İcePvp Survival Yüksek Online Sunucu !

Server Adı
İcePvp
Site Adresi
https://store.icepvp.net/
Server Tipi
 1. Survival
Versiyon
1.8-1.17.X
Açılış Tarihi
2 Eyl 2022
Discord
https://discord.com/invite/icepvp

Toretto

Member
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
784
Tepkime puanı
1
Konuyu BaşlatanŞartlar & Koşullar

Bu sayfa, Gizlilik Politikamız ve Genel Web Sitesi Hüküm ve Koşullarımızla birlikte, hakkımızda size bilgi verir ve web mağazamızı ("Satıcı", "Biz", "Bize", "Bizim") kullanımınızı düzenleyen yasal şartlar ve koşullar ("Şartlar") hakkında sizi bilgilendirir.
Bu Koşullar, Webstore'da video oyunuyla ilgili ürünleri, öğeleri ve diğer içerikleri ("Ürünler") satın almanızla ilgili olarak sizinle Bizim aramızdaki tüm sözleşmeler için geçerli olacaktır ("Sözleşme").
Lütfen bu Şartları dikkatlice okuyun ve Web Mağazasından sipariş vermeden önce bunları anladığınızdan emin olun. Bir sipariş vermeden önce bu Koşulları kabul etmenizin isteneceğini lütfen unutmayın. Bu Koşulları kabul etmeyi reddederseniz, sipariş veremezsiniz.
Bu Koşulların bir kopyasını yazdırmalı veya ileride başvurmak üzere bilgisayarınıza kaydetmelisiniz.
Bu Şartları, Koşul 11'de belirtildiği gibi zaman zaman değiştiririz. Her sipariş vermek istediğinizde, o sırada geçerli olacak şartları anladığınızdan emin olmak için lütfen bu Koşulları kontrol edin. Bu Şartlar en son 13 Ağustos 2020 tarihinde güncellenmiştir.
Bu Koşullar yalnızca İngilizce dilinde mevcuttur.
 1. Hakkımızda bilgiler
  1. Bu çevrimiçi oyun sunucusuna ("Oyun Sunucusu") ait ürünler için Lisanslı bir satıcıyız. Dijital ürünleri ve yazılımları Oyun Sunucusundan lisanslıyoruz ve Ürünleri size satıyoruz. Biz Tebex Limited t / a Tebex, İngiltere ve Galler'de şirket numarası 08129184 ile kayıtlı bir şirket ve Tebex Limited, Levy Cohen & Co, 37 Broadhurst Gardens, Londra, Birleşik Krallık, NW6 3QT adresinde kayıtlı ofisimiz bulunmaktadır. KDV numaralarımız GB167189962 ve EU372035465'tir.
 2. Bizimle iletişime geçin
  1. Teknik destek için bizimle iletişime geçmek isterseniz, bir mağazayı dolandırıcılık faaliyeti için bildirmeniz gerekiyorsa veya bir Oyun Sunucusunun bizim veya bir ortağın UAP'sini ihlal ettiğini bildirmek isterseniz, https://www.tebex.io/contact/checkout ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz.
    1. Sizinle iletişime geçmemiz veya size yazılı olarak bildirimde bulunmamız gerekirse, bunu e-posta veya ön ödemeli posta yoluyla yapacağız.
   • Web Mağazasının Kullanımı
    1. Web Mağazasını kullanımınız Genel Web Sitesi Hüküm ve Koşullarımıza tabidir. Lütfen bu belgeyi okumak için zaman ayırın, çünkü sizin için geçerli olan önemli şartları içerir.
   • Oyun Sunucusu ile ilişkimiz ve Sözleşmenin sizinle Bizim aramızda nasıl oluştuğu
    1. Web Mağazamız, Bize sipariş vermek için atmanız gereken adımlarda size rehberlik edecektir. Sipariş sürecimizi kullanırken, siparişlerinizi Bize göndermeden önce hataları kontrol etmeli ve düzeltmelisiniz. Lütfen sipariş sürecinin her sayfasında siparişinizi okumak ve kontrol etmek için zaman ayırın.
    2. Oyun Sunucusu için reklam ve yazılım satmak amacıyla logoları, grafikleri, logoları, kelime işaretlerini ve diğer varlıkları lisanslıyoruz. Söz konusu Oyun Sunucusundan oyun içi ödüller ve avantajlar sağlayan bu tür yazılımları satma haklarını lisanslıyoruz.
    3. Oyun Sunucusu, Oyun içi avantajlar veya ödüller sağlayan ve Ürünlerin satışı için kayıtlı satıcı rolünü yerine getiren bu tür ürünleri Satmamız için Bize açık izin ve lisans vermiştir.
    4. Satıcı olarak, potansiyel dolandırıcılık faaliyetleri veya Bizimle önceki etkileşimleriniz dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, malların satışını müzakere edebilir ve sonuçlandırabilir veya uygun gördüğümüz herhangi bir nedenle bir satışı sonuçlandırmayı reddedebiliriz.
    5. Web Mağazasından Ürün satın aldığınızda, Ürünleri satın almak için Bizimle bir Sözleşme yapmış olacaksınız. Siz ve Oyun Sunucusu arasında bu konuda herhangi bir sözleşme yapılmamıştır.
