Felakette hayatını kaybeden vatandaşlarımızın ailelerine ve sevenlerine baş sağlığı diliyoruz.

JartexNetwork

Server Adı
JarlexNetwork
Site Adresi
https://jartexnetwork.com/
Server Tipi
  1. Survival
Versiyon
1.8-1.17.X
Açılış Tarihi
19 Mar 2022
Discord
https://discord.com/invite/bkPMrVp

Toretto

Moderatör
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
794
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan
JartexNetwork 2015 yılında kuruldu ve o zamandan beri kendi eklentilerini geliştirdi!
Factions, SkyBlock, Prison, Survival, KitPvP, Creative, PracticePvP, Bedwars, SkyWars ve TheBridge ile sayıyoruz!JartexNetwork, Cracked Minecraft sunucusudur! Hem Normal hem de Crackli oyunculara açıktır. Sunucumuzun oyuncu tabanı,
ilk yayınlandığından bu yana aralıklı olarak büyüyor, dünyanın her yerinden kullanıcılar harika oyun modlarımızı oynuyor ve sevgili
topluluğumuzla burada zamanlarının tadını çıkarıyor. Oynamak için sabırsızlanıyor musun? play.jartexnetwork.com'a şimdi katılın!

Muhteşem Bedwars sunucumuz, Skywars, Factions, OP Prisons, Custom Skyblock, TheBridge, UHC, KitPvP ve daha fazlası var!

Fraksiyon, Sunucu IP'si, Mini Oyunlar, Anlaşmazlık, Minecraft sunucuları, Eklentiler, Ağ IP'si, başlatıcılar, başlatıcı, yeni sunucu, çalışma süresi,
Minecraft sürümü, tıklama panosuna kopyalama, ip adresi, sunucu listesi, en iyi sunucu, Çok Oyunculu, Mini oyunlar, Pvp , Mini oyun, Hapishane sunucusu,
Bağlan, Sunucu ağı, Oyun sunucusu, Birlikte oyna, Oyun modu, Özel sunucu, Özel haritalar, Sunucu Minecraft, Minecraft Hayatta Kalma,
Minecraft pe, skor tablosu, skor tabloları, Ücretsiz sunucu, Cep sürümü, Minecraft cep sürümü , ana kaya, çalışır durumda Minecraft oyuncuları,
ücretsiz Minecraft, sunucu adresi, Minecraft ücretsiz, Minecraft oyunları, herobrine, Minecraft oyna, Minecraft indir

Minigames sunucuları, her yaştan oyuncunun tek bir ağ üzerinde eğlenmesi için son derece eğlenceli içerikler sunar. Oyuncular bir merkezde
bu sunucularda başlar ve daha sonra oynamak istedikleri mini oyunu seçerler. Bazı oyun modları bina, pvping, madencilik ve daha fazlasını içerir.

Gecikmesiz sunucularla eğlenceli ve keyifli bir oyuncu deneyimi hedefliyoruzGizlilik PolitikasıSon güncelleme: 03 Aralık 2021

Bu Gizlilik Politikası, Hizmeti kullandığınızda bilgilerinizin toplanması, kullanılması ve ifşa edilmesine ilişkin politikalarımızı ve prosedürlerimizi açıklar ve Size gizlilik haklarınız ve yasaların sizi nasıl koruduğu hakkında bilgi verir.

Kişisel verilerinizi Hizmeti sağlamak ve iyileştirmek için kullanırız. Hizmeti kullanarak, bu Gizlilik Politikasına uygun olarak bilgilerin toplanmasını ve kullanılmasını kabul edersiniz.

Yorum ve TanımlarTercümeBaş harfi büyük olan kelimeler aşağıdaki koşullarda tanımlanan anlamlara sahiptir. Aşağıdaki tanımlar, tekil veya çoğul olarak görünüp görünmediklerine bakılmaksızın aynı anlama sahip olacaktır.

