McCentral Minecraft Sunucu Online !

Server Adı
McCentral
Site Adresi
https://mccentral.org/
Server Tipi
  1. Skyblock
Versiyon
1.8-1.17.X
Açılış Tarihi
10 Tem 2021
Discord
https://discord.com/invite/9jzwQDQ

Toretto

Member
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
784
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan
Hapishane sunucumuzun yepyeni bir bölüm başlatma zamanı bir kez daha geldi. Bu sezon, oyunu modern ve taze hissettirmek için mümkün olduğunca çok yeni içerik eklemeye odaklanıyor! Oyuncular, önümüzdeki sezonda Minyonlar, Arsalar, Özel Çıkma Yerleri ve çok daha fazlası gibi destansı yeni özellikler görmeyi bekleyebilirler! Bu değişiklik günlüğü, 6 Mayıs Cuma günü saat 15:00 MST'de bırakılacak olan Hapishane Sıfırlamamız için büyük ve küçük tüm değişiklikleri detaylandıracak .


Minyonlar (PMD Revizyonu):
Önümüzdeki sezon, Kitle İmha Tutsağı (PMD) büyük ölçüde elden geçirildi. PMD'yi kullandıktan sonra, oyuncular artık minyonların kilidini açacak (kilidi açılabilecek 6 minyon var). Kilidi açıldıktan sonra, minyonlar Özel Madeninize yürüyecek, blokları toplayacak ve onları PMD'nize iade edecektir. Bunu yaparken minyonlarınız bir banka bakiyesi (Minyon Parası olarak bilinir) oluşturacaktır. Minion Money, 2 yeni ürün satın almak için tamamen yeni Minion Shop'ta harcanabilir: Wyvern Spawners ve Wyvern Crystals. Wyvern Çıkma Yerleri yepyeni Özel Çıkma Yeri'dir ve Wyvern Kristalleri bu doğurucuları yükseltmek için kullanılır! Wyverns hakkında daha fazla bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

[İMG]
[İMG]
[İMG]
Wyvern Yetiştiricileri:
Wyvern Yetiştiricileri, Minion Mağazasından satın alınabilir. Bu özel yumurtlayanlar, Hapishanede onları diğer tüm yumurtlayanlardan ayırt etmek için benzersiz bir amaca sahiptir. Wyvern Çıkma Yerleri, Wyvern Kristalleri (Minyon Mağazasından da satın alınır) kullanılarak yükseltilebilir. Wyvern Spawner'ınızı yükseltmek, oyunculara birçok harika avantaj sağlayacak, özellikle de Wyverns'in jeton düşürme yeteneği (bu doğru, jeton elde etmenin artık manuel olarak madenciliğin yanı sıra diğer tek yolu bu)! Oyuncuların özel madenlerine / arsalarına 1'den fazla Wyvern yumurtlama yeri yerleştiremediklerini unutmamak önemlidir. Kölelerini tam olarak kullanmak ve sezon boyunca Wyvern yumurtlayıcılarını mümkün olduğunca yükseltmek oyuncuların çıkarınadır!

[İMG]
[İMG]
[İMG]
Konu Boyutu:
Önümüzdeki sezon Özel Madenlere büyük bir yükseltme geliyor! Madene girdikten sonra oyuncular adalarında bir portal görecekler. Bu portala girdikten sonra, oyuncular Özel Arsalarına ışınlanacaklar (bu, doğrudan Özel Madenlerine bağlıdır - Bunu arazinizin bir uzantısı olarak düşünün). Bu plan, oyunculara, madenlerinin etrafına inşa etme konusunda endişelenmelerine gerek kalmadan bir dükkan kurmak veya istedikleri her şeyi inşa etmek için çok daha uygun bir yer verir. Oyuncular, Nether Portals veya Teleport Pads kullanarak Özel Madenlerini arsalarına sorunsuz bir şekilde bağlayabilir ve sonsuz olasılıklara izin verir. Devasa bir laggy sandık dükkanının bitişiğindeki Özel Madende madencilik günleri geride kaldı!


