Özellikle halka açık sohbetlerde Grand Theft Minecart ile ilgili olmayan herhangi bir bağlantı gönderemezsiniz. Buna Discord sunucu bağlantıları, Teamspeak IP'leri, Instagram hesapları, Twitter hesapları, ilgisiz web siteleri vb. Dahildir.

| Oyunculara Saygı Duymak
Oyuncuları birbirlerine saygılı olmaya ve tüm oyuncular için güvenli ve nazik bir ortam sağlamaya teşvik ediyoruz. Bu nedenle, herhangi bir oyuncuya saygısızlık edemezsiniz. Diğer oyunculara saygısızlık etme örnekleri şunları içerir (ancak bunlarla sınırlı değildir):
  • Her türlü IRL tehdidinde bulunmak.
  • Başka bir oyuncuya karşı nefreti teşvik etmek.
  • Aşırı küfür.
  • Kendine zarar vermeyi teşvik etmek.
  • Ölüm tehditleri savurmak.
Genel olarak, bir oyuncunun hedefe yönelik herhangi bir küfür veya genel nefret yöneltmediği sürece, bireyin kendisinden ziyade bir bireyin "becerilerine saygısızlık ettiği" durumları göz ardı etmeyi seçebiliriz. Ancak, bu muafiyetin başka bir kişiyi taciz etmek için kötüye kullanıldığına inanırsak, yine de sizi cezalandırma hakkına sahibiz.

| Personele ve Takım Üyelerine Saygı Duymak Bu kural temel olarak "Oyunculara Saygı Duymak
" kuralıyla aynıdır, ancak personele saygısızlık etmek daha ciddi bir şekilde ele alınacaktır. Yapı ekibi üyeleri de dahil olmak üzere hiçbir personel üyesine saygısızlık edemezsiniz. GTM personeli ve yapı ekibi üyeleri, günlük zamanlarının birkaç saatini topluluğa ayırır. GTM ekip üyeleri, size karşı asla saygısız olmayacak topluluğun gururlu üyeleridir, bu yüzden iyilik karşılığında en azını yapabilirsiniz!

| Cezalarla Mücadele Etme Herkese açık sohbetlerimizin hiçbirinde herkese açık bir şekilde bir ceza ile savaşmayın.
Cezanızı kaldırmanın tek yolu, grandtheftmc.net/appeal bir ceza temyizi oluşturmaktır. Personel, itirazınızı itiraz bölümü dışında herhangi bir yerde kabul etmeyecektir. Genel olarak, cezalar özeldir ve bunları kamuya açık olarak tartışmaya izin verilmez.

| Help Chat'i
kötüye kullanma /help sohbetini asla kötüye kullanmayın/kötüye kullanmayın. Kötüye kullanım örnekleri alakasız sorular sormak, cezalarla mücadele etmek, ücretsiz eşyalar istemek veya genellikle bir personelin zamanını boşa harcamaktır.

| Personeli Aldatan veya Yanıltıcı
GTM ile ilgili içerik hakkında bir Personel Üyesine yalan söylemek yasaktır. Bu, özellikle başka bir oyuncuyu bir personel üyesine bildirdiğinizde veya bir oyuncu bir personel üyesini bir menajere bildirdiğinde geçerlidir. Diğer örnekler arasında GTM'deki kuralların çiğnenmesiyle ilgili soruşturmalar sırasında personele yalan söylemek sayılabilir.

| Başkalarının Kimliğine Bürünme
Başka bir kişi gibi taklit etmeye izin verilmez. Personel üyelerini taklit edemez, ekip üyeleri, Youtuber'lar veya diğer oyuncuları oluşturamazsınız. Bu, oyundaki adınızı bir personel üyesinin adına veya başka bir isme çok yakın bir şeyle değiştirmeyi içerir.


| Hackusation
Hackusing, herkese açık sohbette hack'ler için bir oyuncuyu herkese açık olarak aradığınızda gerçekleşir. Diğer oyuncuların hacklenmesine izin verilmez! Bir oyuncunun bilgisayar korsanlığı yaptığını düşünüyorsanız, lütfen / rapor edin. Onları hacklemek, oyuncuları rahatsız etmekten ve bilgisayar korsanlarını uyarmaktan başka bir şey yapmaz ...!---------- SERVER OYUN KURALLARI

| Kara Listeye Alınmış Değişiklikler

Herhangi bir kara listeye alınmış değişikliğin kullanılması veya ağda oturum açılması kesinlikle yasaktır ve GTM ağından derhal yasaklanmayla sonuçlanacaktır. Kara listeye alınmış değişiklikler, istemcinizde oynanışta size diğer oyunculara göre haksız avantaj sağlayan herhangi bir değişikliktir. Bu, modifiye edilmiş fare gibi donanım değişikliklerini içerir. Belirli bir değişikliğe izin verilip verilmediğinden emin değilseniz izin verilen modların listesi için lütfen grandtheftmc.net/mods ziyaret edin veya bir GTM personeline danışın.

| General Scamming
Dolandırıcılık, iki tarafın bir anlaşma üzerinde anlaştığı, ancak taraflardan birinin anlaşmanın sonuna kadar takip etmediği zamandır. Genel dolandırıcılık, "takım ihaneti" veya "seçilmiş bir orta adam olmadan 1o1 ihanet" İÇERMEZ. Bu kural, eşyaların, oyun içi paranın, konutun veya diğer malların ticaretini içeren tek anlaşmalara özgüdür. Başka bir oyuncuyu dolandırıcılık nedeniyle şikayet etmek isterseniz, anlaşmanın gerçekleştiğini ve diğer oyuncunun sizi dolandırdığını göstermek için yeterli kanıta sahip olmanız gerektiğini lütfen unutmayın.

