HylexMc OneBlock Sunucu !

Server Adı
HylexMc
Site Adresi
https://store.hylexmc.net/
Server Tipi
 1. Oneblock
Versiyon
1.8-1.17.X
Açılış Tarihi
1 Ağu 2022
Discord
https://discord.com/invite/jj8fJQgUHx

Toretto

Member
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
784
Tepkime puanı
1
Konuyu BaşlatanBu sayfa, Gizlilik Politikamız ve Genel Web Sitesi Hüküm ve Koşullarımızla birlikte, hakkımızda size bilgi verir ve web mağazamızı ("Satıcı", "Biz", "Bize", "Bizim") kullanımınızı düzenleyen yasal şartlar ve koşullar ("Şartlar") hakkında sizi bilgilendirir.

Bu Koşullar, Webstore'da video oyunuyla ilgili ürünleri, öğeleri ve diğer içerikleri ("Ürünler") satın almanızla ilgili olarak sizinle Bizim aramızdaki tüm sözleşmeler için geçerli olacaktır ("Sözleşme").

Lütfen bu Şartları dikkatlice okuyun ve Web Mağazasından sipariş vermeden önce bunları anladığınızdan emin olun. Bir sipariş vermeden önce bu Koşulları kabul etmenizin isteneceğini lütfen unutmayın. Bu Koşulları kabul etmeyi reddederseniz, sipariş veremezsiniz.

Bu Koşulların bir kopyasını yazdırmalı veya ileride başvurmak üzere bilgisayarınıza kaydetmelisiniz.

Bu Şartları, Koşul 11'de belirtildiği gibi zaman zaman değiştiririz. Her sipariş vermek istediğinizde, o sırada geçerli olacak şartları anladığınızdan emin olmak için lütfen bu Koşulları kontrol edin. Bu Şartlar en son 13 Ağustos 2020 tarihinde güncellenmiştir.

Bu Koşullar yalnızca İngilizce dilinde mevcuttur.

