Lunar Network PVP Mood Efsanevi Sunucu !

Server Adı
Lunar Network
Site Adresi
https://www.lunar.gg/
Server Tipi
  1. PVP
Versiyon
1.8-1.17.X
Açılış Tarihi
1 Eyl 2022
Discord
https://discord.com/invite/4ceEJuH

Toretto

Member
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
784
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan

Genel Bilgiler​


• 10 kişilik takımlar
• 10.000x10.000 blok sınır (dünya üstü ve net)
• N0 büyüleyici sınırlar
• Kit veya Sandık Yok • Altın Ekonomisi
• Çorba
3,5 kalbi iyileştirir

Olay​


Bitiş Noktası: END boyutunda gerçekleşen bir ele geçirme noktası ve ganimet tabanlı olay. Oyuncuların uğruna savaşabilecekleri ganimetlerle dolu sandıklar ve takımların yarışması için merkezde bir ele geçirme noktası var. Puan ele geçirildikten sonra, tüm dağınık sandıklara ganimet doldurur ve puan şarj olurken oyunculara onlar için savaşmaları için zaman verir. Noktayı belirli bir süre yakalayan ilk takım etkinlikleri kazanır ve ödülü alır.
Şölen: Yumurtlamadan 512 blok ötede herhangi bir yerde gerçekleşebilen KOTH tarzı bir etkinlik. Etkinliğe çok yakın bir yerde inşa edebilirsiniz ve hatta ele geçirme bölgesini güvence altına almak ve savunmak için yeni stratejiler ekleyebilecek platforma ulaşmak için bloklar yerleştirmeniz gerekebilir.
Demir Şölen: Bayram etkinliğiyle aynıdır ancak demir zırh giyen oyuncularla sınırlıdır.
• Daha fazlası gelecek

Genel Değişiklikler ve Eklemeler​


Jetonlar: Jetonlar, Ekipler tarafından tutulan ve spawn halindeki Satıcı NPC'den özel eşyalar satın almak için kullanılabilecek yeni bir para birimidir. Etkinliklerde yarışarak birlikte kazanılabilirler ve altın onlar için takas edilebilir. Belirtildiği gibi, Jetonlar takımlar tarafından tutulur, yani hiçbir oyuncunun jeton bakiyesi yoktur.
Özel Öğeler: Özel öğeler hakkında daha fazla bilgi, harita başlamadan önce wiki formunda yayınlanacaktır. Bunların mevcut listesi şunları içerir: Max Bow, Feather Pad, Repair Chip, Bolt's Rod, Death Totem, 32 Mushroom Stew (istiflenmiş), Power-Up Potion ve Demolisher. Bu kalemler altın ekonomisinde satılamaz.
• Coinflip'ler: Coinflip'ler, altınınızı diğer oyuncularla oynamanın bir yoludur - bu özellik yalnızca spawn içinde mevcut olacaktır.
Korumalı Yumurtlayıcılar: Korumalı Yumurtlayıcılar artık TNT ve Nether yatak patlamalarından korunacak. Daha fazla bilgi için https://lunar.gg/bottledxp ziyaret edin.
• Demir Tekneler: Demir Tekneler etkinleştirilecektir. Daha fazla bilgi için https://lunar.gg/ironboats ziyaret edin.
Kurtarma: Gelişmiş kurtarma etkinleştirilecektir. Daha fazla bilgi için https://lunar.gg/salvaging ziyaret edin.
Kişisel ayarlara eklemeler: '/settings' aracılığıyla oyuncular artık şunları da yapabilecekler: rütbe tabanlı isim etiketleri ve takım tabanlı isim etiketleri arasında seçim yapabilecek, sohbetlerinde takım mesajlarını gizleyebilecek ve değerli eşyaları (Elmaslar, Altın, Demir vb.) otomatik olarak alabilecekler.
Yığılmış ekonomi eşyaları: Oyuncular artık ekonomiden istiflenmiş çorba ve iksir satın alamayacaklar. Spawn'daki Tüccar NPC'si, bu değişikliklerle bile envanterleri yönetmeye yardımcı olacak öğeler içerecektir ("Güçlendirme İksiri" ve "32 Mantar Yahnisi" gibi)

Değişiklikleri İzleme​


Odak Pisti: Artık oyuncuları takip ederken odaklayabilirsiniz - odaklandığınızda, diğer oyunculardan sıyrılmak için izlendiğinde isimleri pembe renkte görünecektir. Bu, '/focus_track' komutu ile yapılabilir.
Boyut Göstergeleri: Bağışçı rütbesine sahip oyuncular artık takip ettikleri kişinin hangi boyutta olduğunu söyleyebilirler - bu, üs ararken büyük bir zaman tasarrufu sağlayacaktır.
 
Üst