KingsCraft Survival , Skyblock Ve Bir Çok Oyun Yapısı !

Server Adı
KingsCraft
Site Adresi
https://play.kings-craft.com/
Server Tipi
  1. Survival
Versiyon
1.8-1.17.X
Açılış Tarihi
1 Kas 2022
Discord
https://discord.com/invite/Xyq6uJ2

Toretto

Member
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
784
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan

KINGS CRAFT AĞ KURALLARI VE POLITIKALARI​

KingsCraft'ın Mahkeme Kodu olarak adlandırdığımız kurallar ve düzenlemeler aşağıda belirtilmiştir ve minecraft sunucularımıza, web sitemize ve discord sunucumuza katılarak veya ziyaret ederek bu kurallara uymanız beklenir. Kuralları, topluluğumuz için adil ve güvenli bir ortama sahip olabilmemizi sağlamak için herhangi bir zamanda değişebilir.

Mükemmel olmadığımız için ve kuralların niyetini ihlal etmenin mümkün olan her yolunu listelemek mümkün olmadığından, sağduyunuzu kullanmanızı rica ediyoruz. Diğer ağlarda genellikle yasa dışı olabilecek ancak burada özel olarak listelenmemiş bir şey görürseniz, lütfen bunu denemeyin.

Personel ekibimizin tüm üyeleri, yanlış yasaklamalardan veya sessize almalardan kaçınmak için kapsamlı bir eğitim alır. Ancak, biz insanız ve hata yaparız. Yanlış bir şekilde cezalandırıldığınızı düşünüyorsanız, bilet desteğimizden bir yasaklama itirazında bulunabilirsiniz.

Personel ekibinin bir üyesinin uygunsuz davrandığını düşünüyorsanız, bir personel raporu oluşturabilir ve bunu bilet desteğimize bildirebilirsiniz.

MAHKEME KODU BÖLÜM 1 [Genel Kurallar]​

[TC 1.0] Modifiye Minecraft İstemcileri​

Modifiye minecraft istemcilerinin, hack istemcilerinin, otomatik tıklayıcının uygulamasının, bir oyuncuya oyun içinde haksız bir avantaj sağlayan herhangi bir kullanımına kesinlikle izin verilmez.

[TC 1.1] Yas tutmak​

Size ait olmayana dokunmayın. Diğer oyuncuların kasıtlı olarak imha edilmesi (blokların yerleştirilmesi, alınması ve yok edilmesi). Bu aynı zamanda diğer oyuncuların topraklarında bulunan pasif çeteleri öldürmeyi de içerir. (Buna öğütücüler dahil değildir)

[TC 1.2] Reklam​

Kings Craft Network'e bağlı veya ilişkili olmayan diğer minecraft sunucularının, facebook sayfasının, youtube kanallarının, discord sunucularının, bilinmeyen web sitesi bağlantılarının vb. reklamlarına izin verilmez.

[TC 1.3] Hırsızlık​

Başka bir oyuncunun eşyalarının kasıtlı olarak çalınmasına kesinlikle izin verilmez. Bu, eşyalarını almak için diğer insanların üslerine, adalarına, loncalarına veya partilerine katılmayı içerir.

[TC 1.4] Tehdit​

Oyuncularımızın güvenliğini çok ciddiye alıyoruz ve bu nedenle başkalarının DDOS Saldırıları ile birbirlerini tehdit etmelerine veya özel bilgilerini sızdırmalarına izin vermiyoruz. Bu mahkeme kanununda, ölüm tehditleri ve her türlü saldırgan tehdit de yer almaktadır.

[TC 1.5] Uygunsuz Kullanıcı Adları​

Aşırı Uygunsuz Minecraft Kullanıcı Adları veya Oyun İçi Takma Adlar, kullanıcı adı değiştirilene kadar bir sonuçla cezalandırılır.

[TC 1.6] Sesi Kapatma veya Yasaklama Kaçınma​

Bu, bir oyuncunun ana hesabında belirlenen kısıtlamaları atlamak için alternatif bir hesap kullandığı zamandır. Bu kuralları ihlal ederseniz her iki hesabınız da cezalandırılır.

