KAFALARMC Türk Sunucu Arayanlara Özel !

Server Adı
KafalarMc
Site Adresi
https://www.kafalarmc.com/anasayfa
Server Tipi
  1. Hub
Versiyon
1.8-1.17.X
Açılış Tarihi
10 Haz 2022
Discord
https://discord.com/invite/ysNwBk92Yp

Toretto

Member
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
784
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan

Hayalinizdeki sunucuyu aramaktaysanız, doğru konudasınız. Sunucumuz tamamen 1.16.4 alt yapılı olup %100 Emek içeriyor. Takımlar, Yetenekler, Bosslar ve onlarca özellik! Paranın değil azmin başta geldiği sunucu tarzını benimsiyen olgun yönetim ekibimizle muhabbetlere doyamıyacaksınız. Her akşam sohbetlerimizle oyunu dahada keyiflendiriyoruz. Ha! unutmayın açılışa özel 500TL para ödüllü klan savaşımız olacaktır! Ekibini topla kafalarmcde buluşalım

KURALLAR

KafalarMC Kuralları.
1-> Oyun yöneticilerini gereksiz ithamlarla, yalan belgelerle kandırmaya çalışmak yasaktır.
2-> Oyuncuları örgütleyip bir kimseye veya bir gruba hakaret etmek, suç atmak, gururunu kırmak yasaktır.
3-> Sohbetin akışını sabote edecek şekilde mesaj atmak (spam/flood) ceza sebebidir.
4-> Herhangi bir platformda KafalarMC aleyhine paylaşımlar yapmak, marka değerini düşüren ithamlarda ve/veya söylemlerde bulunmak yasaktır.
5-> Bir kimsenin özel hayatına dair bilgileri KafalarMC platformlarında yayınlamak ceza sebebidir. Fotoğraf, telefon numarası ve video gibi öğeler dahildir.
6-> Oyun açıklarını kullanıp haksız kazanç elde etmek yasaktır.
7-> KafalarMC platformlarında siyasi, dini görüşlere hakaret etmek veya aşağılayıcı kelimeler sarfetmek ceza sebebidir.
8-> KafalarMC sunucusunda oyun içi veya oyunla ilgisi olmayan unsurların/hizmetlerin; para, site kredisi karşılığında, para değeri olan/olmayan ögeler ve benzerleri karşılığında ticaretin yapılması/yapılmaya teşebbüs edilmesi ceza sebebidir.
9-> Oyun yöneticileri gerekli gördüğü hallerde asıl/yan hesaplarınızı ve arkadaşlarınızı oyundan uzaklaştırabilir.
10-> Yasadışı client veya modlar kullanmak kesinlikle yasaktır. Kill aura, anti-knockback, x-rayler, auto-clickerlar, makro basışları, freecamlar, oyuncu lokasyonunu gösteren mapler, uçmak yasadışı modlara örneklerdir. Regedit de buna dahil (Kayıt defterini düzenleme). Bile bile yasadışı modlar kullanan kişiler ile takım olmak sizide yasaklandırabilir.
11-> Kimliğe bürünmek, diğer oyuncuları sizi bir yetkili veya bir YouTuber olduğunuza inandırmaya zorlamaya çalışmak olarak tanımlanır. Kimliğe bürünme kesin olarak yasaktır.
https://www.instagram.com/giantfurkii
 
Üst