 1. Hakkımızda bilgiler
  1. Bu çevrimiçi oyun sunucusuna ("Oyun Sunucusu") ait ürünler için Lisanslı bir satıcıyız. Dijital ürünleri ve yazılımları Oyun Sunucusundan lisanslıyoruz ve Ürünleri size satıyoruz. Biz Tebex Limited t / a Tebex, İngiltere ve Galler'de şirket numarası 08129184 ile kayıtlı bir şirket ve Tebex Limited, Levy Cohen & Co, 37 Broadhurst Gardens, Londra, Birleşik Krallık, NW6 3QT adresinde kayıtlı ofisimiz bulunmaktadır. KDV numaralarımız GB167189962 ve EU372035465'tir.
 2. Bizimle iletişime geçin
  1. Teknik destek için bizimle iletişime geçmek isterseniz, bir mağazayı dolandırıcılık faaliyeti için bildirmeniz gerekiyorsa veya bir Oyun Sunucusunun bizim veya bir ortağın UAP'sini ihlal ettiğini bildirmek isterseniz, https://www.tebex.io/contact/checkout ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  2. Sizinle iletişime geçmemiz veya size yazılı olarak bildirimde bulunmamız gerekirse, bunu e-posta veya ön ödemeli posta yoluyla yapacağız.
 3. Web Mağazasının Kullanımı
  1. Web Mağazasını kullanımınız Genel Web Sitesi Hüküm ve Koşullarımıza tabidir. Lütfen bu belgeyi okumak için zaman ayırın, çünkü sizin için geçerli olan önemli şartları içerir.
 4. Oyun Sunucusu ile ilişkimiz ve Sözleşmenin sizinle Bizim aramızda nasıl oluştuğu
  1. Web Mağazamız, Bize sipariş vermek için atmanız gereken adımlarda size rehberlik edecektir. Sipariş sürecimizi kullanırken, siparişlerinizi Bize göndermeden önce hataları kontrol etmeli ve düzeltmelisiniz. Lütfen sipariş sürecinin her sayfasında siparişinizi okumak ve kontrol etmek için zaman ayırın.
  2. Oyun Sunucusu için reklam ve yazılım satmak amacıyla logoları, grafikleri, logoları, kelime işaretlerini ve diğer varlıkları lisanslıyoruz. Söz konusu Oyun Sunucusundan oyun içi ödüller ve avantajlar sağlayan bu tür yazılımları satma haklarını lisanslıyoruz.
  3. Oyun Sunucusu, Oyun içi avantajlar veya ödüller sağlayan ve Ürünlerin satışı için kayıtlı satıcı rolünü yerine getiren bu tür ürünleri Satmamız için Bize açık izin ve lisans vermiştir.
  4. Satıcı olarak, potansiyel dolandırıcılık faaliyetleri veya Bizimle önceki etkileşimleriniz dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, malların satışını müzakere edebilir ve sonuçlandırabilir veya uygun gördüğümüz herhangi bir nedenle bir satışı sonuçlandırmayı reddedebiliriz.
  5. Web Mağazasından Ürün satın aldığınızda, Ürünleri satın almak için Bizimle bir Sözleşme yapmış olacaksınız. Siz ve Oyun Sunucusu arasında bu konuda herhangi bir sözleşme yapılmamıştır.
  6. Desteğe ihtiyacınız varsa veya Sözleşme veya Ürünler ile ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, Bizimle iletişime geçmelisiniz. Lütfen bizimle iletişime geçebileceğiniz iletişim adresini ve bir sorunuz, endişeniz veya anlaşmazlığınız olması durumunda sizinle nasıl iletişime geçeceğimizi ayrıntılarıyla açıklayan Koşul 2'ye bakın.
 5. Ürünlerle İlgili Sorunlar
  1. Bizimle olan sözleşmeniz, sahip olabileceğiniz herhangi bir ürünü veya sorguyu çözmek için her türlü makul çabayı göstereceğimiz anlamına gelir. Bizimle iletişime geçmek için lütfen yukarıdaki Madde 4.6'ya bakın. Size sağlanan ve sattığımız Ürünü kullanmakla ilgili veya gerekli olan bir yardımcı hizmetin (örneğin, sunucuya erişim) performansı veya yerine getirilmemesi ile ilgili zorluklarla karşılaşırsanız, sizi uzman harici desteğe yönlendirebiliriz, ancak her zaman ilk etapta bizimle iletişime geçmelisiniz.
 6. Web Mağazası ve Ürünler
  1. Web Mağazasındaki tüm unvanlar, mülkiyet hakları ve fikri mülkiyet hakları Bize aittir. Ürünlerdeki tüm unvanlar, mülkiyet hakları ve fikri mülkiyet hakları Oyun Sunucusuna aittir ve Bize lisanslanmıştır. Biz, Oyun Sunucusu ve lisans verenlerimiz, bu şartların tarafınızdan ihlal edilmesi durumunda bu hakları korumak için ulusal ve uluslararası hukuktaki tüm hakları saklı tutarız.