[TC 1.7] Uygunsuz Yapılar​

Cinsel ve nazi semboller içeren uygunsuz yapılar derhal temizlenir ve cezalandırılabilir. Bu, oluşturmaya izin veren tüm sunucular için geçerlidir.

[TC 1.8] Alt Kötüye Kullanım​

Haksız avantaj sağlayan herhangi bir alternatif istismar için herhangi bir alternatif veya sahte hesabın kullanılmasına izin verilmez. Bu, ekstra oy veya günlük ödüller almak için alt hesabı kullanmayı, çiftçilik için birçok çete toplayabilmek için afk'ing için herhangi bir mafya öğütücüsünde kalan bir hesaba sahip olmak için alt hesabı kullanmayı içerir.

[TC 1.9.1] Personel ve Oyuncuların Kimliğine Bürünme​

Diğer oyuncuların ve personelin kimliğine bürünmek için bir minecraft hesabı oluşturulmasına izin verilmez.

[TC 1.9.2] Personel ve Oyuncuların Kimliğine Bürünme​

Oyun içi takma adınızı başka biriymiş gibi davranmak veya başka birine zorbalık etmek, taciz etmek veya saldırmak için değiştirmek cezayla sonuçlanır.

[TC 1.10] Trolling​

Oyuncuları /clearinventory veya [ALT] [F4] gibi yanlış bir komutu trolleme altında vermeleri için kandırmak veya yanıltmak ve cezalandırılabilir. Bu, üslerinizde veya başka birinin üslerinde veya vahşi doğada tuzaklar oluşturmayı içerir.

[TC 1.11] Personele Müdahale​

Oyuncuların sohbette bilgisayar korsanlarını arayarak hackusing yapmalarına veya kaybolan personeli çağırmalarına izin verilmez. Bu etkinliklerin her ikisi de bilgisayar korsanlarını yakalamaya müdahale eder. Şaka yapmak veya hacklemek veya hile yapmak da kurallara aykırıdır ve yasakla sonuçlanabilir.

Birinin bilgisayar korsanlığını bildirmek istiyorsanız, discord'da bir bilet desteği oluşturarak bir personele hemen haber verebilirsiniz, ancak oyun içi veya genel sohbette birini utandırmak veya birinin itibarını yok etmek için hacklemeye izin verilmez.

[TC 1.12] Büyük Harfler, Spam ve Su Baskını​

Biraz sorun değil, ancak personel tarafından aşırı kabul edilen hiçbir şeye izin verilmez.

[TC 1.13] Sunucu Olayları​

Bina etkinlikleri, sanat haritası etkinlikleri vb. gibi sunucu etkinliklerinde uygunsuz ve 18'den fazla gönderime izin verilmez.

[TC 1.14] Bağış Sıralamasının Kötüye Kullanılması​

Fly Command'ı kullanırken uçuş izni veya uçuş kuponu olmayan oyuncuları öldürmek gibi bağışçı rütbesi avantajlarının kötüye kullanılması kesinlikle yasaktır. Ancak, kitler veya mcmmo kredileri satmak veya birinin araçlarını yeniden adlandırmak gibi bir hizmet teklifi satmak yasaktır.

[TC 1.15] Alev Savaşları​

Oyuncular eldeki konuyu tartışmak yerine başkalarına kişisel saldırılarda bulunurlarsa, bir Alev Savaşı'ndadırlar ve cezalandırılma riskiyle karşı karşıya kalırlar. Şok ifadeler kullanmak ve sadece sağlıksız bir tartışma başlatmak, insanları duygusal hale getirmek veya diğer oyuncuları taciz etmek / saldırmak için kasıtlı olarak tartışmalı konuları gündeme getirmek ceza ile sonuçlanabilir. Siyaset, dinler ve diğer tartışmalı konular hakkında saygılı tartışmalara izin verilir. Oyuncular ve personel görüşlerini alma hakkına sahiptir. Alev savaşları aşağıdakileri içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir: Her türlü küfür, toksisite, ırkçılık, alay etme, taciz etme, iftira ve benzeri.

