Metin2 Altın Kolye Görev Rehberi

DARKMAN

DARKMAN
Admin
ADMIN
Katılım
21 Şub 2022
Mesajlar
50
Tepkime puanı
0
Konuyu Başlatan
Metin2, Ymir Entertainment tarafından geliştirilen Devasa Çok Oyunculu Çevrimiçi Rol Yapma oyunudur. İlk olarak 2004 yılında Kore'de piyasaya sürüldü ve o zamandan beri Gameforge 4D GmbH tarafından bir dizi Avrupa ülkesinde ve Amerika Birleşik Devletleri'nde yayınlandı. Korece olmasına rağmen, oyun İngilizce, Çince ve Japonca dahil olmak üzere birçok dilde mevcuttur. Bu kılavuz, altın kolye görevini tamamlamanıza ve oyunun tüm yeni özelliklerinin kilidini açmanıza yardımcı olacaktır.
1647079854427.png
Görev için en iyi ödülü almak için 50 Kraliçe Örümcek öldürmeniz gerekiyor. Ardından, ödülü beklemeniz gerekecek. Görev çok kolay ama çok miktarda para gerektiriyor. Üç Varlık, Orman ve Şeytan Metni'ni kullanarak bu değerli taşları kolayca toplayabilirsin. Onları toplamak için yeterli zamanınız yoksa bir köydeki General Shopkeeper'dan Legendary Soul Stone veya Exorcism Scroll satın alabilirsiniz. Ayrıca, bölgede size iyi miktarda deneyim ve para kazandıracak bazı çalı çetelerini yetiştirebilirsiniz.

Metin2 altın kolyesini almak istiyorsanız, Balık Tutma Yarışmasını tamamlamanız gerekecek. Ayrıca Kraliçe Örümcekleri öldürmeniz ve ödülünüzü Mirine'e vermeniz gerekecek. Görevi tamamladıktan sonra kolyeyi Uriel ve Lee Chung'a teslim edebileceksiniz. Ayrıca Balık Tutma Yarışmasını tamamlamadan önce 70. Seviyeye ulaşmanız gerekecek. 70. seviye bir oyuncuysanız, bu görevi tamamlamak zor değildir.

Bir sonraki görev Balık Tutma Yarışması. Gerekli eşyalara sahipseniz, ödülü Mirine'e de teslim edebilirsiniz. Bu ödülü almak için 72. seviye veya üzeri olmanız gerekir. Düşman krallığındaki Kraliçe Örümcekleri öldürmeniz gerekecek. 65 veya daha yüksek seviyede olduklarında Uriel ve Lee Chung'a yardım etmeniz gerekecek. Hazır olduğunuzda balığı Mirine'e teslim edebilir ve altın bir kolye alabilirsiniz.

İkinci Metin2 altın kolye görevi ise bir balıkçı bulup ona kupayı teslim etmektir. Bu görevi tamamlamak için elde ettiğiniz olta takımlarını kullanarak bunu yapabilirsiniz. Önümüzdeki birkaç gün için sana altın bir kolye verecek. Bu görev için balıkçı ve Kraliçe Örümceklerin öldürülmesi gerekecek. Görevi tamamlamak için balıkçıdan altın kolyeyi almalısın.

Bir sonraki görev mağaralarda altın bulmaktır. Kraliçe Örümcekleri öldürerek de kazanabilirsiniz. Sonuncusu, karakteriniz için altın bir kolye almanızı sağlayacak. Bu görevin amacı, bu alanda mümkün olduğunca çok altın elde etmektir. Bu görevi tamamlamak için çok paraya ihtiyacınız olacağını hatırlamak da önemlidir. Altın alacak paranız yoksa çiftçiliği deneyin. Altını nerede bulacağınızdan emin değilseniz, ertesi günü bekleyin.

Bu görevde altın toplamanın birkaç yolu var. Birincisi mağaradaki madeni paraları toplamak. Bunu Üç Varlık, Orman ve Şeytan'ın Metin'i ile yapabilirsiniz. Becerilerinizi daha değerli hale getirmek için Efsanevi Ruh Taşlarını da satın alabilirsiniz. Madencilik yaparken, çiftçilik yaparak para kazanabilirsiniz. Daha sonra aynı silahı kullanarak altın elde edebilirsiniz. Bununla birlikte, ejderhanın yüzüğünü mağaralarda toplamak önemlidir, çünkü teçhizatınız için altın kazanmanın tek yolu budur.

İki görevden ilki, Kraliçe Örümcekleri öldürmenizi gerektiriyor. Kraliçe Örümcekleri öldürdükten sonra Balıkçıya gitmelisiniz. Onu aldıktan sonra altın kolyeyi ona teslim edebilirsin. İkinci görev, düşman krallığındaki Balıkçıyı öldürmenizi gerektiriyor. Bunu bitirdikten sonra, patronları öldürmeniz ve Helen için altın bir bilezik almanız gerekecek.

İkinci görev mağaradır. Kraliçe Örümcekleri öldürerek onu çiftleştirmeniz gerekecek. Altın kolyeyi almak için Kraliçe Örümcekleri Efsanevi Ruh Taşları ile öldürmelisin. Köylülerden de alabilirsiniz. Bu görev, topladığınız altınlarla Altın Kolye satın almanızı gerektirecek. Patronları öldürmenin yanı sıra, daha fazla para kazanmak için Dt'yi yükseltmeniz gerekecek.
 
Üst