TanımlarBu Gizlilik Politikasının amaçları için:

* Hesap, Hizmetimize veya Hizmetimizin bölümlerine erişmeniz için Sizin için oluşturulan benzersiz bir hesap anlamına gelir.

* Şirket (bu Sözleşmede "Şirket", "Biz", "Biz" veya "Bizim" olarak anılacaktır) CraftiGames, Stationsweg 29, 4205 AA'yı ifade eder.

* Ülkeye atıfta bulunur: Hollanda

* Kişisel Veri, kimliği belirli veya belirlenebilir bir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgidir.

* Hizmet, Web Sitesini ifade eder.

* Hizmet Sağlayıcı, verileri Şirket adına işleyen herhangi bir gerçek veya tüzel kişi anlamına gelir. Hizmeti kolaylaştırmak, Şirket adına Hizmeti sağlamak, Hizmetle ilgili hizmetleri gerçekleştirmek veya Şirkete Hizmetin nasıl kullanıldığını analiz etmede yardımcı olmak için Şirket tarafından istihdam edilen üçüncü taraf şirketleri veya bireyleri ifade eder.

* Kullanım Verileri, Hizmetin kullanımıyla veya Hizmet altyapısının kendisinden (örneğin, bir sayfa ziyaretinin süresi) otomatik olarak toplanan verileri ifade eder.

* Web sitesi, şu adresten erişilebilen JartexNetwork'ü ifade eder:

* Hizmete erişen veya Hizmet'i kullanan kişi veya söz konusu kişinin adına Hizmet'e eriştiği veya Hizmet'i kullandığı şirket veya diğer tüzel kişilik anlamına gelir.

Kişisel Verilerinizi Toplama ve KullanmaToplanan Veri TürleriKişisel veriHizmetimizi kullanırken, Sizden, Sizinle iletişim kurmak veya sizi tanımlamak için kullanılabilecek belirli kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri sağlamanızı isteyebiliriz. Kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler aşağıdakileri içerebilir, ancak bunlarla sınırlı değildir:

* E

Kişisel Verilerinizin KullanımıŞirket, Kişisel Verileri aşağıdaki amaçlarla kullanabilir:

* Hizmetimizin kullanımını izlemek de dahil olmak üzere Hizmetimizi sağlamak ve sürdürmek.

* Hesabınızı yönetmek için: Hizmetin bir kullanıcısı olarak kaydınızı yönetmek için. Sağladığınız Kişisel Veriler, Kayıtlı bir kullanıcı olarak Size sunulan Hizmetin farklı işlevlerine erişmenizi sağlayabilir.

* Bir sözleşmenin ifası için: Satın aldığınız ürünler, öğeler veya hizmetler için satın alma sözleşmesinin veya Hizmet aracılığıyla Bizimle yapılan herhangi bir sözleşmenin geliştirilmesi, uygunluğu ve üstlenilmesi.

* Sizinle iletişime geçmek için: Gerekli veya makul olduğunda, sizinle e-posta veya bir mobil uygulamanın güncellemelerle ilgili anlık bildirimleri veya güvenlik güncellemeleri de dahil olmak üzere, güvenlik güncellemeleri de dahil olmak üzere sözleşmeli hizmetlerle ilgili bilgilendirici iletişimler gibi diğer eşdeğer elektronik iletişim biçimleri aracılığıyla sizinle iletişime geçmek için. onların uygulanması.

* Bu tür bilgileri almamayı seçmediğiniz sürece, daha önce satın aldığınız veya sorduğunuz ürünlere benzer sunduğumuz diğer mallar, hizmetler ve etkinlikler hakkında Size haberler, özel teklifler ve genel bilgiler sağlamak için.

* Taleplerinizi yönetmek için: Bize gelen taleplerinize katılmak ve yönetmek için.

