Immortal MineCraft Survival Sunucu !

Server Adı
Immortal
Site Adresi
https://immortal.com/tr
Server Tipi
  1. Survival
Versiyon
1.8-1.17.X
Açılış Tarihi
14 Tem 2022
Discord
https://discord.com/invite/immortalcommunity

Toretto

Member
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
784
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan


Sunucu IP'si: play.immortal.com​

Sunucu IP'si her platformda aynıdır, hem java hem de ana kaya için ip play.immortal.com'dur, sadece sunucuya ana kaya istemcisinden erişiyorsanız, sunucumuzu eklerken port alanına 19132'yi yazmanız gerekir.

Cross-Play Bedrock & Java​

Java sunucularımızda temel desteği ile sorunsuz çapraz oyun deneyimi, telefonunuzdan, xbox'ınızdan ve pc'nizden oynayabilirsiniz, arkadaşlarınız herhangi bir kısıtlama olmaksızın hangi platformda oynarlarsa oynasınlar size katılabilir.

Kırık istemcilerle de erişilebilir!​

Sunucularımız kar amacı gütmez, herhangi bir rütbe veya eşya satmıyoruz, bu yüzden ondan herhangi bir para kazanmadığımız için, orijinal minecraft kopyasını satın alamayan kişilerin bizimle oynamasına izin vermeye karar verdik, herkes doğmadı gümüş kaşıkla sizi hissediyoruz<3

Sunucu Sürümü 1.18.2​

En iyi vanilya, hayatta kalma minecraft oyun deneyimini sunmak için, yeni bir sürüm çıktığında sunucularımızı her zaman oyunun en son sürümüne güncel tutmaya çalışıyoruz.

Kar Amacı Gütmeyen Sunucu​

Rütbe satmıyoruz, bağış kabul etmiyoruz, tüm promosyon ve barındırma masraflarımız sunucu sahiplerinin kişisel bütçesinden karşılanıyor.

Yazımızı okumak için buraya tıklayın!

Her şey Sen İhtiyaç İle Bilmek Hakkında Minecraft Sunucular​

İçindekiler​

Giriş
Minecraft Nedir ?
Minecraft Geçmiş
•Başlangıç
•Devam Başarı
•Microsoft satın aldı Minecraft
•Büyük Minecraft güncellemeler Sürüm
•Popüler Mojang Minecraft yan ürünler
Minecraft yaratıcı Ve Sahiplik
Minecraft Java Sürümüne Karşı Minecraft Bedrock Sürümü
Minecraft SMP Sunucuları
Sunucu Türleri
Nasıl yapılır Bulmak En İyi Minecraft Sunucular
Ne var En İyi Minecraft Sunucular ?
Minecraft Tarihi Çok Oyunculu Oyun ve Minecraft Sunucular
En Popüler Minecraft Sunucular
1.Hypixel'in Tarihi: Her Şey Sen İhtiyaç İle Bilmek Hakkında Hipiksel
2.2b 2t Tarihi -bu Anarşi Sunucusu
3.Ölümsüz Sunucu: sürekli büyüyen çatlak Minecraft Sunucusu

Giriş​

Beğen filmler veya kitaplar, video oyunları sahip olmak hırslı hayranlar kim sahip olmak yapılmış bu medya biçimi merkezi ile onların yaşıyor. 1970'lerin başlarından itibaren, Biz testere en kişisel gelişi bilgisayarlar ve seri üretim oyun oynamak konsollar, oyun oynamak kültür devam etti ile büyümek. Bu nedenle, hayır sürpriz o orada vardır şimdi 3,2 milyardan fazla oyuncular küresel olarak ( Dünyanın %40'ından fazlası dünyanın nüfus ) ile en sanayi üreten Yalnızca 2021'de 189,3 milyar doların üzerinde gelir. Binaen ile istatistikçi, genel küresel oyun pazarı bekleniyor ile çocuk büyütmek 268,8 milyar ABD dolarına 2025'te yıllık.
Bugün, orada vardır 1 milyondan fazla oyunlar, ancak sadece bir avuç sahip olmak ulaşılan küresel ana akım başarı. Bunlardan biri Minecraft hangisi ünlü için onun pikselli blok benzeri karakterler. Gelişmiş tarafından İsveççe geliştirici 2009 yılında Markus " Notch " Persson, oyun oldu biri en büyük ve en popüler oyunlar dünya. Aynı zamanda en tüm zamanların en çok satan video oyunu 140 milyonun üzerinde aylık aktif kullanıcılar ve 238 milyon kopyalar satılmış böyle uzak.
Bu hesabı yuvarlamak her şeye bakar sen ihtiyaç ile bilmek hakkında Minecraft ve Minecraft sunucular İyi tanıtmak sen ile en oyun, sağlamak bazı arka plan bilgileri ve sunucuların nasıl olduğunu açıkla iş. İyi ayrıca tavsiye etmek bazıları en iyi Minecraft sunucular için sen ile Kontrol dışarı.

