Gümüş Bilezik Görevi Nasıl Yapılır ?

senuzulme35

New member
Katılım
4 Mar 2022
Mesajlar
10
Tepkime puanı
0
Konuyu Başlatan
Bugün ki konumuzda gümüş bilezik görevinin nasıl yapılacağı ile ilgili bilgi vereceğiz. Konuyu okuduktan sonra inanıyoruz ki tüm herkes bu görevi çok rahat şekilde tamamlayacaktır. En ince ayrıntısına kadar bilgi vereceğiz.

Öncelikle bu görevi alabilmek için oynadığımız karakterimizin 20 levele ulaşmış olması gerekmektedir. Levele ulaştıktan sonra karakterinizle Köy Gardiyanı ya da Köy Meydanı Bekçisi adlı npcye gitmeniz gerekmektedir.

1647509844666.png

Ardından npcye tıklayıp bize verecek olduğu görevi almamız gerekiyor. Bu görevde bizden 1 adet Mi-Jung canavarını öldürmemiz istenmektedir.

1647509939190.png

Görevi karakterimizle aldıktan sonra Mi-Jung öldürmek için yola çıkıyoruz. Bu canavarı beyaz yeminli slotlarının olduğu kısımda çok rahat şekilde bulabiliriz. Ancak unutmayın ki canavarın adı sadece Mi-Jung olmalıdır, aynı canavar adında Moralsiz Mi-Jung canavarı da mevcut ancak biz normal olanını keseceğiz.

1647510076891.png

Bu canavarı kestikten sonra doğruca tekrardan Köy gardiyanına dönüyoruz. Görevimizi tamamladık artık sıra ödül alımında. Gardiyan direkt olarak envaterinize +0 Gümüş Bilezik ödülünüzü gönderecektir. Envaterinizi kontrol edin.

Tebrikler , artık Gümüş bilezik göreviniz bitmiştir :)
Bu görevi her 20 level karakterinizde sürekli olarak yapabilir ve ödül alabilirsiniz.
 
Üst