* İş transferleri için: Bilgilerinizi, bir birleşme, elden çıkarma, yeniden yapılandırma, yeniden yapılanma, tasfiye veya varlıklarımızın bir kısmının veya tamamının sürekli olarak veya iflasın, tasfiyenin bir parçası olarak değerlendirilmesi veya yürütülmesi için kullanabiliriz. veya Hizmet kullanıcılarımız hakkında tarafımızca tutulan Kişisel Verilerin aktarıldığı varlıklar arasında yer aldığı benzer bir işlem.

* Diğer amaçlar için: Bilgilerinizi veri analizi, kullanım eğilimlerini belirleme, promosyon kampanyalarımızın etkinliğini belirleme ve Hizmet, ürünlerimiz, hizmetlerimiz, pazarlama ve deneyiminizi değerlendirmek ve geliştirmek gibi başka amaçlar için kullanabiliriz.

Kişisel bilgilerinizi aşağıdaki durumlarda paylaşabiliriz:

* Hizmet Sağlayıcılarla: Kişisel bilgilerinizi Hizmetimizin kullanımını izlemek ve analiz etmek, Sizinle iletişime geçmek için Hizmet Sağlayıcılarla paylaşabiliriz.

* İş transferleri için: Kişisel bilgilerinizi herhangi bir birleşme, Şirket varlıklarının satışı, finansmanı veya işimizin tamamının veya bir kısmının başka bir şirkete satın alınmasıyla bağlantılı olarak veya müzakereler sırasında paylaşabilir veya aktarabiliriz.

* Bağlı Kuruluşlarla: Bilgilerinizi bağlı şirketlerimizle paylaşabiliriz, bu durumda bu bağlı kuruluşların bu Gizlilik Politikasına uymasını zorunlu kılacağız. Bağlı kuruluşlar, ana şirketimizi ve bizim kontrol ettiğimiz veya Bizimle ortak kontrolümüz altındaki diğer bağlı kuruluşları, ortak girişim ortaklarını veya diğer şirketleri içerir.

* İş ortaklarıyla: Size belirli ürünler, hizmetler veya promosyonlar sunmak için Bilgilerinizi iş ortaklarımızla paylaşabiliriz.

* Rızanız ile: Kişisel bilgilerinizi, rızanız ile başka herhangi bir amaç için ifşa edebiliriz.

Kişisel Verilerinizin SaklanmasıŞirket, Kişisel Verilerinizi yalnızca bu Gizlilik Politikasında belirtilen amaçlar için gerekli olduğu sürece saklayacaktır. Kişisel Verilerinizi, yasal yükümlülüklerimize uymak (örneğin, geçerli yasalara uymak için verilerinizi tutmamız gerekiyorsa), anlaşmazlıkları çözmek ve yasal anlaşmalarımızı ve politikalarımızı uygulamak için gerekli olduğu ölçüde saklayacak ve kullanacağız.

Şirket ayrıca Kullanım Verilerini dahili analiz amacıyla saklayacaktır. Kullanım Verileri, bu verilerin güvenliğini güçlendirmek veya Hizmetimizin işlevselliğini geliştirmek için kullanılması veya yasal olarak bu verileri daha uzun süreler boyunca tutmak zorunda olmamız dışında, genellikle daha kısa bir süre boyunca saklanır.

Kişisel Verilerinizin AktarılmasıKişisel Verileriniz de dahil olmak üzere bilgileriniz, Şirketin faaliyet ofislerinde ve işlemeye dahil olan tarafların bulunduğu diğer tüm yerlerde işlenir. Bu, bu bilgilerin eyaletinizin, ilinizin, ülkenizin veya veri koruma yasalarının Sizin yetki alanınızdan farklı olabileceği diğer resmi yargı yetkisinin dışında bulunan bilgisayarlara aktarılabileceği ve bu bilgisayarlarda saklanabileceği anlamına gelir.

Bu Gizlilik Politikasına verdiğiniz onayın ardından bu tür bilgileri göndermeniz, bu aktarıma ilişkin sözleşmenizi temsil eder.