  2. Web Mağazasına ve Ürünlerine sürekli, hatasız, virüssüz veya güvenli çalışmayı ve erişimi garanti etmiyoruz.
  3. Bizden yapılan satın alımlar, satın alma işleminde yer alan sanal öğeler için yapılan ödemelerdir. Bu işlem nihaidir ve geri ödeme yapılmaz. Oyun Sunucusunun kurallarını ihlal ettiğiniz için yasaklanırsanız, bu para size iade edilmez. Yasaklamalar Oyun Sunucusunun tam takdirine bağlıdır ve kuralları herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Oyun Sunucusuna erişebilme garantisi yoktur ve sunucu artık işletilmiyorsa sanal öğeler kaybedilir. Tüm öğeler sanaldır ve hiçbir değeri yoktur ve herhangi bir gerçek dünya para birimi ile değiştirilemez.
 7. Webstore kullanımıyla ilgili kısıtlamalar
  1. Web Mağazasını, bu Sözleşmede aksi belirtilmedikçe, Ürünlerin kişisel, ticari olmayan satın alımlarını yapmak dışında herhangi bir amaçla kullanamazsınız. Önceden yazılı iznimiz olmadan Web Mağazası'nı başkalarına satamaz, kiralayamaz, kiraya veremez, lisanslayamaz, güvenlik menfaati veremezsiniz.
  2. Web Mağazası'nda yer alan veya Web Mağazası ile ilgili kaynak kodunu kısmen veya tamamen kopyalayamaz, çoğaltamaz, yayınlayamaz, dağıtamaz, tercüme edemez, değiştiremez, herhangi bir türev çalışma oluşturamaz, parçalara ayıramaz, kaynak koda dönüştüremez, tersine mühendislik uygulayamaz veya başka bir şekilde keşfetmeye çalışamazsınız.
 8. Kişisel bilgilerinizi nasıl kullanıyoruz
  1. Kişisel bilgilerinizi yalnızca Gizlilik Politikamıza uygun olarak kullanırız. Lütfen bu belgeyi okumak için zaman ayırın, çünkü sizin için geçerli olan önemli şartları içerir.
 9. Yaş kısıtlaması
  1. Web Mağazasından Ürünleri yalnızca en az 16 yaşındaysanız satın alabilirsiniz.
 10. Sipariş süreci
  1. Web Mağazası üzerinden yapılan tüm satışlar, https://checkout.tebex.io/ bulunan ödeme platformumuz aracılığıyla işlenecektir. Ödeme yöntemleri, teslimat süreleri, vergiler ve ücretler ödeme işleminin bir parçası olarak ayrıntılı olarak açıklanacaktır. Lütfen sipariş sürecinin her aşamasında siparişinizi okumak ve kontrol etmek için zaman ayırın.
  2. Tüm siparişler, ilgili oyunun yayıncısının şart ve koşullarına ve Sattığımız Ürünü kullanmakla ilgili veya gerekli olan Size sağlanan herhangi bir yan hizmetin şartlarına ek olarak bu Şartlara tabi olacaktır. Söz konusu hüküm ve koşullardan herhangi biri arasında bir çelişki olması durumunda, bu Şartlar öncelikli olacaktır.
  3. Siparişiniz veya Satış şart ve koşullarımızla ilgili herhangi bir sorunuz veya sorununuz olması durumunda Bizimle iletişime geçmelisiniz.
 11. Bu Şartları değiştirme hakkımız
  1. Bu Şartları zaman zaman değiştiririz. Bu Koşulların en son ne zaman güncellendiğini görmek için lütfen bu sayfanın üst kısmına bakın.
  2. Web Mağazası'nı kullanarak her Ürün sipariş ettiğinizde, siparişiniz sırasında yürürlükte olan Şartlar geçerli olacaktır.
  3. Bu Koşulları, ilgili yasalardaki ve düzenleyici gerekliliklerdeki değişiklikleri yansıtmak için zaman zaman siparişiniz için geçerli oldukları şekilde revize edebiliriz.
  4. Bu Koşulları siparişiniz için geçerli oldukları şekilde revize etmemiz gerekirse, değişiklikler hakkında makul bir ön bildirimde bulunmak için sizinle iletişime geçeceğiz ve değişikliklerden memnun değilseniz siparişinizi nasıl iptal edeceğinizi size bildireceğiz. Etkilenen tüm Ürünler veya yalnızca henüz almadığınız Ürünler için iptal edebilirsiniz.
 12. Avrupa Birliği müşterileri için Para Çekme ve Geri Ödeme Hakkı
  1. Bu Koşul 12 yalnızca Avrupa Birliği ("AB") müşterileri için geçerlidir.
