HomeKoGame Yeni Özellikler Ve Bir Çok TL Ödüllü Etkinlikler İle Açılıyor !

Server Adı
HomeKoGame
Site Adresi
https://homekogame.net/
Server Tipi
HomeKo
Versiyon
v1908
Açılış Tarihi
16 Eyl 2022
Discord
https://discord.gg/3xRahJFK2k

Toretto

Member
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
784
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan

Değerli HomeKOGame Oyuncuları;
Yeni dünya "APEX" sunucumuzda Infinite Arrow özelliğimiz aşağıda belirttiğimiz gibidir. Oyunumuzu keyifli, sorunsuz ve kolay oynamanız için elimizden gelen tüm gayret ile siz değerli oyuncularımızın beğenisine sunuyoruz.


Power-UP Store üzerinde satılan "Infinite Arrow" özelliği aşağıda belirtilmiştir.

Infinite Arrow sayesinde üzerinizde Sundrieste satılan veya Droplardan çıkan Arrow eşyasına ihtiyacınız kalmadan 15 gün boyunca sonsuz kullanıma sahip olarak "Arrow" kullanabilirsiniz.

Infinite Arrow eşyasına sahip olmak için " Power Up Store " üzerinden 625 KC ile sahip olabilirsiniz. Moradon bölgesinde bulunan [Peddler] Hemes NPC'sinden kırdırarak kullanabilirsiniz.

Değerli HomeKOGame Oyuncuları;
Yeni dünya "APEX" sunucumuzda Infinite Cure özelliğimiz aşağıda belirttiğimiz gibidir. Oyunumuzu keyifli, sorunsuz ve kolay oynamanız için elimizden gelen tüm gayret ile siz değerli oyuncularımızın beğenisine sunuyoruz.


Power-UP Store üzerinde satılan "Infinite Cure" özelliği aşağıda belirtilmiştir.

Infinite Cure sayesinde üzerinizde Sundrieste satılan veya Droplardan çıkan Cure Blessing eşyasına ihtiyacınız kalmadan 15 gün boyunca sonsuz kullanıma sahip olarak "Cure" kullanabilirsiniz.

Infinite Cure eşyasına sahip olmak için " Power Up Store " üzerinden 625 KC ile sahip olabilirsiniz. Moradon bölgesinde bulunan [Peddler] Hemes NPC'sinden kırdırarak kullanabilirsiniz.

Değerli HomeKOGame Oyuncuları;
Yeni dünya "APEX" sunucumuzda Giantic Axe özelliğimiz aşağıda belirttiğimiz gibidir. Oyunumuzu keyifli, sorunsuz ve kolay oynamanız için elimizden gelen tüm gayret ile siz değerli oyuncularımızın beğenisine sunuyoruz.Giantic Axe üzerinde ki " DEX " bonusu " STR " ile değiştirilmiştir.image.png.9ba8f8dc971687157d64fd99b78b2127.pngimage.png.dafd9b42d16bd9f8ccf6f0e2ded9b2c5.png

Karakter Rebirth sistemi nedir?

Karakter Rebirth sistemi 83LVL %100 olduktan sonra 100m Para , 10k NP karşılığında, dilediğiniz Statlara " STR, HP, DEX, MP, INT " 2 Puan ekleme hakkı elde edersiniz.

Rebirth sistemi başta bakıldığında çok etkili gözükmeyen bir şey olsa bile 83/10 gibi bir düzeye ulaşıldığında 20 stat değişikliği yaratır, bu da Armor setinizin etkisini +7'den +8'e çıkarmış olmak gibi farz edilebilir.

Yeni dünya "APEX" sunucumuzda Hepa's Crafting özelliğimiz aşağıda belirttiğimiz gibidir. Oyunumuzu keyifli, sorunsuz ve kolay oynamanız için elimizden gelen tüm gayret ile siz değerli oyuncularımızın beğenisine sunuyoruz.  • Hepa's İtemler artık fazladan 2 AP yerine 5 AP sağlamaktadır.Normal hallerine göre. ( Örn: +1 Shard (66) Atak verirken Yeni Hali ile (71) Atak Olacaktır )
  • Hepa's Exceptional İtemler artık fazladan 4 AP yerine 7 AP sağlamaktadır.Normal hallerine göre. ( Örn: +1 Shard (66) Atak verirken Yeni Hali ile (73) Atak Olacaktır )
Hepa's ve Hepa's Exceptional Itemler Moradon'da Bulunan [Hepa Pupil] Shozin adlı NPC'de Yapılabiliyor.
Örnek : Elinizde +1 Shard var ve Bunu +1 Hepa's Exceptional Shard yapmak istiyorsunuz. ( Bilgi : İtem sadece +1 iken Yapabilirsiniz.)
 
Üst