McHub Skyblock Sunucu Bol Online !

Server Adı
McHub
Site Adresi
https://buy.mchub.com/
Server Tipi
  1. Skyblock
Versiyon
1.8-1.17.X
Açılış Tarihi
10 Şub 2022
Discord
https://discord.com/invite/mchub

Toretto

Member
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
784
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan
MCHub, tüm Bedrock Cihazlarını ve Java'yı destekleyen 1.16 sürümünde ayarlanan ilk Hapishane, Skyblock ve Hayatta Kalma Sunucusudur. Sunucumuz, sırt çantaları ve Sırt Çantası Büyüleri, Büyü Değerli Taşları, Özel Madenler, Şehirler, Çeteler, Robotlar, Kumarhaneler, Şanslı Sandıklar, Günlük, Haftalık ve Aylık Hediyeler ve çok daha fazlası dahil olmak üzere üç oyun modu için birçok benzersiz özellik sunar! Oyuncuların en yüksek kalitede deneyim için 1.17'ye katılmalarını öneririz. 1.17'den hoşlanmıyorsanız, minecraft'ın en eski sürümlerinden bazılarını da destekliyoruz.

Çevrimiçi Oyuncular - Son 24 saat​
Mchub için sunucu IP'si nedir?
Mchub Minecraft sunucusunun IP adresi topg.mchub.com
Mchub sunucusuna nasıl katılabilirsiniz?

Minecraft oyununu açın, "Oynat" düğmesine tıklayın ve menüden "Çok Oyunculu" seçeneğini seçin. "Sunucu Ekle" sekmesini tıklayın ve "Sunucu Adresi" ne topg.mchub.com metni girin ve ardından "Bitti" ye basın. Bağlantı kullanılabilir olduğunda ve yeşile döndüğünde, Mchub'da oynamak için "Sunucuya Katıl" düğmesine tıklayabilirsiniz.
Mchub hangi sürümü kullanıyor?
Mchub sunucusu Minecraft oyun sürümünü destekler: 1.18.x, bağlanmak ve oynamak için diğer eski veya daha düşük sürümleri de kullanabilirsiniz.
Mchub nerede bulunur?
Mchub sunucusu şu anda Amerika Birleşik Devletleri'nde barındırılmaktadır.
 
Üst