  2. AB yasaları, yazılım satışlarında size cayma hakkı sağlar (yani, sizinle Bizim aramızdaki anlaşma). Bu, içerik son kullanıcıya sağlandıktan sonra dijital olarak sağlanan içerik için hariç tutulabilir. AB'nin yasal cayma hakkı, satın alma işleminizden 14 gün sonra veya (uygun onay ve onayı verdiğiniz durumlarda) içeriği ve hizmetleri ilk kez indirmeye başladığınız anda (hangisi daha erkense) sona erer.
  3. AB'den çekilme hakkınız hakkında sizi Program 1'de bulabileceğiniz ayrıntılı olarak bilgilendirmekle yükümlüyüz. Bu Koşul 12'nin Çizelge 1'den herhangi bir şekilde farklı olması durumunda, Program 1'deki şartlar geçerli olacaktır.
 13. Diğer Haklar
  1. Bir tüketici olduğunuz için, Sözleşmeye uygun Ürünler tedarik etmek için yasal bir yükümlülük altındayız. Bir tüketici olarak, hatalı olan, tarif edildiği gibi olmayan veya makul beceri ve özenle sağlanmayan Ürünlerle ilgili yasal haklara sahipsiniz. Bu yasal haklar, Koşul 12 ve Program 1'de belirtilen cayma hakkınızdan veya bu Şartlardaki başka herhangi bir şeyden etkilenmez. Yasal haklarınız hakkında tavsiyeler yerel Vatandaş Danışma Bürosundan veya Ticaret Standartları ofisinden edinilebilir.
 14. Teslim
  1. Ürünlerin Web Mağazasından teslimatı Bizim tarafımızdan gerçekleştirilir. Bununla ilgili şartlar Sözleşmenizin bir parçasını oluşturabilir. Bununla ilgili herhangi bir sorunuz veya sorununuz olması durumunda Bizimle iletişime geçmelisiniz.
 15. Ürünlerin Fiyatı
  1. Sizin tarafınızdan ödenecek Ürünlerin fiyatı Bizim tarafımızdan belirlenir ve siparişinizi gönderdiğiniz sırada Web Mağazasında belirtildiği gibi olacaktır.
  2. Fiyatları zaman zaman değiştirebiliriz, ancak değişiklikler Bizim tarafımızdan kabul edilmiş olan daha önce vermiş olduğunuz herhangi bir siparişi etkilemeyecektir.
  3. Web Mağazasından satın alınan Ürünlerle ilgili ödeme işlemleri bizim tarafımızdan ve üçüncü taraf ödeme işlemcilerimiz tarafından gerçekleştirilir.
  4. Herhangi bir bölgedeki Ürünler için yapılan ödemelerden KDV (veya benzer bir satış vergisi) alınabiliyorsa, bu KDV tutarını sizin tarafınızdan ödenecek fiyata ekleyeceğiz.
  5. Yanlış fiyatlandırma veya KDV'nin yanlış muamelesinden kaynaklanan herhangi bir hatayla ilgili şartlar, sizinle Bizim aramızda kararlaştırıldığı gibidir.
 16. Nasıl ödeme yapılır?
  1. Ürünler için yalnızca ödeme akışınız sırasında belirttiğimiz ödeme yöntemlerini kullanarak ödeme yapabilirsiniz.
  2. Bize ödeme bilgilerini verdiğinizde, söz konusu ödemeyle ilişkili kart, PIN, anahtar veya hesabın yetkili kullanıcısı olduğunuzu beyan edersiniz ve tarafınızdan tahakkuk eden ücretler için ödemenizi seçtiğimiz üçüncü taraf ödeme işlemcileri ile işleme koymamıza izin vermiş olursunuz. Yürürlükteki vergi kanunları kapsamındaki yükümlülüklerimizi yerine getirmek için adresinizi veya diğer bilgilerinizi vermenizi isteyebiliriz.
  3. İkamet ettiğiniz yeri gizlemek, oyun içeriğindeki coğrafi kısıtlamaları aşmak, coğrafyanıza uygun olmayan fiyatlandırmayla satın almak veya başka herhangi bir amaç için IP proxy veya diğer yöntemleri kullanmayacağınızı kabul edersiniz.
  4. Bazı ödeme yöntemlerinin aşağıdakiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere ek ücret alabileceğini lütfen unutmayın: para birimi dönüşümleri, ağ geçidi ücretleri, kaynak ücretleri. Bizim tarafımızdan kullanılan herhangi bir alıcı veya PSP tarafından sağlanan onay ekranında ödenecek tutarı yakından kontrol etmenizi öneririz.
 17. Sorumluluğumuz
  1. Bu Koşullara uymamamız durumunda, bu Şartları ihlal etmemizin veya ihmalimizin öngörülebilir bir sonucu olarak maruz kaldığınız kayıp veya hasardan biz sorumluyuz, ancak öngörülebilir olmayan herhangi bir kayıp veya zarardan sorumlu değiliz.
