Joynet Saltuk Cap 110 Editsiz 2500$ TL Ödüllü Online !

Server Adı
Joynet Saltuk
Site Adresi
http://play-sro.com/
Cap
110
Race
CH / EU
Açılış Tarihi
29 Nis 2022
Discord
https://discord.com/invite/tSvWRrgk?utm_source=Discord%20Widget&utm_medium=Connect

Toretto

Member
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
784
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan
Saltuk Sunucumuz Uzun Süredir Silkload Sunucularında Hizmet Veren Joynet Tarafından Kurulan Bir Sunucu Olup Henüz Yeni Açılmış Olmaktadır !

29-04-2022 De Açıldı Henüz Geç Kalmış Sayılmazsın !

Saltuk Hakkında
Öncelikle Saltuk serüveninde yer almak isteyen oyuncularımız için daha ilk cümlemizde bir uyarı da bulunmakta fayda olacaktır. Saltuk sunucusu Joynet tarihinin rate ve oyun örgüsü bakımından en zor şekilde tasarlanmış emek private serverıdır.

Zor bir serverda oynamak istemeyen oyuncular, alternatif pvp sunucuları tercih edebilir çünkü bu cümleden sonra maceraya başlayıp, gerçek
Saltuk dünyasına yolculuğumuza başlıyor olacağız.

Bugünden itibaren Silkroad oyuncuları arasında sıklıkla duyacağınız, sunucumuza olgu açısından yön verecek sunucu ismini sizinle paylaşmak istiyoruz; Saltuk!

Saltuk; Joynet'in yeni gözbebeği, maceranın merkezi olup, sizleri kendi dünyasına çeken büyülü bir ütopik dünyadır.

Saltuk, mitolojide iyiliğin ve dostluğun tanrısıdır, kötülük her daim Saltuk'nın düşmanıdır. Keyifli bir oyun ortamının, daimi sohbetin ve hoşgörülü oyuncuların bir araya gelmesini hedeflediğimiz Saltuk'da temel vizyon iyilik ve dostluk üzerine kurulmuştur. Joynet tarihinde bugüne kadar en çok beğeni alan ve en sevilen Cap'lerden biri olan 110 Cap, Saltuk'a ışık tutuyor! Sizlerden gelen yoğun talep ve istekler değerlendirilerek alınan karar ile Saltuk düzeni 110 üzerine kurulmuştur.

Ayrıca şunu da belirtmek isteriz ki Saltuk serüven hikayesi olarak dinamik bir yapıda inşa edilmiştir. Yani sezonlar halinde yenilikler oyuna daimi olarak entegre edilmesi planlanmaktadır. Bu ne demek oluyor dediğinizi duyar gibiyiz. Dinamik bir serverın açıklaması ise, Sizler henüz bu konuyu okurken dahi yönetim ekibimiz ilk güncelleme çalışmasına daha şimdiden hazırlamış konumdadır. Sürekli olarak kendini yenileyen, oyun zevkinin ve oyun rekabetinin asla azalmadığı bir sunucu ortamı oluşturmak hedeflenmiştir.

Şimdi kemerlerinizi bağlayın, Saltuk dünyasına yolculuğa çıkıyoruz

Maceranın ana kalıpları yukarıdaki künyede belirtilen şekilde tasarlanmıştır. Ana yapı taşlarına bağlı kalınarak iSro sistem bir server olması hedeflenmektedir. Sunucuya harici olarak gereksiz entegrasyonlar yapılmayacak olup, orjinale görsel ve sistemsel iyileştirmeler dışında çok fazla müdahalede bulunulmayacaktır. Tasarlanan oyun örgüsü old system iSro modudur ve oyun olay örgüsü bu yönde ilerleyecektir.

Saltuk'da yeni başlayan oyuncularımıza bazı ek ayrıcalıklar tanıyarak, bir an önce serüvende yerlerini almalarını sağlayacak bir takım başlangıç item paketleri hediye ediyoruz.
Başlangıç İtemleri Paketi
- 1000 Adet HP Potion
- 1000 Adet MP Potion
- 5 Adet Damage Scroll
- 5 Adet Damage Abs Scroll
- 10 Adet Instant Return Scroll
- 11 Adet Resurrection Scroll
- 11 Adet Reverse Scroll
- 1 Adet 3 Günlük Speed Scroll
- 5 Adet Trade Pet
- 3 Adet Movement Pet
- 10.000 Adet Arrow/Bolt
- 1 Adet Stall Görünüm
Başlangıç itemleri karakter korumalı olup, bir ID'de yalnızca bir karaktere yüklenmektedir.

25bReab.png


vveugab.png
 
Üst