Minecraft Nedir ?​

Minecraft bir 3D Sandbox'tır oyun o izin verir oyuncular ile rastgele bir şekilde keşfet, inşa et, zanaat yap ve benim yap oluşturulan dünya ile hayır gereklidir hedefler ve hedefler ile başarmak. bu oyun sağlar oyuncular rahat, geniş açık atmosfer nerede dolaşabilirler ve sanal değiştir irade dünya. bu oyun birden fazla kullanılabilir Microsoft Windows, macOS, Linux, Android, iOS, Xbox 360 ve PlayStation.
Minecraft sağlar birçok sezgisel modlar: Hayatta kalma, yaratıcı ve macera mod, yapma en oyun süper dinamik ve büyük ölçüde tekrar oynanabilir.
içinde hayatta kalma mod, oyuncular vardır yeni doğdu dünya nerede onlar sahip olmak onların madenciliğini yapmak sahip olmak kaynaklar, inşa barınak ve savuşturmak kapalı canavarlar. Yaratıcı mod verir oyuncular sınırsız kaynak temini ile inşa etmek herhangi bir şey hayal edebilirler, evler, binalar, kasabalar ve daha fazla! oluşturabilirsiniz çekici hepsinin başyapıtları şekiller ve boyutlarınıza bağlı olarak hayal gücü. Sonra macera var mod hangisi izin verir oyuncular ile Oyna gelenek haritalar yaratıldı tarafından diğer oyuncular ve keşfetmek farklı içindeki yerler oyun.
Ayrıca en çeşitli heyecan verici oyun modlar, bu 3D açık kum havuzu oyun etkileyici grafik ve kontroller nostaljik ama modern bir görünüm sunan o birçok oyuncular teşekkür ederim. bu oyun 8 bit piksel kullanır dokular ve bloklu bir 3D tasarım hangisi görünmesini sağlar basit ama aynı zamanda gerçekten eğlence ile oyna.
Ama belki ne yapar Bugün nasılsın? oyun bir mücevher kabiliyet ile oluşturmak farklı dünyalar! Minecraft zengin sağlar ve büyük ölçüde özelleştirilebilir çevre nerede oyuncular oluşturabilir onların sahip olmak Oynanış deneyimler, değişen mafya davranışlar ve diğer yönleri nasıl oyun işlevler. Orası vardır ayrıca bir ton kullanıcı tarafından oluşturulan haritalar, mini oyunlar ve oyun modlar o Tut en oyun taze, heyecan verici, dinamik ve tekrar oynanabilir.
içinde en Minecraft dünyası, orada vardır iki öncelik yollar ile Oyna en oyun. sen de yapabilirsin tek oyunculu oynamak dünya -nerede sen vardır en bir tek kişi o sunucuda oynamak – veya için çok oyunculu bir sunucuya katılın gerçek bir deneyim bağlantılı, sosyal ve rekabetçi oyun oynamak çevre o irade Tut sen bağlı.
oyunlar popülerlik belki büyük oranda vadesi dolmuş ile onun devasa çevrimiçi çok oyunculu topluluk bu verdi çocuk büyütmek ile binlerce Minecraft sunucular nerede oyuncular bağlanabilir, sosyalleşebilir, inşa edebilir ve Oyna birlikte. Minecraft sunucular vardır oyuncuya ait veya işletme sahibi adanmış oyun oynamak platformlar o sağlamak çeşitli uyarlanmış deneyimler. Orası vardır sunucular mini oyunlara ( oyun modlar ), rol yapma, rekabetçi PVP, yaratıcı bina ve daha fazla.