 1. Kayıp veya hasar, ihlalimizin açık bir sonucuysa veya bu Şartları girdiğimiz sırada sizin ve bizim tarafımızdan düşünülmüşse öngörülebilir.
 2. İyi niyet kaybı, bilgisayar arızası veya arızası, herhangi bir dolaylı, arızi, sonuçsal, özel, cezai veya örnek teşkil eden zarar, Ürünleri kullanmada herhangi bir gecikme veya yetersizlik veya Ürünlerden kaynaklanan veya herhangi bir şekilde Ürünlerle bağlantılı diğer zararlarla ilgili olması durumunda kayıp veya hasar öngörülebilir değildir.
  1. İhmalimizden, sahtekarlığımızdan veya hileli yanlış beyanımızdan kaynaklanan ölüm veya kişisel yaralanmalara ilişkin sorumluluğumuzu hiçbir şekilde hariç tutmayız veya sınırlamayız.
 1. Üçüncü Taraf Siteleri
  1. Web Mağazası, Internet'te içerik, mal ve/veya hizmet sağlayan diğer üçüncü taraf sitelere veya üçüncü taraf satıcılara bağlantılar sağlayabilir. Bu üçüncü taraflarla olan ilişkilerinizde maruz kaldığınız herhangi bir ayrı ücret veya yükümlülük sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir üçüncü taraf sitesiyle ilgili olarak açık veya zımni hiçbir beyanda bulunmamakta veya garanti vermemekteyiz.
 2. Diğer önemli terimler
  1. Bu Koşullar kapsamındaki hak ve yükümlülüklerimizi başka bir kuruluşa devredebiliriz, ancak bu, haklarınızı veya bu Koşullar kapsamındaki yükümlülüklerimizi etkilemeyecektir.
  2. Bu Şartlar kapsamındaki haklarınızı veya yükümlülüklerinizi yalnızca yazılı olarak kabul etmemiz durumunda başka bir kişiye devredebilirsiniz.
  3. Bu Şartlar sizinle bizim aramızdadır. Başka hiç kimse, 1999 tarihli Sözleşmeler (Üçüncü Tarafların Hakları) Yasası uyarınca veya başka bir şekilde, şartlarından herhangi birini uygulama hakkına sahip olmayacaktır. Ancak, bu Şartları iptal etmek veya bu Şartlarda herhangi bir değişiklik yapmak için biz ve sizin bir Ürün hediyenizin alıcısının onayına ihtiyacınız olmayacaktır.
  4. Bu Şartların paragraflarının her biri ayrı ayrı çalışır. Bu Şartların herhangi bir hükmü veya kısmi hükmü geçersiz, yasa dışı veya uygulanamaz hale gelirse veya geçersiz hale gelirse, silinmiş sayılır, ancak bu durum bu sözleşmenin geri kalanının geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir. Herhangi bir mahkeme veya ilgili makam, koşullardan herhangi birinin yasa dışı veya uygulanamaz olduğuna karar verirse, kalan koşullar tam olarak yürürlükte kalacaktır.
  5. Bu Şartlar kapsamındaki yükümlülüklerinizden herhangi birini yerine getirmeniz konusunda ısrar etmezsek veya haklarımızı size karşı uygulamazsak veya bunu yapmakta gecikirsek, bu size karşı haklarımızdan feragat ettiğimiz anlamına gelmez ve bu yükümlülüklere uymak zorunda olmadığınız anlamına gelmez. Sizin tarafınızdan bir temerrütten feragat edersek, bunu yalnızca yazılı olarak yapacağız ve bu, daha sonra sizin tarafınızdan yapılan herhangi bir temerrütten otomatik olarak feragat edeceğimiz anlamına gelmez.
  6. Lütfen bu Koşulların İngiliz yasalarına tabi olduğunu unutmayın. Bu, bunlardan kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olarak ortaya çıkan herhangi bir anlaşmazlık veya iddianın İngiliz yasalarına tabi olacağı anlamına gelir. Siz ve biz, İngiltere ve Galler mahkemelerinin münhasır olmayan yargı yetkisine sahip olacağı konusunda hemfikiriz. Bununla birlikte, Kuzey İrlanda'da ikamet ediyorsanız, Kuzey İrlanda'da da dava açabilirsiniz ve İskoçya'da ikamet ediyorsanız, İskoçya'da da dava açabilirsiniz.
  7. Bir tüketici olarak, ikamet ettiğiniz ülkenin yasalarının zorunlu hükümlerinden yararlanacaksınız. Koşul 19.6 da dahil olmak üzere bu hüküm ve koşullardaki hiçbir şey, bir tüketici olarak yerel yasaların bu tür zorunlu hükümlerine güvenme haklarınızı etkilemez.

