İndia MineCraft SkyBlock Sunucu !

Server Adı
İndia
Site Adresi
https://mcindia.net/
Server Tipi
  1. Skyblock
Versiyon
1.8-1.17.X
Açılış Tarihi
1 Ara 2022
Discord
https://discord.com/invite/thEkNFxpEh

Mod

Member
Katılım
28 Kas 2022
Mesajlar
156
Tepkime puanı
0
Konuyu Başlatan


Minecraft Hindistan Ağı Hayatta Kalmak Neden Kazanmak İçin Ödeme Yapmıyor?

Bu sunucudaki oyun modları oldukça özeldir. Orada mcı'nin hayatta Kalma oyunu, herkesin parasını ödeyerek bile başarabileceğinin çok ötesinde. Bunu başarmak için aslında oyunu birkaç ay oynamanız gerekiyor. Ve bundan sonra bile, vanilyalı çeteler olan ancak benzersiz bir meydan okuma sağlamak için ayarlanan özel patronlar ve miniboslarla yüzleşmelisiniz. Normal Koruma 4 Zırh seti ve Keskinlik 5 kılıç, mcı'nin Hayatta Kalması için başlangıç öncesi zorluktur.

Sunucuda tüm oyuncular için erişilebilir olan kişisel ve herkese açık ışınlayıcılarımız olduğu ve bağışçı rütbesinden çok daha fazla yol noktasına sahip oldukları için Sethomes sadece kolaylık sağlamak içindir.

QoL komutları workbench, heal ve repair'i içerir. Komutların kendileriyle ilişkili bir maliyeti ve bekleme süresi vardır ve genel oyuncular için de benzer özelliklere sahibiz. Komutlar kolaylık eklentileridir.

Verilen oyun içi para hakkında: MCI Survival'daki rütbe ilerleme sistemi, Oyun içi para birimi ♦ ve MCI Paraları olmak üzere 2 para birimine dayanmaktadır.

Oyunda currency para birimi sizi alabilir


Peki ya diğer oyun modları?

Mini oyun sunucusu ve Skyblocks Sunucularının yalnızca kozmetik avantajları vardır. Tamamen özel bir oyun yolu geliştirmedikçe, geliştirme kitleri / diğer avantajlar eklemeyi planlamıyoruz. Şu anda yalnızca Bir Bloklu Skyblock özeldir. Normal skyblock ve Asit Adaları tamamen vanilyadır. Skyblocks sunucusuna eklenen tüm kitler dengelenecek ve rekabet avantajı olmayacaktır.

O zaman bağış yapmanın faydası nedir?

Sunucuyu desteklemek, güncellemeleri devam ettirmemize olanak tanır ve ayrıca oyun deneyimini herkes için eğlenceli hale getiren daha iyi eklenti alternatiflerine ve daha iyi donanıma yatırım yapma eğilimindeyiz. Bütçemiz kısıtlı olabilir ancak sunucularımızı Ryzen 9 3900X cpu'larda barındırıyor ve donanımdan kaynaklanan sorunları en aza indirmek için işleri optimize ediyoruz. Sunucu Operatörü ekibi, bilgisayarlarla 10 yılı aşkın deneyime sahip 2 kişiden oluşmaktadır. Ne yaptığımızı biliyoruz ve karşılayabileceğimiz donanımdan alabileceğimiz en yüksek performansı elde edeceğimize söz verebiliriz.

Biz kesinlikle kar amacı gütmeyen bir ağız. Oyuncular tarafından bağışlanan her şey sunucuya katkıda bulunur. Tüm sunucu personeli de gönüllü kişilerden oluşmaktadır. Diğerlerinden farklı olduğumuz tek yer, buradan para kazanmak için değil, bir topluluk kurmak için burada olmamızdır.

Ayrıca Pazar günleri özel eğlenceli etkinliklere ve haftalık uhc'ye ev sahipliği yapıyoruz, sonuçta arkadaş olan geniş bir insan topluluğuna sahip olmak eğlenceli!
 
Üst