Minecraft Geçmiş​

•Başlangıç​

Minecraft bir 3B sanal alan oyun o oldu Java programlamada geliştirildi dilim tarafından İsveççe oyun geliştirici Markus 2009 yılında Alexej " Notch " Persson. oyunlar ilk denilen baskı Java Sürümü, ilk olarak ön alfa olarak yayınlandı sürüm ( Cave Game ) üzerinde bir grup geliştiriciye 17 Mayıs 2009'da IGSource forumu.
oyunun asıl amacı oldu ile basit tanıtmak birinci şahıs görüş içine onun önceki motoru prototipler: RubyDung (bir temel bina oyun ) ve Infiniminer ( blok tabanlı madencilik oyun ).
Bu versiyon oldu hiç bir şey daha fazla basit, temelden daha inşa etmek birkaç bina ile bloklar, esas olarak anlamına gelen için insanlar kim beğenildi ile kod ve tasarım. İçinde en aylar o takip, Çentik toplanmış geri bildirim entegre ettiği akranlarından onun başlangıcına versiyon ile geliştirmek en oyun, oluşturma en indev ve Infdev'ler sürümler.
30 Haziran 2010'da büyük bir güncellenmiş versiyonu oyun, ki şimdi vaftiz edilmiş Alfa versiyonu veya Klasik versiyon. Bu paralı versiyon geldi bir harita ile editör ve biraz diğer özellikler.
Şu anda, oyun oldu başlangıç ile kazanmak daha fazla çekiş ve daha fazla insanlar başladı ile Paylaş onların çevrimiçi deneyimler. Bu istendi Çentik ile King'deki gündüz işini bıraktı ve sonra jAlbüm ile tamamen onun beynine konsantre ol.
İle biraz gelir içeri geliyor, o birlikte ile önceki meslektaşlar Yakup porser ve Carl Manne, karar verdi bağımsız oluşturmak oyun oynamak şirket – efsanevi bağımsız oyun şirket isminde Mojang Özellikler, hangi sonra biçimlendirilmiş içine Mojang AB.
Mojang devam etti ile Ekle nesneler ve teklif edildi oyuncular bir iskelet o bir sarmaşık-toting'i destekledi hayatta kalma çok oyunculu mod. O ayrıca bir kaynağı vardı yönetmek simülasyon hangisi arasında popüler yaptı oyun oynamak meraklıları o zamandan beri abilir toplamak kaynaklar ve inşa etmek eşsiz kreasyonlar kullanarak onlar parçalar. Şaşırtıcı bir şekilde, bu roman tamirci istemek sonra diğerlerini etkilemek oyunlar beğenmek teraryum ve Skyrim.
Bunlar kademeli güncellemeler ve işlevler istemek sonra doruk daha fazlasına modüler sürüm, Beta 1.0, yaygın olarak şimdi Minecraft olarak bilinen oldu resmi olarak serbest bırakıldı 2010'un sonu.

•Devamı Başarı​

Tarafından sonra, oyun oldu o kadar popülerdi ki zaten toplanmış daha fazla hariç yarım milyon satış. bu tam dolu versiyonu oyun, Beta 1.8, sonra ile 12 Ocak 2011'de yayınlandı. biraz çok beklenen dahil olmak üzere özellikler biyomlar, köyler ve Hollanda destek. Vadesi dolmuş ile en basitlik, esneklik, erişilebilirlik ve özgürlüğü oyun, şirketin 10 milyonu vardı hesaplar 6 ay kayıtlı sonrasında o bırakın.
oyun resmi olarak sol beta ve 18 Kasım 2011'de 1.0 sürümü haline geldi. ilk ana güncelleme, dublaj Macera Güncellemesi 2 hafta yayınlandı daha sonra, 22 Aralık'ta. Bu versiyon dahil birçok özellikleri o istemek olmak zımba oyun, deneyim gibi puan, bir envanter üretmek sistem, harita yapımı araçlar ve açlık.
O zamandan beri, çok şey oldu. Mojang serbest bırakmak düzenli güncellemeler ve ekleme yeni işlevsellik Redstone gibi devre için karmaşık mekanizmalar, pistonlar için hareketli yapılar, Ender sandıkları için depolamak kaynaklar ve büyüler için iyileştirme silahlar ve arasında zırh diğer şeyler.