Program 1 – AB Müşterileri için Cayma Hakkı

 1. Bu Program yalnızca AB müşterileri için geçerlidir.
 2. Bir AB üye ülkesinde ikamet eden Webstore'un bir kullanıcısı olarak, herhangi bir sebep göstermeksizin Webstore'daki herhangi bir satın alma işleminden çekilme hakkına sahipsiniz.
 3. Çevrimiçi olarak satın alınan herhangi bir dijital içerik için, ödeme sırasında cayma süresinin, söz konusu dijital içeriği satın aldıktan 14 gün sonra veya içeriği ilk kez indirmeye başladığınızda (hangisi daha erkense) sona ereceğini kabul etmiş olursunuz.
 4. Cayma hakkını kullanmak için, satın alma işleminden çekilme kararınızı e-posta yoluyla açık bir beyanla yazılı olarak Bize bildirmelisiniz.
 5. Para çekme son tarihini karşılamak için, cayma süresi dolmadan önce cayma hakkınızı kullanımınızla ilgili iletişiminizi göndermeniz yeterlidir.
 6. Cayma hakkınızı kullanırsanız, sizden alınan tüm ödemeleri gereksiz gecikme olmaksızın ve her halükarda bu sözleşmeden çekilme kararınız hakkında bilgilendirildiğimiz günden itibaren en geç 14 gün içinde size geri ödeyeceğiz. Bu geri ödemeyi, aksini açıkça kabul etmediğiniz sürece, ilk işlem için kullandığınız ödeme yöntemlerini kullanarak gerçekleştireceğiz; her halükarda, bu geri ödemenin bir sonucu olarak herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz.
 7. Yasal cayma hakkı, somut bir ortamda sağlanmayan dijital içeriğin tedariki ile ilgili olarak, performansın önceden açık izniniz ve bu nedenle cayma hakkınızı kaybettiğinizi kabul etmeniz durumunda geçerli değildir.
 8. Yan Hizmetler: Satın alınan Ürünlere erişmek veya bunları kullanmak için üçüncü taraflarca sağlanan yan hizmetlere (sunucular, oyun istemcileri vb.) erişmeniz veya bunları kullanmanız gerekebilir. Bu yan hizmetlere erişim ve bunların kullanımı ek koşullara tabi olabilir. Bu tür şartları kabul ettiğiniz veya bu şartlarla olan anlaşmazlığınızın bu satın alma işlemini etkilemeyeceği veya başka bir şekilde değiştirmeyeceği için bu tür şartları bulmanızı ve gözden geçirmenizi öneririz ve Satın Alma işlemi hiçbir koşulda yapıldıktan sonra geri ödeme yapılmayacağını kabul edersiniz.
 
Üst