[İMG]
Hücre Arkadaşı İyileştirmeleri:
Geçen sezon, hücre arkadaşları Hapishane sunucumuzda ilk kez göründüler. Önümüzdeki sezon, onları her zamankinden daha havalı hale getirmek için birkaç güncelleme alıyorlar! Oyuncular artık isim plakasının rengini değiştirerek hücre arkadaşlarını yeniden adlandırabilirler. Bununla birlikte, kimin en üst düzey hücre arkadaşına sahip olduğunu göstermek için yepyeni bir /cmtop komutu eklendi. Oyuncuların hücre arkadaşı seviyesini görmenin alternatif bir yolu /stats komutudur.

Brackets Tournament
Önümüzdeki sezon, yepyeni bir turnuva tarzı etkinlik Hapishaneye doğru yol alıyor. Parantezler, kazanan olarak kabul edilecek 1 oyuncu kalana kadar turnuva tarzı bir yapıda 1v1 düellolardan oluşacaktır! Bu olay günde birden çok kez çalışacak ve /warp parantezleri aracılığıyla erişilebilir.

Çeşitli Değişiklikler
Yeni sezonlarda her zaman olduğu gibi, topluluğumuzu memnun etmek için yeterli içerik, yaşam kalitesi değişiklikleri ve hata düzeltmeleri sağladığımızdan emin olmak birincil odak noktamızdır! Oyuncular, performans iyileştirmeleri ile güncellenen bir avuç arka uç eklentimizle daha sorunsuz bir oyun deneyiminin yanı sıra yepyeni yapılar görmeyi bekleyebilirler. Bu Cuma herkesi bekliyoruz. Her zaman olduğu gibi, tadını çıkarın!

[İMG]
[İMG]


Zorluklar Eskiyle
çık, yeniyle gir! Skyblock'taki eski 'Görevlerimizin' çok eski bir sistem olduğu bir sır değildi. Oyuncuların önümüzdeki sezonda göreceği en büyük değişikliklerden biri, yepyeni Mücadelelerimiz (eski Görev Sistemimizin yerini alacak). Şu anda oyuncuların tamamlaması gereken 36 zorluk var. Her meydan okuma, her birinin tamamlanması giderek zorlaşan 6 seviyeye bölünmüştür. Yeterince mücadeleyi tamamlayarak, oyuncular Özel Yetiştiriciler, Derece Sembolleri, İfadeler ve Para gibi destansı ödüllerin kilidini açabilir! Tüm zorlukları tamamlamak için gerekenlere sahip misiniz?

[İMG]
[İMG]
[İMG]
Custom Spawners
Skyblock, tamamen özel spawner'ları ve mob'ları deneyen resmi olarak ilk sunucumuzdur! Gelecek burada ve Ejderhalar MCCentral'a doğru uçuyor! Bu destansı yumurtlayanlar, gelecek sezon en çok aranan yumurtlayanlardan biri olacak. Diğer tüm yumurtlayanların aksine, oyuncular bunları dükkandan satın alamazlar. Ejderha yumurtlayanları elde etmenin tek yolu, yepyeni mücadele sistemimizdeki ödüllerde ilerlemek! Bu, mücadelelere benzersiz bir amaç kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda kendilerine verilen tüm hedefleri tamamlamaya çalışan oyuncuları ödüllendirmenin mükemmel bir yoludur!