    6. Desteğe ihtiyacınız varsa veya Sözleşme veya Ürünler ile ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, Bizimle iletişime geçmelisiniz. Lütfen bizimle iletişime geçebileceğiniz iletişim adresini ve bir sorunuz, endişeniz veya anlaşmazlığınız olması durumunda sizinle nasıl iletişime geçeceğimizi ayrıntılarıyla açıklayan Koşul 2'ye bakın.
   • Ürünlerle İlgili Sorunlar
    1. Bizimle olan sözleşmeniz, sahip olabileceğiniz herhangi bir ürünü veya sorguyu çözmek için her türlü makul çabayı göstereceğimiz anlamına gelir. Bizimle iletişime geçmek için lütfen yukarıdaki Madde 4.6'ya bakın. Size sağlanan ve sattığımız Ürünü kullanmakla ilgili veya gerekli olan bir yardımcı hizmetin (örneğin, sunucuya erişim) performansı veya yerine getirilmemesi ile ilgili zorluklarla karşılaşırsanız, sizi uzman harici desteğe yönlendirebiliriz, ancak her zaman ilk etapta bizimle iletişime geçmelisiniz.
     • Web Mağazası ve Ürünler
      1. Web Mağazasındaki tüm unvanlar, mülkiyet hakları ve fikri mülkiyet hakları Bize aittir. Ürünlerdeki tüm unvanlar, mülkiyet hakları ve fikri mülkiyet hakları Oyun Sunucusuna aittir ve Bize lisanslanmıştır. Biz, Oyun Sunucusu ve lisans verenlerimiz, bu şartların tarafınızdan ihlal edilmesi durumunda bu hakları korumak için ulusal ve uluslararası hukuktaki tüm hakları saklı tutarız.
      2. Web Mağazasına ve Ürünlerine sürekli, hatasız, virüssüz veya güvenli çalışmayı ve erişimi garanti etmiyoruz.
      3. Bizden yapılan satın alımlar, satın alma işleminde yer alan sanal öğeler için yapılan ödemelerdir. Bu işlem nihaidir ve geri ödeme yapılmaz. Oyun Sunucusunun kurallarını ihlal ettiğiniz için yasaklanırsanız, bu para size iade edilmez. Yasaklamalar Oyun Sunucusunun tam takdirine bağlıdır ve kuralları herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Oyun Sunucusuna erişebilme garantisi yoktur ve sunucu artık işletilmiyorsa sanal öğeler kaybedilir. Tüm öğeler sanaldır ve hiçbir değeri yoktur ve herhangi bir gerçek dünya para birimi ile değiştirilemez.
     • Webstore kullanımıyla ilgili kısıtlamalar
      1. Web Mağazasını, bu Sözleşmede aksi belirtilmedikçe, Ürünlerin kişisel, ticari olmayan satın alımlarını yapmak dışında herhangi bir amaçla kullanamazsınız. Önceden yazılı iznimiz olmadan Web Mağazası'nı başkalarına satamaz, kiralayamaz, kiraya veremez, lisanslayamaz, güvenlik menfaati veremezsiniz.
      2. Web Mağazası'nda yer alan veya Web Mağazası ile ilgili kaynak kodunu kısmen veya tamamen kopyalayamaz, çoğaltamaz, yayınlayamaz, dağıtamaz, tercüme edemez, değiştiremez, herhangi bir türev çalışma oluşturamaz, parçalara ayıramaz, kaynak koda dönüştüremez, tersine mühendislik uygulayamaz veya başka bir şekilde keşfetmeye çalışamazsınız.
     • Kişisel bilgilerinizi nasıl kullanıyoruz
      1. Kişisel bilgilerinizi yalnızca Gizlilik Politikamıza uygun olarak kullanırız. Lütfen bu belgeyi okumak için zaman ayırın, çünkü sizin için geçerli olan önemli şartları içerir.
     • Yaş kısıtlaması
      1. Web Mağazasından Ürünleri yalnızca en az 16 yaşındaysanız satın alabilirsiniz.
     • Sipariş süreci
      1. Web Mağazası üzerinden yapılan tüm satışlar, https://checkout.tebex.io/ bulunan ödeme platformumuz aracılığıyla işlenecektir. Ödeme yöntemleri, teslimat süreleri, vergiler ve ücretler ödeme işleminin bir parçası olarak ayrıntılı olarak açıklanacaktır. Lütfen sipariş sürecinin her aşamasında siparişinizi okumak ve kontrol etmek için zaman ayırın.
      2. Tüm siparişler, ilgili oyunun yayıncısının şart ve koşullarına ve Sattığımız Ürünü kullanmakla ilgili veya gerekli olan Size sağlanan herhangi bir yan hizmetin şartlarına ek olarak bu Şartlara tabi olacaktır. Söz konusu hüküm ve koşullardan herhangi biri arasında bir çelişki olması durumunda, bu Şartlar öncelikli olacaktır.
      3. Siparişiniz veya Satış şart ve koşullarımızla ilgili herhangi bir sorunuz veya sorununuz olması durumunda Bizimle iletişime geçmelisiniz.
 
Üst