•Microsoft satın aldı Minecraft​

içinde Eylül 2014, Microsoft satın aldı Mojang 2,5 milyar dolara, anlamına gelen o Minecraft oldu şimdi sahip olunan tarafından biri en büyük teknoloji şirketler dünya. bu oyun şimdi var 238 milyon sattı kopyalar karşısında Tümü platformlar ve devam ediyor biri olmak şimdiye kadar yapılmış en popüler oyunlar.
Java Sürümü şu anda en tüm zamanların en çok satan bilgisayar oyunu en konsol baskılar sahip olmak oluşturulan daha fazla 144 milyondan fazla kopyalar. Mayıs 2020'de, ilan edildi o Minecraft 126 milyon vardı aktif oyuncular aylık hale getirerek ikinci en video oyunu oynadı sonrasında Roblox.
Microsoft devam etti destekleyici ve büyüyen en franchise tarafından serbest bırakmak yeni sürümler, genişleyen platformlar arası oyun ve sunucu işlevselliği ekleme. bu oyunlar başarı bir gelişen doğurdu içerik topluluğu yaratıcılar kim sahip olmak üretilmiş yüz milyonlarca kullanıcı tarafından oluşturulan modlar, haritalar, kaynak paketleri ve deriler, izin vermek oyuncular ile ifade etmek kendileri tarafından özelleştirme onların oyun oynamak deneyim.
Bugün, oyun ünlü için onun cüsseli modlama topluluk bu devam etti ile çalkalamak dışarı binlerce ekleme ve modifikasyonlar, hangi devam etmek ile dramatik olarak değişiklik en oyunlar mekanik ve görseller. Orası vardır şimdi 28.000'den fazla mod mevcut ile oyuncular yapımı en oyun Bile daha fazla dinamik ve tekrar oynanabilir.
Microsoft ayrıca yayınlandı eğitici yan ürünler okullarda kullanılan Minecraft: Education Edition gibi ile STEM konularını, tarihini, sanatını ve diğer konular. bu oyun da var olmuştur zihinsel olarak kullanılır sağlık tesisler ile Yardım insanlar ile koşullar kaygı gibi ve otizm.