[İMG]
Çarkıfelek
Doğru duydunuz... Çarkıfelek! Kulağa hoş gelse de, bu çarkın yaklaşan Skyblock Sezonunda çok benzersiz bir amacı olacak. Çarkıfelek tüm Hollanda adalarında bulunur ve günde bir kez döndürülebilir (ekin hasadı çarkı döndürmek için bir gerekliliktir). Bu çarkı çevirdikten sonra, oyuncular skyblock adaları için mevcut 5 bufftan 1'ine anında erişim kazanacaklar. Bu güçlendirme tam olarak 24 saat sürecek, bu yüzden bundan en iyi şekilde yararlandığınızdan emin olun! Bu buff'lar şunları içerir: Adanızda Bonus Mob Drop'ları, adanızda hasat yaparken Bonus Mahsuller, Nether adanızdaki hayaletleri öldürürken Bonus Generator Experience, adanızda Bonus Mob Spawns ve Nether Island'ınızda Bonus Robot mücevherleri. Gerçekten şanslıysanız, Jackpot'a inebilirsiniz (bu size 5 buff'ın hepsini verecektir)!

Tabii ki, 24 saatlik bir güçlendirme harika, ancak Çarkıfelek ile gelen tek şey bu değil. Çarkı çevirdikten sonra, tüm oyuncuların yüksek miktarda para kazanmaları garanti edilir! Çarkıfelek dönerken, herkes gerçekten kazanır! Direksiyonunuzun dış kaplamasını da değiştirebileceğinizden bahsetmiş miydik? Bu sevimli 'Club Penguin' görünümüne bir göz atın!

[İMG]
[İMG]
Derece Sembolleri
Derece sembolleri, Skyblock'taki görünümünüzü daha da özelleştirmenin bir yoludur. Bu yeni eklenen sembollerin kilidi, yeni eklenen zorluklarda ilerleyerek açılır. Oyuncuların seçebileceği 45 farklı sembol var. Rütbe sembollerinden biri seçildiğinde, bu, diğer tüm oyuncuların görmesi için tablo listesinde, puan tablosunda ve sohbette gösterilecektir!


Duygular
Bir blok oyununda duyguları ifade etmek çok zordur. Statik bir yüze sahipken, duygularınızı göstermek kolay bir iş değildir! Duygular günü kurtarmak için burada. Aralarından seçim yapabileceğiniz 27 farklı ifade ile oyuncular artık süslü modern animasyonlar aracılığıyla birçok farklı duygu türünü ifade edebiliyor. İfadelerin kilidi, yeni eklenen Mücadeleler aracılığıyla açılabilir (kilidini açıp aralarından seçim yapabileceğiniz 27 farklı ifade vardır)!

[İMG]
[İMG]
Çeşitli Değişiklikler
Yeni sezonlarda her zaman olduğu gibi, topluluğumuzu memnun etmek için yeterli içerik, yaşam kalitesi değişiklikleri ve hata düzeltmeleri sağladığımızdan emin olmak birincil odak noktamızdır! Oyuncular, performans iyileştirmeleri ile güncellenen bir avuç arka uç eklentimizle daha sorunsuz bir oyun deneyiminin yanı sıra yepyeni yapılar görmeyi bekleyebilirler. Bu Cuma herkesi bekliyoruz. Her zaman olduğu gibi, tadını çıkarın!

[İMG]
[İMG]


Derece Sembolleri
Derece sembolleri, KitPvP'deki görünümünüzü daha da özelleştirmenin bir yoludur. Bu yeni eklenen sembollerin kilidi, yeni eklenen savaş geçişinde ilerleyerek açılır. Oyuncuların seçebileceği 45 farklı sembol var. Rütbe sembollerinden biri seçildiğinde, bu, diğer tüm oyuncuların görmesi için tablo listesinde, puan tablosunda ve sohbette gösterilecektir!


Brackets Tournament
Topluluk, Mob Madness'in KitPvP'de en çok beğenilen etkinlik olmadığını açıkça belirtti. Anlaşılır bir şekilde, PvP'nin önüne geçen çeteleri öldürmek en zevkli deneyim değildi. Bu gelecek sezon, Mob Madness kaldırıldı ve yepyeni bir turnuva tarzı etkinlikle değiştirildi. Parantezler, kazanan olarak kabul edilecek 1 oyuncu kalana kadar turnuva tarzı bir yapıda 1v1 düellolardan oluşacaktır!