Şirket, verilerinizin güvenli bir şekilde ve bu Gizlilik Politikasına uygun olarak ele alındığından emin olmak için makul olarak gerekli tüm adımları atacaktır ve Kişisel Verilerinizin güvenliği de dahil olmak üzere yeterli kontroller olmadıkça bir kuruluşa veya ülkeye aktarılmayacaktır. Verileriniz ve diğer kişisel bilgileriniz.

Kişisel Verilerinizin İfşasıTicari işlemlerŞirketin bir birleşme, devralma veya varlık satışına dahil olması durumunda Kişisel Verileriniz aktarılabilir. Kişisel Verileriniz aktarılmadan ve farklı bir Gizlilik Politikasına tabi olmadan önce bildirimde bulunacağız.

kanun yaptırımıBelirli koşullar altında, kanunen veya resmi makamların (örneğin bir mahkeme veya bir devlet kurumu) geçerli taleplerine yanıt olarak gerekli olması halinde Şirketin Kişisel Verilerinizi ifşa etmesi gerekebilir.

Diğer yasal gerekliliklerŞirket, Kişisel Verilerinizi, bu tür bir eylemin aşağıdakiler için gerekli olduğuna iyi niyetle inanarak ifşa edebilir:

* Yasal bir yükümlülüğe uymak

* Şirketin haklarını veya mülkiyetini korumak ve savunmak

* Hizmetle bağlantılı olası suistimalleri önlemek veya araştırmak

* Hizmet Kullanıcılarının veya kamunun kişisel güvenliğini korumak

* Yasal sorumluluğa karşı koruyun

Kişisel Verilerinizin GüvenliğiKişisel Verilerinizin güvenliği Bizim için önemlidir, ancak İnternet üzerinden hiçbir aktarım yönteminin veya elektronik depolama yönteminin %100 güvenli olmadığını unutmayın. Kişisel Verilerinizi korumak için ticari olarak kabul edilebilir araçları kullanmaya çabalarken, bunların mutlak güvenliğini garanti edemeyiz.

Çocukların GizliliğiHizmetimiz 13 yaşın altındaki hiç kimseye hitap etmez. 13 yaşın altındaki hiç kimseden bilerek kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler toplamıyoruz. Bir ebeveyn veya vasi iseniz ve Çocuğunuzun Bize Kişisel Veriler sağladığının farkındaysanız, lütfen Bize Ulaşın. Ebeveyn izni doğrulaması olmadan 13 yaşın altındaki herhangi birinden Kişisel Veri topladığımızı fark edersek, bu bilgileri sunucularımızdan kaldırmak için adımlar atarız.

Bilgilerinizi işlemek için yasal dayanak olarak rızaya güvenmemiz gerekiyorsa ve ülkeniz bir ebeveynden onay gerektiriyorsa, bu bilgileri toplamadan ve kullanmadan önce ebeveyninizin onayını isteyebiliriz.

Diğer Web Sitelerine BağlantılarHizmetimiz, tarafımızca işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bir üçüncü şahıs bağlantısına tıklarsanız, o üçüncü şahsın sitesine yönlendirileceksiniz. Ziyaret ettiğiniz her sitenin Gizlilik Politikasını incelemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Herhangi bir üçüncü taraf site veya hizmetinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrole sahip değiliz ve sorumluluk kabul etmiyoruz.

Bu Gizlilik Politikasındaki Değişiklikler


Gizlilik Politikamızı zaman zaman güncelleyebiliriz. Yeni Gizlilik Politikasını bu sayfada yayınlayarak herhangi bir değişikliği Size bildireceğiz.

Değişikliğin yürürlüğe girmesinden ve bu Gizlilik Politikasının üst kısmındaki "Son güncelleme" tarihini güncellemeden önce Size e-posta ve/veya Hizmetimizle ilgili belirgin bir bildirim yoluyla bilgi vereceğiz.

Herhangi bir değişiklik için bu Gizlilik Politikasını periyodik olarak gözden geçirmeniz tavsiye edilir. Bu Gizlilik Politikasında yapılan değişiklikler, bu sayfada yayınlandıklarında geçerlidir. 
Üst