•Büyük Minecraft güncellemeler Bırak​

-1.0.0 Güncellemesini Keşfedin: Eklendi önemli özellikleri temel oyun beğenmek sağlık.
-1.1 Güncellemesi: 51 yeni eklendi Diller ve yumurtlayan yumurtalar için Tümü hayvanlar.
-Güncelleme 1.2.1: Eklendi çöl kuyular ve maden milleri. Ayrıca, yangın yükü ekleyin ve şişe o' büyüleyici.
-Güncelleme 1.3.1: Eklendi en macera mod ve ayrıca izin verilmiş oyuncular ile Ticaret ile köylüler. zümrüt ve çöl köyler ile özellikleri orman gibi tapınaklar vardı eklendi.
-korkutucu 1.4.2 güncellemesi: Bir saniye patron, solmak, oldu eklendi. Hollanda siğil, patates, havuç, örs, çiçek tencere ve kabak turta vardı ayrıca biraz diğer dikkate değer eklemeler.
-1.5 Güncellemesi, Redstone Güncellemesi: Bu Güncelleme gelişmiş Redstone ile ilgili bloklar ve öğeler. O ayrıca saman balyaları, kurşunlar ve atlar.
-1.7 güncellemesi -Güncelleme değişti Dünya: Bu Güncelleme katma yeni oluşturulan biyomlar yapılar ve okyanuslar. O ayrıca katma ticaret, kitap ve tüyler ve ejderha yumurtaları. Bu Güncelleme ayrıca 16 renk cam dahil bölmeler, yeni ağaç türleri ve çiçekler ve okyanus anıtlar.
-1.8 Güncellemesi -Bol Güncelleme: Bu Güncelleme yeni eklendi tohum sistem, skorbord hedefler ve büyüler ile seviyeler. O ayrıca katma afişler, işaretler, parke taşı duvarlar, granit, andezit ve diyorit.
-Savaş Güncellemesi 1.9 ( Microsoft satın aldıktan sonra Minecraft ): Bu Güncelleme katma yeni elitra uçan mekanik kutular ve son şehirler. O ayrıca katma lamalar, ağaçsız günlükler ve havai fişek roketler. kalkanlar ve oklar vardı ayrıca eklendi.
-Frostburn Güncellemesi 1.10: Bu Güncelleme katma en Oto zıplamak özellik o izin verilmiş oyuncular ile Git ile en sonraki engellemek otomatik olarak. bloklar Magma blokları, Nether gibi siğil bloklar, Kırmızı Hollanda Tuğlalar ve kemik blokları vardı eklendi. üç yeni çeteler vardı eklendi, ki Kutup Ayıları, Suratsızlar ve Başıboş.
-Güncelleme 1.11, Keşif Güncellemesi: Bu Güncelleme vurgulanmış keşif ve harita yapımı. O katma ormanlık alan konaklar, lamalar ve yeni komutlar '/bul ' gibi. O ayrıca katma yeni bloklar Observer, shulker_boxes ve beton. oyuncular abilir ayrıca ulaşmak en Bitiş Şehir eğer onlar yönetilen ile öldürmek Ender Ejderhası.
-Su Güncellemesi 1.13: sucul Güncelleme katma yunuslar, kanallar, gemi enkazları, sualtı kalıntılar ve buzdağları. O ayrıca katma kaplumbağalar, mercanlar, yosunlar ve balık. Yeni bloklar deniz otu, ölü gibi mercan bloklar ve kaplumbağa yumurtalar vardı ayrıca bunun bir parçası güncelleme. bu Su Güncellemesi (önceki değeri) Java Sürümü için 30 Mayıs 2018'de yayınlandı ve için 11 Aralık 2018 ana kaya Sürüm.
-Köy ve Yağma Güncellemesi 1.14 (Java): Bu Güncelleme değişti köyler son derece ve birkaç tane ekledi çeteler gibi dolaşan tüccar, yağmacı, yağmacı, tilki ve panda. Bazıları bloklar katma dahil bambu, iskele ve kamp ateşleri. bu Güncelleme oldu Java Sürümü için 14 Mayıs 2019'da yayınlandı ve için 11 Kasım 2019 ana kaya Sürüm.
-Buzzy Arılar Güncelleme 1.15: Bu Güncelleme katma bal arısı ve arı ile ilgili öğeler beğenmek arı kovanları, petekler ve bal şişeler. Yeni bloklar gibi bal engellemek ve arı kovanları vardı ayrıca eklendi. bu Güncelleme oldu 10 Aralık 2019'da Java Sürümü için yayınlandı ve 20 Şubat 2020 için ana kaya Sürüm.
-Nether Güncellemesi 1.16 (Java): Bu Güncelleme oldu Tümü hakkında en Nether, ekleyerek yeni biyomlar, bloklar ve çeteler gibi Piglin, Zoglin ve Hoglin. solmak Gül, Kızıl Orman ve çarpık Orman vardı ayrıca eklendi. Yeni bloklar Netherite, Soul gibi Toprak ve Bal peteği Engellemek vardı eklendi. bu Güncelleme oldu Java Sürümü için 23 Haziran 2020'de yayınlandı ve 14 Ekim 2020 için ana kaya Sürüm.
-Güncelleme 1.18 -Mağaralar ve Kayalıklar: Bölüm II: Bu akım versiyonu oyun 30 Kasım 2021'de yayınlandı. Bu Güncelleme tamamen elden geçirme en dünya dışı nesil ile daha fazla yaygın sular altında mağaralar, daha yeni ve daha uzun dağlar ve dağ biyomlar. Yeni çeteler aksolotllar, keçiler ve gardiyan vardı ayrıca eklendi.

 
Üst