[TC 1.16] Scamming​

Herhangi bir dolandırıcılık türüne izin verilmez. Bu, nadir bulunan ancak sahte bir eşya olduğunu göstermek için bir eşyayı yeniden adlandırmayı ve müzayede evinde veya insanları dolandırmak için ahşap bir kılıcı "Elmas Kılıç" ile yeniden adlandırmak gibi diğer satış yöntemleriyle satmayı içerir. Başka bir dolandırıcılık yöntemi, bir öğe için belirli bir miktar ödemeyi teklif etmek, ancak anlaşmanın sonunu yapmayı reddetmek olacaktır.

[TC 1.17] Aksaklık veya Hataları Kötüye Kullanma​

Minecraft sunucularımızda bir hata veya aksaklık keşfettiyseniz, lütfen derhal personele bildirin. Bu aksaklıkların ve hataların yayılmasına ve istismar edilmesine izin verilmez ve cezalara neden olabilir.

[TC 1.18] Yalvarıyor​

Eşya/para için yalvarmaya izin verilmez. Bu, oyuncu tekliflerinizi zaten reddetmiş olsa bile birisini eşyalarınızı satın almaya zorlamayı içerir.

[TC 1.19] Uygunsuz Sohbet​

Oyuncuların kasıtlı olarak sohbette dramaya neden olmalarına izin verilmez. Bu, uyuşturucu, cinsel faaliyetler, yasadışı faaliyetler, zihinsel sağlık ve sunucu kurallarını ihlal etme gibi uygunsuz konuları tartışmayı içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir. Siyaset gibi konuların uzun tartışmaları halka açık sohbetin dışında yapılmalıdır.

[TC 1.20] Oyunculara veya personele saygısızlık​

Oyuncular anlaşmazlık yaşayabilir ve tartışabilirler, ancak bunu saygılı bir şekilde yapmalıdırlar. Hakaret, taciz, zorbalık, küfür ve nefret söylemine izin verilmez. Bu, oyuncu veya personel iftiralarını, personele saldırmayı veya yetkinliklerini açıkça sorgulamayı içerir. Herkese her zaman saygı gösterin.

[TC 1.21] Oyunculara Tolerans Göstermek​

Mahkeme kurallarımızı ihlal eden birini tanıyorsanız, personele söylemeyi unutmayın. Bu tür davranışlara tolerans göstermek, her iki tarafın da cezalandırılmasına neden olabilir.

[TC 1.22] Uygunsuz Kaplamalar​

Uygunsuz kaplamalara izin verilmez. Buna R18, Cinsel İlişkili Cilt, Görünmez Ciltler ve Yarı Görünmez Cilt dahildir.

MAHKEME KODU BÖLÜM 2 [Hayatta Kalma A ve B Kuralları]​

[TC 2.0] Arazi Talebi​

Oyuncuların, diğer oyuncuların üs taleplerini genişletmelerini kasıtlı olarak sınırlamak için başka bir oyuncunun üssünün 50 Bloğu içinde hak talebinde bulunmalarına izin verilmez. Ancak, oyuncu size 50 blok içinde üslerinin yakınında hak iddia etmenize izin verirse, buna izin verilir.

[TC 2.1] Otomatik Tarım Yapıları​

AFK Balıkçılık Çiftliklerine veya Oto Madenciliğine izin verilmez. Eşyalarınızı adil bir şekilde öğütün. Bu, bir bloğu otomatik olarak kazmak için "klavyenizdeki veya farenizdeki bir ağırlığı" içerir.

[TC 2.2] Vahşi Doğada Öldürmek​

Her iki hayatta kalma sunucusunda da vahşi doğada oyuncuları öldürmek kesinlikle yasaktır. Bu, oyuncuları öldürmeyi değil, zırhlarının dayanıklılığını düşürmek için kasıtlı olarak vurmayı, sizi öldürmeleri için onları kışkırtmak için kasıtlı olarak vurmayı içerir. Bir nedenden dolayı çözgü pvp'miz var. Ancak, her iki taraf da vahşi doğada bir pvp yapmayı kabul ederse, o zaman buna izin verilir.

[TC 2.3] Nether Çatı​

Alt çatı ana kaya tarafında bina inşa etmek kesinlikle yasaktır. Oyuncular, sunucumuzda bir gecikmeye neden olabileceğinden, alt çatıya çıkmaktan kaçınmalıdır.

