JoySro 125 Cap 2012 Den Bugüne Açık Sunucu !

Server Adı
JoySro Hazar
Site Adresi
http://hazar.joysro.com/
Cap
120
Race
CH / EU
Açılış Tarihi
29 May 2013
Discord
https://discord.com/invite/v32tgsg

Toretto

Member
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
784
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan
Merhaba sevgili Silkroad Online oyuncuları.

JoySro, alanında uzman kadrosu ile 2011 Yılında kurulan, temel amacı iSro özlemine karşın kaliteli ve sürdülebilir bir Silkroad Online deneyimi sunmak olan ve açıldığı ilk günden bu yana sorunsuz ve güvenilir bir şekilde hizmet veren bir oyun platformudur.

JoySro yönetim algısı, vizyonu ve misyonu ile tamamen oyuncu odaklı bir algıyla donatılmış olup, oyunculardan gelen talepler ve istekler neticesinde şekillendirilen serverları ile bugüne kadar tüm oyuncuların beğenisini ve takdirini kazanmıştır.

JoySro'nun göz bebeği serverlarından biri olan Hazar sunucusu 2012 yılında maceraya kapılarını açmış, o günden bügüne kadar heyecanından hiçbir ödün vermemiş ve her geçen gün daha fazla rekabete ortam hazırlamıştır.

Hazar sunucusunun açıldığı ilk günden bu yana sezon güncellemeleri ve mevsimsel yenilikler ile oyuna sürdülebilir yenilikçilik anlayışı işlenmiş olup, oyunda heyecan ve rekabet her zaman en üst seviyede tutulmak hedeflenmiştir.

2012 yılından bu yana açık kalma özelliği ile Türkiye ve Dünya'da en uzun süreli açık kalan Silkroad Private Server olma özelliğini açık ara farkla elinde bulunduran Hazar, aynı zamanda server yaşı / online sayısı endeksiyle başarısını global serverlar arasında altın harflerle yazdırmıştır.

Her geçen gün yeni maceraların, yeni heyecanların ve yeni umutların ortaya çıktığı Hazar sunucusu; tüm bu özellikleri ile emsali bulunmayan bir server olma özelliğini elinde tutmasına neden oluyor.
608285bdb707937c78.png


Hazar sunucumuzun yaklaşık 7 senedir açık olmasının en büyük avantajları arasında oyuncuların talepleri doğrutulsunda şekillenen ve stabil şekilde kararlılığını sürdüren server özelliklerine sahip olmasıdır. 7 Yıldan bu yana gelen tüm oyuncu talepleri teker teker incelenerek kararlı sürüm olan mevcut sürüme ulaşılmış, oyuncularımızın büyük bir ilgisini ve beğenisini kazanmıştır.Yeni Oyuncular İçin Hızlı Adaptasyon Sürecini Destekliyoruz !


Hazarda maceraya yeni oyuncular katmak istiyoruz, bu kapsamda yeni başlangıçların eskisine nazaran biraz daha kolay olması, heyecanın daha da artmasına vesile olacağını düşünerek, yeni oyuncularımızda başlangıç itemlerinde düzenlemeler yapıldı;

Bu kapsamda yeni karakterlere verilecek itemler;

407785bdb6ffc8fff2.png

200.000 SKILL POINT,
50.000.000 GOLD,
REVERSE RETURN SCROLL
DAMAGE SCROLL
DAMAGE ABS SCROLL
TRANS PET (5x)
Resurrection SCROLL
3 GÜNLÜK SPEED
1000 HP
1000 MP
EXP HELPER
3 GÜNLÜK TOPLAMA PETİ
5000 ARROW - BOLT
7 GÜNLÜK DEVIL SPIRIT (%5)


 
Üst