HeliosMine 13 Mayıs Cuma Günü Açıldı !

Server Adı
HeliosMine
Site Adresi
https://www.heliosmine.com/anasayfa
Server Tipi
  1. Skyblock
Versiyon
1.8-1.17.X
Açılış Tarihi
13 May 2022
Discord
https://discord.com/invite/wqVFKj6t?utm_source=Discord%20Widget&utm_medium=Connect

Toretto

Member
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
784
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan
HeliosMine Skyblock sunucumuza hoşgeldiniz.

Sunucumuzda:
- 32GB DDR4 3200Mhz Ram
- Ryzen 9 3900X 12C
- 50Gbps DDOS koruması mevcuttur.

Sistemler:
- Çiftçi
- Minyonlar
- Ejderha Eventi
- Yazı-Tura
- Rütbeler
- Görevler
- AdaFly Marketi


Sunucumuzu ve sistemlerimizi her an geliştirerek, her gün bir öncekinden daha iyi olmak için çabalıyoruz. Değerli yorumlarınız ve tecrübelerinizle Discord üzerinden bize geri dönüş sağlayabilir, ihtiyacınız olduğunda hızlıca destek sistemimizden yardım alabilirsiniz.

Sunucumuz 13 Mayıs 2022 Cuma günü, saat 19:30'da açılacaktır. Sunucudaki gelişmeleri, güncel haber ve etkinlikleri takip etmek için Discord sunucumuzda yerinizi almayı unutmayın!

HeliosMine Kurallar :

1->Oyuncuları örgütleyip bir kimseye veya bir gruba hakaret etmek, suç atmak, gururunu kırmak yasaktır.

2->Sohbetin akışını sabote edecek şekilde mesaj atmak (spam/flood) ceza sebebidir.

3->Oyun yöneticilerini gereksiz ithamlarla, yalan belgelerle kandırmaya çalışmak yasaktır.

4-> Herhangi bir platformda HeliosMine aleyhine paylaşımlar yapmak, marka değerini düşüren ithamlarda ve/veya söylemlerde bulunmak yasaktır.

5-> Bir kimsenin özel hayatına dair bilgileri HeliosMine platformlarında yayınlamak ceza sebebidir. Fotoğraf, telefon numarası ve video gibi öğeler dahildir.

6-> Oyun açıklarını kullanıp haksız kazanç elde etmek yasaktır.

7-> HeliosMine platformlarında siyasi, dini görüşlere hakaret etmek veya aşağılayıcı kelimeler sarfetmek ceza sebebidir.

8-> HeliosMine sunucusunda oyun içi veya oyunla ilgisi olmayan unsurların/hizmetlerin; para, site kredisi karşılığında, para değeri olan/olmayan ögeler ve benzerleri karşılığında ticaretin yapılması/yapılmaya teşebbüs edilmesi ceza sebebidir.

9-> Oyun yöneticileri gerekli gördüğü hallerde asıl/yan hesaplarınızı ve arkadaşlarınızı oyundan uzaklaştırabilir.

10-> Farklı bir şekilde oyun oynama avantajı sağlayan herhangi bir client/mod kullanmak yasaktır. Yasadışı client veya modlar kullanmak kesinlikle yasaktır. Kill aura, anti-knockback, x-rayler, auto-clickerlar, makro basışları, freecamlar, oyuncu lokasyonunu gösteren mapler, uçmak yasadışı modlara örneklerdir. Regedit de buna dahil (Kayıt defterini düzenleme). Bile bile yasadışı modlar kullanan kişiler ile takım olmak sizide yasaklandırabilir.

11-> Kimliğe bürünmek, diğer oyuncuları sizi bir yetkili veya bir YouTuber olduğunuza inandırmaya zorlamaya çalışmak olarak tanımlanır. Kimliğe bürünme kesin olarak yasaktır.

12-> Reklamcılık diğer sunucuların, sosyal medya hesaplarının, Youtube Twitch hesaplarının veya diğer herhangi mal veya hizmetin tanıtımı olarak tanımlanır. Youtube'un veya yayın yapmanın hafif reklamlarına izin verilir, ancak spam yapılır veya kötüye kullanılması durumunda ceza ile sonuçlanacaktır. Youtuber rankına sahip kullanıcılar kendi kanallarını veya diğer sosyal medya hesaplarını reklam yapabilir.

Screenshot_4.png
 
Üst