| House Raiding
House baskını, birisinin Premium House'una başka birini eklemesi ve kişinin "baskınlar" eklemesi veya sahibinin eşyalarının önemli bir kısmını çalmasıdır. Bu sizin başınıza gelirse, bir destek bileti oluşturun ve / veya hemen bir Kıdemli ile iletişime geçin, yalnızca belirli bir süre içinde yardımcı olabiliriz.

| Bağış Dolandırıcılığı
Hem düzenli dolandırıcılık hem de bağış dolandırıcılığına izin VERİLMEMEKTEDİR. Ancak, bağış dolandırıcılığı çok daha ciddiye alınır ve çok daha sert bir cezaya neden olur. Bağış dolandırıcılığı, GTM Store'da avantajlar için ürün ticareti yapmayı içeren dolandırıcılıklardır. Bu notta, bir bağış işlemi yapıyorsanız, lütfen GTM bağış anlaşması kurallarına uyduğunuzdan emin olun!

| Aksaklık Suistimali
Herhangi bir aksaklık, hata veya istismarın kötüye kullanılması / kullanılması kesinlikle yasaktır. Bir aksaklık, hata veya istismar bulursanız, lütfen derhal bir personele bildirin!
- Alt Abuse
"Alt abuse", bir oyuncunun oyun mekaniğinden yararlanarak avantaj elde etmek için diğer Minecraft hesaplarını kullandığı bir aksaklık kötüye kullanımı / istismar şeklidir. Şu anda, alt kötüye kullanımına örnekler şunları içerir: Birden fazla loto yuvası kazanmak için altlarda toplu piyango bileti satın almak, 'başlangıç parasını' toplu transfer etmek için alts kullanmak, sunucuyu spam / gecikmeye çalışmak için düzinelerce alts ile giriş yapmak ve çiftçilik öldürmeleri ve Alt hesaplarını kullanan diğer Oyunculara göre haksız bir avantaj sağlayabilecek diğer şeyler.

| Yasadışı İşlemler
Yasa dışı işlemler, GTM para biriminin (oyun öğeleri, oyun içi para vb.) herhangi bir harici hizmet veya para birimi için takas edilmesini içeren işlemlerdir. Bu, alternatif hesaplar, kaynak paketleri, gerçek hayat parası ve hatta diğer oyunlardaki veya sunuculardaki öğeler için oyun içi GTM öğelerinin takas edilmesini içerir. Yasadışı bir ticaret yapmaya çalıştığınız / yaptığınız tespit edilirse, ağdan yasaklanacaksınız.

| Alts and Account Sharing
GTM'de alternatif hesapların kullanımına izin verilir. Ancak, yalnızca size ait alternatif bir hesap (lar) kullanabilirsiniz! Size ait olmayan alternatif hesapları kullanmayı veya paylaşmayı seçerseniz, bu hesaptaki işlemlerden sizinmiş gibi sorumlu tutulmaya devam edersiniz. Örneğin, bu alternatif hesap saldırıya uğramış istemcilerin kullanımı veya başka herhangi bir kural ihlali türü nedeniyle yasaklanacaksa, bu eylemlerden de sorumlu tutulabilir ve kendi hesaplarınız kalıcı olarak yasaklanabilir! Buna, başka bir oyuncuya hesabınızı sağlayarak yasaklarından kaçmasına yardımcı olmak da dahildir. Aynı şekilde, birisi hesabınızı herhangi bir sunucu kuralını ihlal etmek için kullanırsa, bu eylemlerden tamamen sorumlu tutulacaksınız. Hesap güvenliğiniz sizin sorumluluğunuzdadır. Bundan kaçınmanın en iyi yolu, yalnızca sahip olduğunuz hesapları kullanmak ve HİÇBİR KİMSENİN hesaplarını ASLA paylaşmamak VEYA kullanmamaktır. Ancak, bazı durumlarda, hesabınızın paylaşıldığını veya güvenliğinin ihlal edildiğini tespit edersek, yukarıdaki duruma düşmenizi önlemek için güvenliğiniz için bu hesabı geçici olarak yasaklayabiliriz. Bu tür yasaklamalara itiraz edebilecek ve hesap şifresini değiştirdiğinizi kanıtlayarak hesabınızın yasaklanmasını kaldırabileceksiniz.
(Not: Yasaklı olmamak için hesap şifresini değiştir kuralı, hesabınız zaten bilgisayar korsanlığı, yasaklama kaçakçılığı vb. gibi kötü amaçlarla kullanılmışsa geçerli DEĞİLDİR.)

| VPN Usage
Due to their general use for malicious purposes, VPNs are not allowed on GTM. There is no reason to be using a VPN on the network. Please take ease in that your privacy is safe with us.
| Mouse Abuse (or Drag Clicking)
Fare kötüye kullanımı (veya Sürükle Tıklama), bir kişinin parmaklarını faresinin üzerinde fareyi "titreştirecek" şekilde sürüklediği bir yöntemdir. Bu tıklama yöntemi yalnızca bazı fare ile mümkündür ve GTM'de izin verilmez. Sürükleme tıklaması, otomatik tıklama ile ilgili yanlış yasaklamalara neden olabilir. Uyarıldınız!
 
Üst