Dengeleme Değişiklikleri
KitPvP'nin ilerlemek için bazı hayati değişikliklere ihtiyacı olduğu bir sır değildi. Oyun modu geçmişte kaldı ve Çaylaklar için oynanamaz bir deneyimdi. Önümüzdeki sezon, KitPvP'nin tüm kitlerinde ve ücretli bağışçı avantajlarında bazı büyük değişiklikler yapıldı. Tüm bağışçılar artık 1 kite (Kit Premium) erişebilecek. Kit Rookie, Kit Premium ile rekabet edebilmesi için büyük ölçüde güçlendirildi. Bu kit değişikliklerinin yanı sıra, tüm oyuncular artık onarım komutlarına erişebilecek (ücretsiz)!

Çaylaklar, yeni eklenen Oylama Köylüsü'nü kullanarak artık Tanrı Elmaları ile birlikte Koruma 3 elmas zırhını da alabilecekler.


KitPvP Battlepass
Battlepass, tüm oyuncuların erişebileceği yeni bir özelliktir. Battlepass, /battlepass komutu kullanılarak oyun içinde görüntülenebilir. Geçişin amacı, oyuncuların harika ödüllerin kilidini açarken 50 ödül katmanında ilerlemelerini sağlamaktır. Bu ödüllere İfadeler, Rütbe Sembolleri ve öldürülen her oyuncu için ek para dahildir.

Oyuncu Tanıma
KitPvP'nin bu yaklaşan sezonunda, oyuncular yumurtlamamız için yepyeni bir düzen bulacaklar. Bu yeni düzen, en iyi oyuncuların tanınması gibi birçok ek öğe içerir. Doğma noktasında en iyi 30 oyuncuyu gösteren 2 hologram olacak (hem Kazanılan Etkinlikler hem de Öldürülen Oyuncular için). Ayrıca spawn'da en son etkinlik kazananının kostümünü sergileyen bir mega heykel olacak! Tüm bu öğütme çabasını gösterdikten sonra, biraz tanıma her zaman takdir edilir!


Güçlendiriciler
Yıllar sonra, Güçlendiriciler KitPvP'ye geri dönüyor! Önümüzdeki sezon, oyuncuların satın alabileceği 2 güçlendirici olacak: Charity Time ve Enhanced PvP. Hayırseverlik zamanı, tüm çevrimiçi oyunculara her 3 dakikada bir 10 ABD doları ödül verecektir (toplam 30 dakika için). Gelişmiş PvP, tüm oyuncuları öldürmeler için 3 kat daha fazla para ödüllendirirken, aynı zamanda oyuncuları Battlepass'ları için 2 kat ilerleme hızı ile ödüllendirecek.

ifadeler
Bir blok oyununda duyguları ifade etmek çok zordur. Statik bir yüze sahipken, duygularınızı göstermek kolay bir iş değildir! Duygular günü kurtarmak için burada. Aralarından seçim yapabileceğiniz 27 farklı ifade ile oyuncular artık süslü modern animasyonlar aracılığıyla birçok farklı duygu türünü ifade edebiliyor. İfadelerin kilidi, yeni eklenen Battlepass aracılığıyla açılabilir (kilidini açıp seçebileceğiniz 27 farklı ifade vardır)!


Çeşitli Değişiklikler
Yeni sezonlarda her zaman olduğu gibi, topluluğumuzu memnun etmek için yeterli içerik, yaşam kalitesi değişiklikleri ve hata düzeltmeleri sağladığımızdan emin olmak birincil odak noktamızdır! Diğer değişiklikler arasında yepyeni bir anti-heat, çok sayıda hata düzeltmesi, yepyeni /kit hps ve çok daha fazlası yer alıyor. Bu cumartesi herkesi bekliyoruz. Her zaman olduğu gibi, tadını çıkarın!
 
Üst