[TC 2.4] Redstone Makineleri​

Karmaşık Massive Redstone Kontrapsiyonlarına izin verilmez ve sunucu tarafından otomatik olarak kaldırılır. Bununla birlikte, sadece kasıtlı olarak sunucu gecikmesini sağlamak için redstone makineleri oluşturmak bir cezaya neden olacaktır.

[TC 2.5] Öğeleri Yeniden Adlandırma​

Herkese açık sohbette esnek olmak veya açık artırmada satmak için öğelerin yeniden adlandırılmasına izin verilmez. Buna Kuponlar, Özel Büyüler, Yumurtlayıcılar, Mafya Yumurtlama Yumurtaları artık kesinlikle yasak olacak. Sandıklardan gelen aletler ve zırhların yeniden adlandırılmasına izin verilir.

[TC 2.6] Pazar Arazileri​

Pazar arsanızda herhangi bir redstone kontraksiyonu oluşturmayın. Her pazar, bir pazar arsası kiralamaya hak kazanmak için yukarıda 12 ürün satmalıdır. Bir arsanın temizlenmesini istiyorsanız yöneticiye başvurun veya isterseniz kendiniz yapabilirsiniz. Süresi dolmuş bir piyasa arsasını ancak önceki sahibinin hareketsizliğinden iki hafta sonra kiralayabilirsiniz.

[TC 2.7] TPA Öldürme​

Oyuncuları veya personeli size ışınlanmaları için kandırmak, onları öldürmek için bir tuzak haline gelmek haksızlıktır ve izin verilmez.

MAHKEME KODU BÖLÜM 3 [Skyblock Kuralları]​

[TC 3.1] Çarpıtma Yakalama​

Sadece bir oyuncuyu tuzağa düşürmek için skyblock çarpıtmalarının kullanılması kesinlikle yasaktır. Bu, bir oyuncuyu kasten öldürmek için lavla giriş yapmayı içerir.

[TC 3.2] Adadan Adaya Atlama​

Sadece eşyalarını almak için başkalarının adalarına katılmak yasaktır.

[TC 3.3] TPA Öldürme​

Oyuncuları veya personeli size ışınlanmaları için kandırmak, onları öldürmek için bir tuzak haline gelmek haksızlıktır ve izin verilmez.

MAHKEME KODU BÖLÜM 4 [Klik Kuralları]​

[TC 4.1] Uygunsuz Klik Adı​

Cinsel veya R18 Klik İsimlerine kesinlikle izin verilmez. Personel, neyin uygunsuz olduğunu belirler.

[TC 4.2] Uygunsuz mesajlar​

Kliklerde çöp konuşması ve küfür etmesine izin verilir, ancak bu kuralın bir sınırı vardır. Bir oyuncunun cinsel tacizi ve kişisel bilgileri ve mahremiyeti ile ilgili herhangi bir çöp konuşmasına, dini konulara kesinlikle Klikler için izin verilmez.

[TC 4.3] Son Dünya Spawn​

End World Spawn'da herhangi bir alanda hak iddia etmek Kliklerde izin verilmez.

MAHKEME KODU BÖLÜM 5 [Bedwars Kuralları]​

[TC 5.1] Çapraz Ekip Oluşturma​

Çapraz Ekip, size ait olmayan başka bir bedwars ekibiyle takım kurduğunuzda ortaya çıkar. Personel, bunun çapraz takım oluşturma mı yoksa sadece "oyuncu pasifliği" mi olduğunu belirleyecektir.

[TC 5.2] Gökyüzü Tabanı​

Yatak savaşlarında gökyüzüne dayanmasına izin verilmez. Gökyüzü üssü, oyuncuların sadece kamp yapmak ve diğer oyuncuların ölmesini beklemek için yüksek bloklu bir platform inşa ettikleri yerdir.

[TC 5.3] Takım Yası​

Takım Yasına izin verilmez. Bu, takım arkadaşlarını kasıtlı olarak tuzağa düşürmeyi, yollarını engellemeyi, onları herhangi bir şekilde öldürmeye teşebbüs etmeyi ve binalarını iyi bir sebep olmadan kırmayı içerir.
 
Üst